Час пролонгувати! Розігруємо смартфон і погашення відсотків!

Не встигаєте вчасно погасити кредит? Не проблема! Продовжіть позику і виграйте погашення відсотків і смартфон Xiaomi Redmi Note 9!

MyCredit дарує реальні подарунки! Всі клієнти нашого сервісу, які з 13 травня по 10 червня 2021 року продовжать активні кредити, гарантовано візьмуть участь в розіграші корисних призів.

Що можна виграти?

  • Погашення відсотків по активному кредиту на суму до 2000 грн. Розіграш погашень будемо проводити щотижня по четвергах: 20.05, 27.05, 3.06 та 10.06.
  • Головний приз — смартфон Xiaomi Redmi Note 9 — розіграємо 11.06 між усіма клієнтами сервісу, які продовжили позики в акційний період.

Як стати учасником розіграшу?

Щоб отримати реальні подарунки, не потрібно нічого робити! Просто продовжіть активну позику в MyCredit — і автоматично станете учасником щотижневого і фінального розіграшу.

Продовжити кредит можна на будь-яку кількість днів.

Умови акції

Період проведення: з 13 травня по 10 червня 2021 року.

Переможці будуть визначені випадковим чином за допомогою сервісу Random.org. Результати акції опублікуємо в нашому Instagram.

До участі в розіграші смартфонів не допускаються користувачі, які допустили прострочення по активному кредитному договору на момент розіграшу.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0,01% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше