Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення:Повертаєте: грн
До:
Головна   Блог   Cashme: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

Cashme: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

02 вересня 2017

Уже кілька років в Україні популярно кредитування в режимі online, яке має ряд переваг перед банківськими позиками. А саме:

 • не потрібно відвідувати відділення - заявка подається в online-режимі;
 • мінімальний пакет документів (тільки паспорт і код);
 • без відмов;
 • без серйозних вимог до клієнта (для банку зазвичай дуже важливий сімейний стан, місце і стаж роботи, зарплата, майно і т.п.);
 • кредитна історія майже не має значення;
 • без прив'язки до міста (заявку можна подати навіть з мобільного телефону).

І це не все «плюси», які можна перерахувати. Але головні все ж варто виділити. Це - швидка і майже безвідмовна можливість запросити кошти з нарахуванням на картку.

В Україні працює сотні мікрофінансових організацій і насправді вибрати найбільш вигідну серед них - складно. Тут важливо ставити пріоритети, що вам потрібно - низька комісія, максимально великий термін або сума. В принципі, плюс-мінус, умови скрізь однакові, але в чомусь одному можуть значно відрізнятися.

Однією з популярних організацій залишається Сashme кредит, яка працює на українському ринку не перший рік і вже встигла зарекомендувати себе як успішного і надійного кредитора. Але перш ніж прийняти рішення, де ж краще, давайте проаналізуємо позитивні та негативні «сторони» сервісу. І почнемо з головного, з умов.

Умови кредитування в Cashme

Умови кредитування прості і зрозумілі (з ними більш детально можна ознайомитися на сайті). Сервіс надає по суті один продукт, але з різним лімітом. Працює принцип: чим довше клієнт з сервісом, тим більше він може запросити наступного разу.

Можливість підвищити ліміт ділиться на 5 етапів, починаючи з 2 000 грн і закінчуючи 10 000 грн.

Загальні умови кредитування виведені в таблиці нижче:

Cashme Вимоги й умови
Максимальна сума кредиту 500 - 10 000 грн
Сума при першому зверненні 500-2 000
Відсотки у день 1,75%
Доступний період 7 - 30 календарних днів
Способи оформлення онлайн
Вік 18 - 60 років
Кредитує по всій Україні окрім Україна (крім Криму, Донецької та Луганської обл.)
Пакет документів

паспорт, ІПН, банківська картка,

мобільний телефон, email

Відсотки кредитування Cashme

Політика кредитування компанії побудована дещо інакше, ніж в інших МФО - тут є тільки фіксована комісія в розмірі 1,75% і без пільг для нових користувачів.

Тобто якщо у деяких конкурентів можна оформити угоду під 0% за умови, що ви - новий користувач, в Кешмі цього зробити не можна. Але, з іншого боку, фіксована ставка не буде зайвий раз плутати користувача, скільки доведеться виплатити в результаті (хоча і для цього випадку завжди можна використовувати кредитний калькулятор).

Якщо ви вирішите запросити грошей в Cashme Україна, переплата, наприклад, за 1 000 грн на 10 днів, складе 175 грн. Таку суму можна назвати середньої по Україні (у деяких конкурентів довелося б виплатити 160 грн, у деяких - все 200). У будь-якому випадку, відсутність пільг для нових користувачів - суттєвий недолік.

Проте згідно з програмою лояльності нові користувачі можуть отримати знижений відсоток - 1%, що в принципі робить сервіс одним з найбільш лояльних в Україні.

Кредитування є в містах України

Отримати кошти в названому сервісі можна тільки в онлайн-режимі. Офісів і відділень немає. Але з урахуванням того, що мініпозика розрахована якраз на швидку фінансову допомогу, коли не вистачає коштів до ЗП, щось зламалося і потребує ремонту, потрібні гроші на лікування, то трата часу ще й на дорогу і візит в офіс - не актуальна .

Тим більше, що працює служба технічної підтримки в телефонному режимі, тому всі відповіді на питання можна отримати тут.

А завдяки тому, що сайт інтуїтивно зрозумілий (впоратися зможе навіть недосвідчений комп'ютерний користувач) і можна скористатися онлайн-калькулятором, немає необхідності зустрічатися зі співробітником, щоб запитати, яка буде переплата і відсоток.

