Чорна п'ятниця в MyCredit! Даруємо до 3000 гривень!

Скрізь дарують знижки, а в MyCredit ми даруємо гроші! З 26.11 по 03.12 шукайте гроші в своєму Особистому кабінеті користувача і витрачайте їх на оплату відсотків по кредиту. Головна умова - ніяких умов! Гроші вже нараховані і ними вже можна користуватися!

Головний розпродаж року вже близько і у MyCredit є для вас грандіозний сюрприз. У цю Чорну п'ятницю ми даруємо нашим клієнтам гроші! Де шукати гроші і як витратити - читайте нижче.

Хто отримав гроші в подарунок?

MyCredit вже зарахував гроші на рахунок всім клієнтам, які успішно скористалися сервісом хоча б один раз.

Якщо ви новий клієнт і у вас активний перший кредит під 0,01%, ви теж можете отримати гроші в подарунок. Для цього вам знадобиться погасити перший кредит в період дії акції - з 26.11.19 до 03.12.19.

Зверніть увагу! Якщо в період акції настає прострочення по кредиту - нараховані гроші анулюються. При цьому, якщо клієнт поверне позику і вийде з прострочення до закінчення акції - 03.12.19, гроші знову стануть доступні в Особистому кабінеті.

Де знайти гроші від MyCredit?

Гроші до 3 000 гривень вже нараховані в вашому Особистому кабінеті користувача. Заходьте і перевіряйте, скільки грошей подарували вам.

Сума відрізняється в залежності від того, як давно і наскільки регулярно ви користуєтеся сервісом MyCredit. А також від того, яка максимальна сума позики вам доступна.

Як включити акцію?

Для того, щоб включити акцію і використати бонусні гроші, зайдіть в Особистий кабінет MyCredit. У розділі "Мій кредит" ви побачите бонусні гроші і кнопку "Підібрати кредит".


Натисніть на кнопку і ви побачите кредитний калькулятор, на якому зможете вибрати суму і термін кредиту. На цій же сторінці в поле, де знаходяться бонусні гроші, ви побачите кнопку "Включити". Після натискання на цю кнопку акція буде включена і бонусні гроші застосуються автоматично.


Як використовувати гроші від MyCredit?

Використати гроші ви можете в якості знижки на відсотки по кредиту при оформленні заявки.

Ви можете використовувати всю суму нарахованих грошей або тільки частину. Однак, якщо за раз ви витратите не всю суму - залишок згорить і ви не зможете ним скористатися.

Одночасно застосувати промокод на знижку і використати гроші на оплату відсотків, на жаль, ви не зможете. При оформленні кредиту необхідно вибрати, яким варіантом ви хочете скористатися.

Важливий момент: використовувати бонусні гроші можна виключно в якості знижки на відсотки по кредиту. Вивести гроші на карту, на жаль, ви не зможете.

Період акції

Акція триватиме на сайті MyCredit з 26.11.19 до 03.12.19.

Витратити подаровані гроші ви можете до 26.12.19.

Гроші вже чекають вас у Особистому кабінеті MyCredit! Заходьте в Особистий кабінет і витрачайте їх із задоволенням!