Час пролонгувати! Розігруємо смартфон і погашення відсотків!

Не встигаєте вчасно погасити кредит? Не проблема! Продовжіть позику і виграйте погашення відсотків і смартфон Xiaomi Redmi Note 9!

akcija-prolonga

MyCredit дарує реальні подарунки! Всі клієнти нашого сервісу, які з 13 травня по 10 червня 2021 року продовжать активні кредити, гарантовано візьмуть участь в розіграші корисних призів.

Що можна виграти?

  • Погашення відсотків по активному кредиту на суму до 2000 грн. Розіграш погашень будемо проводити щотижня по четвергах: 20.05, 27.05, 3.06 та 10.06.
  • Головний приз — смартфон Xiaomi Redmi Note 9 — розіграємо 11.06 між усіма клієнтами сервісу, які продовжили позики в акційний період.

Як стати учасником розіграшу?

Щоб отримати реальні подарунки, не потрібно нічого робити! Просто продовжіть активну позику в MyCredit — і автоматично станете учасником щотижневого і фінального розіграшу.

Продовжити кредит можна на будь-яку кількість днів.

Умови акції

Період проведення: з 13 травня по 10 червня 2021 року.

Переможці будуть визначені випадковим чином за допомогою сервісу Random.org. Результати акції опублікуємо в нашому Instagram.

До участі в розіграші смартфонів не допускаються користувачі, які допустили прострочення по активному кредитному договору на момент розіграшу.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи