Запрошуйте друзів - заробляйте реальні гроші!

У MyCredit можна не просто брати гроші, коли вони потрібні, але і заробляти! Запрошуйте друзів стати клієнтами нашого сервісу і отримуйте до 10 000 гривень щомісяця. Подробиці і умови програми "Приведи друга" читайте нижче.

Заробити гроші в MyCredit в два кліка мишкою стало реальністю! Рекомендуйте MyCredit друзям, відправляйте запрошення, і отримуйте по 250 гривень за кожного нового друга.

Правила програми "Приведи друга"

  • Стати учасником програми "Приведи друга" може кожен клієнт, який оформив і успішно погасив хоча б одну позику в MyCredit;
  • За кожного нового друга нараховується по 250 гривень, за умови, що запрошений клієнт оформив кредит за вашим унікальним посиланням.

Зверніть увагу, якщо запрошений користувач раніше був зареєстрований в MyCredit, програма "Приведи друга" не спрацює і гроші не будуть нараховані.

Як відправити запрошення?

Є кілька варіантів запросити друга в MyCredit:

  • через Особистий кабінет. Ви можете надіслати запрошення смс-повідомленням або листом на електронну пошту прямо з Особистого кабінету на сайті. У день можна відправити не більше 10 повідомлень і не більше 10 листів;
  • скопіювати унікальне посилання в Особистому кабінеті і відправити зручним для вас способом - через вашу електронну пошту, месенджери або соціальні мережі.

Як отримати гроші за запрошення?

У розділі "Приведи друга" є кнопка "Вивести на картку". Якщо на балансі є гроші, вони будуть перераховані на вашу основну картку в сервісі MyCredit протягом 3-х банківських днів. Переказ грошей здійснюється 2 рази на тиждень.

Щоб програма "Приведи друга" спрацювала і ви отримали гроші, важливо врахувати наступні моменти:

  • запрошений клієнт повинен оформити позику саме за вашим посиланням. Тільки так ми можемо відстежити, що це ваш друг і він прийшов за вашою рекомендацією;
  • на момент виведення коштів важливо, щоб у вас не було активних прострочених кредитів, а також щоб позика не знаходилася в процесі реструктуризації. В такому випадку кнопка "Вивести гроші" буде недоступна.

Відстежувати відправлені запрошення і баланс вашого рахунку ви можете у вкладці "Історія запрошень".

Приймайте участь в програмі "Приведи друга" і заробляйте до 10 000 щомісяця! Бажаємо успіху!

Акцію завершено. Актуальні правила програми «Приведи друга» дивіться тут.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше