Запрошуй друзів в MyCredit та заробляй до 10 000 грн!

Краща пропозиція для постійних клієнтів: на сторінках нашого сервісу ви можете не тільки брати кредити в зручний час, а й заробляти. З 20 серпня 2020 року запрошуйте друзів стати користувачами MyCredit та щомісяця отримуйте до 10 000 гривень!

Ставайте учасником партнерської програми «Приведи друга» та отримуйте по 250 грн за кожного користувача, який перейде по спеціальному посиланню та оформить позику в MyCredit.

Як взяти участь та заробити?

Партнерська програма «Приведи друга» доступна для всіх клієнтів нашого сервісу, які оформили та успішно виплатили хоча б один кредит, і не мають діючої заборгованості. Щоб отримати гроші, скопіюйте в Особистому кабінеті унікальне посилання та відправте його друзям і знайомим, які ще не встигли оцінити переваги MyCredit.

Винагороду в розмірі 250 грн буде нараховано за кожного користувача, який:

  1. Перейшов за акційним посиланням.
  2. Зареєстрував Особистий кабінет та пройшов процедуру верифікації.
  3. Оформив кредит в розмірі 500 грн на термін не менше 7 календарних днів.

Важливо! Якщо запрошений користувач раніше користувався послугами нашого сервісу, партнерська програма не спрацює й ми не зможемо нарахувати грошовий бонус.

Як відправити запрошення?

Для вашої зручності ми передбачили кілька варіантів, як можна запросити друга в MyCredit:

  • З Особистого кабінету — смс-повідомленням або електронним листом. Внесіть номера телефонів або мейли одержувачів у відповідні графи та запросіть їх стати клієнтами сервісу одним кліком. У день можна відправити не більше 10 повідомлень та не більше 10 електронних листів.
  • Зручним для вас способом — через месенджери або соціальні мережі. Не забудьте скопіювати реферальне посилання, щоб ми могли відстежити рекомендацію та нарахувати грошовий бонус.

Як отримати гроші?

Сума коштів, нарахованих за запрошення нових користувачів MyCredit, відбивається в Особистому кабінеті. Щоб отримати гроші, скористайтеся кнопкою «Вивести на карту». Термін перекладу — до 3 банківських днів.

Відстежувати відгуки по відправленим запитам можна на вкладці «Історія запрошень». Винагорода зберігається в Особистому кабінеті протягом 12 місяців, після чого система виробляє автоматичне списання.

Ну що, друзі, готові отримати приємні бонуси? Розкажіть про переваги кредитування в MyCredit та заробіть реальні гроші!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше