Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення:Повертаєте: грн
До:
Головна   Блог   Сashup: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

Сashup: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

15 вересня 2017

Чому «швидка позика» настільки популярна в Україні? Уже кілька років банківське кредитування поступово «відходить» на задній план для тих клієнтів, які хочуть взяти невелику суму на короткий термін. Їм абсолютно немає сенсу звертатися в банки, оскільки там очікуємо велика переплата і тривала процедура оформлення з не менш імовірною відмовою.

Банк зручно обирати тоді, коли хочете взяти іпотеку або автокредит, ось тоді можна погодитися на переплату, оскільки фінансове навантаження на сімейний бюджет (через термін кредитування в 10-20 років) можна спокійно розподілити на невеликі частини.

А ось мікропозика дає можливість швидко і безперешкодно отримати суму на картку. В основному це буде невеликий ліміт (10000-15000 грн) і переважно до 30 днів, але ж мета позики якраз «швидка фінансова допомога». Наприклад, затримують виплати зарплати або вкрали мобільний телефон, терміново потрібно поїхати у відрядження або оплатити лікування. Ті ж банки не кредитують клієнтів, яким потрібні гроші на власне лікування через великих ризиків неповернення, а ось онлайн-компанії з легкістю кредитують на будь-які потреби і на будь-які цілі.

І однією з популярних компаній в Україні є Cashup, де за 5-15 хвилин можна отримати до 10 000 грн за все під 1,5% в день. При цьому відразу потрібно відзначити одну з найнижчих ставок в Україні, що відразу виділяє Кешап кредит серед конкурентів.

Але низька комісія - не єдина перевага. Потрібно також оцінювати швидкість оформлення, наявність відділень, ймовірність схвалення заявки, програму лояльності і привілеї для нових користувачів. Перейдемо до аналізу сервісу і пройдемося по кожному з пунктів.

Умови кредитування в Сashup

Сайт компанії - простий і доступний. Інтерфейс буде зрозумілий кожному користувачеві незалежно від навичок спілкування з комп'ютером та інтернетом. На кожному кроці користувача очікують підказки, що не пропустять до наступного кроку, поки не закінчено попередній.

Крім того, якщо все-таки щось залишилося незрозумілим і виникли нюанси, їх можна поставити за телефоном гарячої лінії у вказаний на сайті час. Співробітники завжди допоможуть знайти рішення і довести заявку до кінця.

Щоб запросити в Cashup кредит, потрібно пройти кілька кроків:

1. Зайти на сайт і якщо ви - новий користувач, у вікні кредитного калькулятора вказати бажані суму і термін (на даному етапі дуже важливо визначитися з власними фінансовими силами). Якщо ви розумієте, що в зазначений термін не зможете повернути, краще зменшити суму або продовжити оплату на кілька днів. Прострочення допускати не можна;

2. Перейти до заповнення анкети, в якій вказується персональна інформація (паспорт, код, адреса реєстрації та фактичного проживання, сімейний стан, дані про роботу та зарплату і т.п.);

3. Завершити реєстрацію та дочекатися рішення по заявці;

4. Прив’язати картку будь-якого банку України в персональному кабінеті;

5. Дочекатися зарахування коштів на рахунок і почати розпоряджатися ними.

У цьому випадку клієнт витратить 15-30 хвилин на заповнення анкети. Зареєстрований користувач, який вже користувався послугами Кешап, зможе в два кліка за пару хвилин подати заявку з особистого кабінету.

Загальні ж умови кредитування такі:

Cashup Вимоги та умови
Максимальна сума кредиту 500 - 10 000 грн
Сума при першому зверненні до 3 000 грн
Відсотки в день 1,5%
Доступний період 3 - 30 календарних днів (до 3 місяців при повторному зверненні)
Способи оформлення онлайн на картку
Вік 18 - 60 років
Кредитує по всій Україні, окрім Україна (крім Криму, Донецької та Луганської обл.)
Пакет документів

паспорт, ІПН, банківськая картка,

мобильний телефон, email

Але з актуальними умовами кредитування краще ознайомитися на сайті компанії безпосередньо перед подачею заявки.

Відсотки кредитування Сashup

У порівнянні з конкурентами, які видають кошти під 2% і більше, тут дійсно низькі відсотки. Сервіс пропонує тільки один продукт, що не плутає клієнта і не ставить перед невизначеним вибором. Крім того, для постійних користувачів за програмою лояльності можна отримати знижену комісію і заощадити ще більше (мінімальна ставка складає 1,3%).

А от новачкам ніяких привілеїв немає. Якщо інші МФО пропонують оформити під 0% (нехай навіть з лімітом менше), все ж це буде набагато вигідніше, ніж переплачувати 1,5% на добу. Так, наприклад, за 2 000 грн, отриманих на 10 днів, переплата складе 300 грн, а у конкурентів - 1-3 грн.

Кредитування є в містах України

Мірокредит хороший тим, що запросити його можна через інтернет. Процедура передбачає подачу заявку через сайт, і зробити це можна з комп'ютера, мобільного телефону або планшета. Актуальність відділень в такому випадку мінімальна. Тільки в тому випадку, якщо у клієнта немає доступу в мережу або він побоюється неправильно заповнити документи, щоб в результаті отримати відмову.

Тим більше, сервіс надає цілодобове оформлення без проблем. На заповнення анкети потрібно буде витратити до 30 хвилин, а рішення буде прийнято практично миттєво. Онлайн-заявка дає можливість не витрачати час на дорогу, візити в офіс, не відпрошуватися з роботи і заощадити кілька годин власного часу.

Як погасити кредит в Сashup? Способи погашення

А ось способи погашення передбачені всі:

  • Онлайн-оплата;
  • Через каси-банків;
  • Термінали самообслуговування.

Будь-який з обраних варіантів буде швидким, а який із запропонованих буде найбільш зручним - вибір клієнта.

Можливість продовження кредиту

Погасити борг можна також і з перенесенням термінів (пролонгація). Актуальна вона в тому випадку, коли клієнт розуміє, що терміни оплати добігають кінця, а коштів до цього часу не буде. І щоб не допустити прострочення і не псувати кредитну історію, краще самому перенести термін. Зробити це можна в особистому кабінеті, тільки лише сплативши комісію. Доступний термін для перенесення: 7, 15 і 30 днів. Сума комісії складе 30, 60 і 120 грн відповідно.

Взяти відстрочку можна в будь-який час доби в особистому кабінеті і при цьому ніякої згоди з боку співробітників не потрібно.

Як Сashup поводиться з боржниками?

А ось якщо пролонгація не була активована і прострочення допущене, тоді клієнт буде платити штрафні санкції у вигляді пені - 3% на добу. Пеня нараховується на наступний день після закінчення терміну кредитування, а її сума доступна в особистому кабінеті. При цьому погіршується КІ, і шанси оформити кошти в наступний раз істотно знижуються.

З боржниками активно працюють співробітники (дзвінки і СМС-ки - і саме цей аспект є причиною більшості негативних відгуків), а також колектори і суди (коли термін боргу вже занадто великий або клієнт не виходить на зв'язок).

Тому, важливо реально оцінювати свої фінанси і не брати позику, якщо повернути в строк не зможете. У будь-якому випадку позику потрібно буде повернути і якщо зробити це не в термін, переплата буде в 2 рази більше, а кредитна історія - істотно погіршена.

Програма лояльності та акції Cashup

Програма лояльності для постійних клієнтів існує, але вона одноманітна - передбачено тільки зниження комісії для постійних користувачів. У той час як у конкурентів є можливість заробляти бали і витрачати їх на оплату відсотків, пені, отримувати знижки до 50% і ін.

МФО Сashup: контакти

Актуальні контакти, за якими можна зв'язатися з компанією, представлені нижче:

Сайт
Номер телефону 044 227 52 70
Юридична адреса м. Київ, вул. Еспланадна, 34/2, офіс 18
Графік роботи ПН-ВС
Час роботи 09:00 - 21:00

Відгуки клієнтів про Сashup

В інтернеті можна знайти досить багато додаткової інформації про компанії, в тому числі і відгуки реальних позичальників, що дозволить швидше прийняти рішення по заявці.

При цьому є й позитивні і негативні думки, що цілком нормально. Так позичальники, які зазвичай виконують зобов'язання, залишаються задоволеними чесними комісіями і безвідмовної можливістю взяти мікрокредит, а «вічні» боржники зазвичай скаржаться на колекторів.

Підіб'ємо підсумки

Кешап сервіс надає дійсно лояльні умови співпраці для користувачів. Однак, новачкам доведеться переплатити 150 грн за 10 днів (на 1 000 грн), хоча кредит онлайн на картку в Mycredit можна отримати під 0,01%.

Крім того Майкредіт пропонує більш активну систему лояльності, промокоди і реальну можливість заощадити до 50%.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.