Отримайте турбо-бабки — вигравайте 500 000 грн!

Друзі, у нас приголомшлива новина! До п'ятиріччя MyCredit розігрує цінні призи та річний запас грошей — півмільйона гривень!

У MyCredit можна отримати гроші на будь-які бажання, і навіть більше! Мрієте жити в своє задоволення? Поїхати в розкішний відпустку? Купити машину або квартиру?

Приєднуйтесь до акції MYCREDIT TURBO-BABKI — і Ваші мрії стануть реальністю!

Як стати учасником акції?

Виграти гроші та круті подарунки ще ніколи не було так просто! Користуйтеся послугами MyCredit, накопичуйте бали та обмінюйте їх на квитки для участі в розіграші. Чим більше квитків — тим вищі шанси на виграш!

Як отримати акційні бали?

З 14 вересня всім користувачам сервісу автоматично нарахуються акційні бали. За кожен день активного користування MyCredit (за весь час!) Ви отримаєте по 1 балу. У розрахунок не приймаються дні прострочень.

За позики, оформлені в акційний період, бали будуть нараховуватися наступним чином:

 • по 1 балу — за кожен день користування позикою,
 • по 2 бали — починаючи з 20 дня використання кредитних грошей,
 • по 5 балів — за оформення пролонгації в акційний період.

Нові клієнти сервісу, які підпишуть перший договір в акційний період, отримають 20 welcome-балів.

Перевірити кількість нарахованих балів можна в Особистому кабінеті.

!!! Якщо Ви перебуваєте в простроченні, то не зможете стати учасником акції. Для отримання шансу на виграш розрахуйтеся по активній позиці.

Як обміняти накопичені бали на квитки?

Щоб отримати квитки для участі в розіграші, активуйте накопичені бали. Для цього оформіть кредит в MyCredit в період з 14 вересня по 1 листопада 2021 року.

Обміняти активовані бали можна в Особистому кабінеті. Як тільки Ви натиснете кнопку «Обміняти», система надішле номер квитка на електронну пошту.

Квиток — це шестизначний номер, який дає гарантоване право на участь у розіграші 500 000 гривень.

1 квиток = 50 балів

Отримати квитки можна до 23:59 1 листопада 2021 року. Всі невикористані бали 2 листопада згорять, і Ви не зможете використовувати їх для участі в розіграші.

Що можна виграти?

 • Головний приз — 500 000 гривень! Це річний запас турбо-бабок від MyCredit, який буде нараховано на рахунок переможця після проведення фінального розіграшу і оформлення дозвільних документів.
 • Серед 5000 клієнтів, які першими обміняють бали на квитки, ми розіграємо 3 крутих електросамоката Xiaomi Mi Electric.
 • Серед 500 учасників акції, які накопичать максимальну кількість квитків, додатково розіграємо 3 смартфони Xiaomi Mi 9.
  • Умови акції MYCREDIT TURBO-BABKI

   Акція проходить з 9 вересня по 1 листопада 2021 року.

   Накопичити бали і обміняти їх на квитки можна з 14 вересня по 1 листопада до 23:59 2021 року.

   • Розіграш 3 електросамокатів Xiaomi Mi Electric серед перших 5000 учасників, які обміняли квитки, відбудеться в ефірі нашого інстаграм-каналу з використанням сервісу random.org.
   • Розіграш 3 смартфонів Xiaomi Mi 9 серед клієнтів, які зібрали максимальну кількість квитків, відбудеться в ефірі YouTube-каналу 2 листопада 2021 о 16:00 за київським часом.
   • Розіграш головного призу — 500 000 гривень — пройде шляхом жеребкування за номерами квитків в ефірі нашого YouTube-канала 2 листопада 2021 о 16:00 за київським часом.

   Бажаємо всім накопичити якомога більше балів і удачі в розіграші! Можливо, річний запас турбо-бабок від MyCredit отримаєте саме Ви!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0,01% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше