В MyCredit друга залучайте — сертифікат Цитрус вигравайте!

У MyCredit можна не лише заробити реальні гроші, а й виграти класний приз. Запрошуйте друзів стати користувачами нашого сервісу, отримуйте по 250 грн за кожного, хто оформить кредит, і беріть участь в розіграші сертифікату на 2000 грн в магазин Цитрус!

privedi-druga-citrus

Багато з вас вже встигли оцінити переваги програми «Приведи друга», по якій ми нараховуємо 250 грн за кожного запрошеного користувача. Але в MyCredit ви завжди можете отримати більше! Цього разу ми розігруємо сертифікат на 2000 грн в магазин Цитрус!

Що потрібно зробити?

  • Запрошуйте друзів в MyCredit. Запрошення можна відправити смской або на електронну пошту прямо з Особистого кабінету, а також будь-яким зручним способом, скопіювавши реферальне посилання.
  • Після того як друг перейде по посиланню і оформить позику на суму від 500 грн на термін від 7 днів, протягом трьох днів ви отримаєте 250 грн на рахунок і відразу зможете вивести їх на свою платіжну карту, а також автоматично станете учасником розіграшу сертифікату!

Умови акції

Учасниками розіграшу стануть всі клієнти нашого сервісу, які привели друзів з 18 лютого по 4 березня 2021 року.

Розіграш сертифікату відбудеться 5 березня на сторінці MyCredit в Instagram, в прямому ефірі.

Важливо, щоб в період акції ваш активний кредит не перебував у простроченні або реструктуризації. В такому випадку ви не зможете вивести бонусні нарахування і взяти участь у розіграші.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи