Ловіть три смартфони та 300 грн на кешбек!

Кешбека багато не буває — особливо для клієнтів MyCredit! Тільки з 23 жовтня по 19 листопада, оформивши кредит в нашому сервісі, ви можете отримати 300 грн на бонусний рахунок і взяти участь в розіграші крутих смартфонів!

Якщо ви досі не встигли оцінити переваги кредитування в MyCredit, саме час виправити це!

З 23 жовтня по 19 листопада 2020 року ми проводимо «Страшну акцію» і будемо щодня розігрувати серед клієнтів 300 грн. Але і це не все: 20 листопад відбудеться фінальний розіграш, по результатам якого ми назвемо імена трьох щасливчиків, що отримають смартфони Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB. Подарунків вистачить на всіх!

Як стати учасником акції?

Учасниками розіграшу автоматично стануть всі користувачі MyCredit, які в період з 23 жовтня по 19 листопада 2020 року оформлять займ онлайн на будь-яку суму. Щодня ми будемо формувати список користувачів, які отримали кредит за минулу добу, і рандомно вибирати переможця.

Як отримати та витратити кешбек?

Після визначення імені щасливця, який виграв 300 грн, гроші автоматично зараховуються на бонусний рахунок. Отриманий кешбек можна витратити на погашення частини відсотків по заборгованості.

Ще більше подарунків — в соцмережах!

Думаєте, на цьому сюрпризи закінчуються? Як би не так: з 23 жовтня по 19 листопада на наших сторінках в Instagram, Facebook и Telegram щотижня будуть проводиться незвичайні розіграші. Для перемоги потрібно максимальну увагу і завзятість, але обіцяємо — подарунки дуже класні, вони варті ваших зусиль.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах, щоб не пропустити все найцікавіше!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи