Божевільний Оh My год! Зустрічайте в Єгипті з ноутбуком та iPhone 11

Чарівна атмосфера Нового року вже витає в повітрі. А це значить - настав час виконувати бажання! З 13.12.2019 по 16.01.2020 допоможіть головному герою новорічної акції MyCredit виконати три божевільних бажання і виграйте iPhone 11, ноутбук Xiaomi і путівку до Єгипту на двох! Подробиці акції читайте нижче.

Кажуть, якщо під Новий рік загадати бажання, воно обов'язково збудеться. У MyCredit ми не стали чекати новорічної ночі і починаємо виконувати бажання прямо зараз, навіть найбожевільніші!

Знайомтеся. Це герой нашої новорічної акції Тьома. Тьома - справжній мрійник і фантазер, тому всі його бажання просто неймовірні. Запустити ялинку в космос, влаштувати бал для Попелюшки на пляжі, покататися взимку на банані! Звучить сміливо, правда? Але ж під Новий рік повинні виконуватися і найбожевільніші мрії.Ми пропонуємо перетворитися на справжнього Діда Мороза і разом допомогти нашому герою виконати його заповітні бажання. В нагороду за виконання бажань вас чекають промокоди на знижку в MyCredit, розіграш iPhone 11, Xiaomi Mi Notebook Air і головного призу - путівки на двох до жаркого Єгипту.

1. Правила гри

2. Що потрібно зробити, щоб виграти призи?

3. Хто може взяти участь в акції?

4. Період акції

Правила гри

  • Грайте в новорічну гру на нашому сайті та виконуйте бажання героя.
  • Бажань усього три, кожне бажання - окрема сторінка гри, різний рівень складності і різний подарунок.
  • Знайдіть на кожному рівні по 10 предметів, пов'язаних з бажанням героя.
  • Після проходження кожного рівня вам знадобиться заповнити просту форму для участі в розіграші подарунків: вказати своє ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти. І підтвердити участь кнопкою "Беру участь".
  • Учасниками розіграшу призів стануть клієнти MyCredit, які за період акції візьмуть кредит в сервісі на суму не менше 1000 гривень строком від 3-х днів.

Що потрібно зробити, щоб виграти призи?

Рівень Умови Подарунок Час на проходження
1 рівень - Покататися на надувному банані взимку знайти і зібрати 10 предметів, які пов'язані з машиною і людьми участь в розіграші iPhone 11 і гарантований приз - промокод на 50% 5 хвилин
2 рівень - Запустити ялинку-ракету в космос знайти і зібрати 10 предметів, які пов'язані з запуском ялинки участь в розіграші Xiaomi Mi Notebook Air і гарантований приз - промокод на 60% 3 хвилини
3 рівень - Влаштувати бал для Попелюшки на пляжі знайти і зібрати 10 предметів, які пов'язані з пляжем і вечіркою участь в розіграші суперпризу - путівки на двох до Єгипту і гарантований приз - промокод на 65% 2 хвилини

Хто може взяти участь в акції?

У розіграші призів візьмуть участь всі клієнти MyCredit, які в період акції з 13.12.2019 по 16.01.2020 візьмуть хоча б один кредит в сервісі, сумою не менше 1 000 гривень на термін від 3-х днів.

При цьому зіграти в гру і виконати божевільні бажання нашого героя можуть всі бажаючі.

Період акції

Акція діє на нашому сайті з 13.12.2019 по 16.01.2020.

Розіграш призів проведемо 16.01.2020 о 16:00 за київським часом за допомогою random.org.

Результати опублікуємо на нашому сайті і на офіційних сторінках MyCredit в Facebook і Instagram.

Зустрічайте Оh My год разом з MyCredit, виконуйте божевільні бажання і вигравайте круті подарунки! Бажаємо всім удачі!