Заявку можна подати з комп'ютера, телефону або планшета. Головне, щоб був доступ в Інтернет і документи (код та паспорт) при собі.

Як погасити кредит в Cashme? Способи погашення

Користувач, який хоче погасити борг, завжди може дізнатися суму в персональному кабінеті або за телефоном гарячої лінії. В особистому кабінеті ж цю інформацію отримати буде наочніше (вказується сума відсотків і термін виплати). Також тут можна відразу і внести платіж за допомогою банківської картки. Використовувати можна картку будь-якого банку України з достатнім балансом.

Під час платежу необхідно буде вказати номер картки, термін її дії та CVV-код. Вся інформація про платіж і картці підлягає захисту від третіх осіб.

Також можна оплатити через каси банків, термінали самообслуговування. Але для цього попередньо необхідно роздрукувати реквізити (в особистому кабінеті вони є) або зберегти їх в електронній формі.

Можливість продовження кредиту

Пролонгація сервісом передбачена, але не вказано, на який термін. Детальну інформація про те, який термін доступний для перенесення оплати і скільки потрібно буде переплатити, можна дізнатися в персональному кабінеті.

Пролонгація - це зручно. Адже коли клієнт розуміє, що не розрахував фінансові сили і йому потрібно пару днів, щоб внести оплату в повному розмірі, йому потрібно дати відстрочку. І можливість її взяти самому - нормальна практика. Це також суттєво допомагає зберегти кредитну історію.

Як Cashme надходить з боржниками?

За порушення кредитного договору передбачена фіксована сума пені в розмірі 1,75% за кожен день порушення зобов'язань. По суті, ви переплатите в два рази більше відсотків, ніж повинні були. Тобто якщо ви оформляли 1000 грн і повинні були виплатити 175 грн за 10 днів, то за умови повернення боргу через 20 днів, переплата складе 525 грн (175 грн відсотків за 10 днів і 350 грн переплати за 10 днів прострочення).

Повернути суму рекомендується якомога швидше, тому що в протилежному випадку почнуться постійні дзвінки з боку співробітників з вимогою погасити терміново. Також договір може бути переданий в роботу колекторській службі або юристам для подальшого звернення до суду. Після винесення рішення судом до роботи приступає виконавча служба, яка в праві арештувати майно і продати його з публічних торгів.

Програма лояльності та акції Cashme

Сервісом передбачено за фактом дві програми лояльності:

 • для постійних клієнтів, які можуть при постійному користуванні послугами сервісу знизити ставку з 1,75%

  до 1%;

 • і фіксовані 50 грн знижки на кредит за кожного приведеного друга, який оформив кошти в борг у Кешмі.

І це значна перевага перед іншими МФО, коли клієнт не просто накопичує бонуси або отримує незначні разові знижки, а коли він отримує можливість кредитуватися під 1%.

Економія виходить істотною: замість 175 грн, наприклад, за оформлену 1 000 грн на 10 днів, постійний користувач виплатить всього 100 грн.

МФО Cashme: контакти

Сashme кредити надає можливість запросити суму в будь-який час доби, а гаряча лінія, якщо виникли питання, завжди відповість на них в зазначений час. Нижче в таблиці наведені всі необхідні контакти для зв'язку.

Сайт
Номер телефону +380 44 200 21-17
Юридична адреса вул. Кожемяцька, 12А, Київ
Графік роботи ПН-НД
Час роботи

09:00 - 20:00 (будні дні)

10:30 - 18:00 (вихідні)

Відгуки клієнтів про Cashme

У мережі можна знайти багато відгуків про компанії. Як правило, хто платить вчасно, залишаються задоволені і користуються послугами сервісу повторно. Ті, хто допускають прострочення, скаржаться на погане ставлення, докучливі дзвінки і т.п.

Підіб'ємо підсумки

Досліджувана компанія в порівнянні з іншими аналогічними онлайн-сервісами надає невелику комісію - 1.75% і реальну можливість постійним клієнтам користуватися системою лояльності і отримати знижений відсоток до 1%, який залишиться діяти назавжди.

Але, наприклад, кредит онлайн на картку в Mycredit буде дешевше (1,6%). І в цілому сервіс надає більш доступні і зручні умови, а саме:

 • пролонгація до 30 днів;
 • 0% для нових клієнтів;
 • регулярні акції та бонуси;
 • комісія - всього 1,6% для постійних користувачів.
Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.