Oh My! Даруємо гроші до Нового року!

Подарунків багато не буває! Тому MyCredit запускає ще одну акцію і дарує гроші до Нового року. З 27.12.2019 по 07.01.2020 шукайте гроші в своєму Особистому кабінеті і використовуйте їх на оплату відсотків по кредиту.

У цьому році подарунки чекатимуть вас не тільки під ялинкою, а й в Особистому кабінеті MyCredit. До Нового року ми даруємо клієнтам гроші на бонусний рахунок для оплати відсотків по кредиту. Де знайти бонусні гроші і як скористатися - читайте нижче.

1. Хто отримав гроші в подарунок?

2. Де знайти бонусні гроші?

3. Як використовувати гроші від MyCredit?

4. Період акції

Хто отримав гроші в подарунок?

Гроші на бонусний рахунок вже нараховані усім клієнтам MyCredit, які успішно скористалися сервісом хоча б один раз.

Якщо ви новий клієнт і у вас активна перша позика під 0,01%, ви теж можете отримати гроші в подарунок. Для цього вам знадобиться погасити перший кредит в період дії акції - з 27.12.19 по 07.01.20.

Зверніть увагу! Якщо під час акції настає прострочення - нараховані гроші анулюються. При цьому, якщо клієнт погасить позику і вийде з прострочення до закінчення акції - 07.01.20, гроші знову стануть доступні в Особистому кабінеті.

Де знайти бонусні гроші?

Бонусні гроші відображаються в вашому Особистому кабінеті користувача. Заходьте і перевіряйте, скільки грошей у вас на рахунку.

Сума відрізняється в залежності від того, як давно і наскільки регулярно ви користуєтеся сервісом MyCredit. А також від того, яка максимальна сума позики доступна вам.

Як використати гроші від MyCredit?

Використати гроші ви можете при подачі заявки на кредит, у якості знижки на процентну ставку.

Ви можете витратити нараховані кошти повністю або частково. Однак, якщо за раз ви витратили суму не в повному обсязі, - залишок згорає і скористатися ним повторно не вийде.

Одночасно використовувати промокод на знижку і гроші на оплату відсотків, на жаль, ви не зможете. При оформленні кредиту необхідно вибрати, який варіант ви хочете застосувати.

Важливий момент: витратити бонусні гроші можна виключно в якості знижки на відсотки по кредиту. Вивести кошти на карту, на жаль, ви не зможете.

Період акції

Акція діє на сайті MyCredit з 27.12.19 до 07.01.20. При цьому витратити подаровані гроші ви можете до 26.01.20.

Бонусні гроші вже на вашому рахунку. Заходьте в Особистий кабінет, перевіряйте і витрачайте їх із задоволенням!