Ціна ОСЦПВ в Україні. Скільки коштує автоцивілка в 2019?

За законодавством нашої країни, їздити без купленої підстраховки заборонено, і таке діяння карається штрафними санкціями, крім деяких винятків. В іншому - всі рівні перед законом. Страхування автомобіля гарантує мінімальні виплати у випадках, передбачених її нормами (аварії та пошкодження інших автомобілів).

Адже дорожні події трапляються регулярно, і немає стовідсоткової гарантії, що нас це ніколи не торкнеться. Тримачі "автоцивілок" отримують підтримку, яка допомагає впоратися з вирішенням складнощів в дтп-суперечці.

У цій статті розберемося, скільки коштує страховка ОСАГО на легковий автомобіль в україні (Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Чернігові, Черкасах) і як розраховується мінімальна вартість ОСАЦВ в 2019 році.

Відразу відзначимо, що немає чітко фіксованої позначки, скільки коштує автострахування ОСАЦВ. Так з яких компонентів складається середня вартість поліса ОСАЦВ на 3 місяці:

 • Транспортна категорія (джип, пікап, універсал, спортивна, вантажна);
 • Об'єм двигуна, тобто потужність більше - платите відповідно);
 • Водійський стаж (найдорожчий - до року, чим більше досвіду "за кермом", тим дешевше обійдеться поліс);
 • Рік випуску;
 • Регіон реєстрації (Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпро оцінюються вище, ніж провінційні міста, селища, смт, села).

Тепер з'ясуємо, скільки коштує оформити страховку авто ОСЦПВ в Україні на поточний рік. Ціна ОСЦПВ в Україні різниться:

 • Взявши до уваги мінімальні показники, базова ціна поліса ОСЦПВ на 2019 рік в Україні становить 850 грн.
 • А ось розширена страховка ОСАЦВ - від 2700.
 • А скільки коштує зробити поліс ОСЦПВ в середньому? Бувалі автомобілісти кажуть - близько 1000 грн.

Які компенсації входять в ОСЦПВ?

У вартість поліса автоцивілка входять відшкодування шкоди, завданої іншим учасникам руху. Компенсація реалізується, якщо постраждалим людям було завдано шкоди здоров'ю та/або власності.

У вартість автостраховки ОСЦПВ не входить:

 • Моральний збиток;
 • Руйнування в результаті стихійних лих;
 • Якщо НС сталася на виробничій території.

Отже, середня ціна страховки ОСАЦВ не завжди покриває витрати цілком, оскільки встановлені обмеження (які зросли на 30 відсотків): на рік виділяється 130 тис. на ремонт і 260 тис. при нанесенні шкоди здоров'ю пасажирів. Тобто, якщо ви використовували ліміт, наступні розгляди будуть за ваш рахунок.

Провести компенсацію СК зобов'язана в двотижневий термін, проте бувають випадки, коли розгляд затягуються. Якщо субсидії не були переведені в тримісячний термін, можна сміливо подавати позов до суду на компанію за невиконання прямих функцій і ухилення від обов'язків, прописаних в контракті.

Слід зазначити, що в документ можна занести кілька шоферів, а також вибрати "необмежене число осіб", якщо ТЗ на велику сім'ю або це корпоративний транспорт.

Розрахувати вартість ОСЦПВ на 1 рік

Перед покупкою обов'язково потрібно дізнатися вартість страховки ОСАЦВ на 1 рік. Як обмовлялося раніше, одного прайса немає. На нього впливає персональний набір параметрів.

Провести попередній розрахунок вартості страховки ОСЦПВ в Україні доступно декількома способами, виходячи з особистої зручності заявників.

Перший - на офіційному сайті онлайн розрахувати вартість страхового поліса ОСЦПВ в Україні. Там активний спеціальний калькулятор, куди слід ввести всі дані. Він видає приблизно реальний результат.

Більш точно розрахувати вартість страховки ОСАЦВ для автомобіля можна в будь-якому представництві у менеджера. Туди слід приходити з усіма наявними паперами, правами, документами власності, техпаспортом.

Швидкий розрахунок вартості електронного страхового поліса ОСАЦВ на авто в Україні також проводиться на сторінках, де посередники збирають найвигідніші пропозиції. У мережі її можна і купити в електронному форматі (з юридичної точки зору він має рівноцінну законну силу з "паперовим"). Там доступна наочна формула, при якій доступні бонуси в процесі продовження поліса.

В якій страховій найкраще оформити ОСЦПВ?

Послуги з автострахування надають різні компанії, отже потрібно порівняти вартість поліса ОСАЦВ і дізнатися, скільки коштує страховий поліс ОСЦПВ в кожній із них.

Представляємо топ-5 кращих СК на поточний момент:

1) Uniqa;

2) АХА;

3) Інго Ukraine;

4) ТАС;

5) Провідна.

В середньому, рівень довіри користувачів варіюється 85-90%.

Чи можна не оформляти ОСЦПВ?

Страховка автомобіля - обов'язкова для всіх учасників руху, крім:

 • Учасників бойових дій;
 • Інвалідів;
 • Осіб, які супроводжують людей з обмеженою мобільністю.

Якщо їздити без неї, то готуйтеся виплатити штраф у розмірі 450 грн (якщо забули вдома) і 850 грн (відсутня або закінчився термін дії). Класичне оформлення проходить на річний період, проте можна замовити на півроку, якщо в інший час автотранспорт знаходиться в гаражі і більше не експлуатується.

Які проблеми можуть виникнути при оформленні автоцивілки?

 • Можуть бути відсутні бланки, необхідні форми для заповнення;
 • Труднощі з доступом до загальної бази даних;
 • Помилкові розрахунки;
 • В електронному форматі може зависнути система;
 • Зафіксовано безліч шахрайський дій.

Саме тому частина прогресивних автолюбителів переходять на цифровий варіант:

 • Швидко замовляється;
 • Не виникає труднощів;
 • Правова цінність аналогічна;
 • Можна роздрукувати і возити з собою для особистого спокою;
 • З фінансової сторони оцінюється так само, як і класичний.

Немає грошей оформити ОСЦПВ?

Пора купувати нову автостраховку, але ціна страховки для транспорту зараз "не по кишені"? Цілком можлива ситуація, адже ціна страхового поліса ОСАЦВ зросла на 30% в порівнянні з минулим роком.

Коли не вистачає власних фінансів, завжди можна звернутися в МФО і отримати термінову мікропозику. Так, сервіс онлайн-кредитування MyCredit пропонує перший безвідсотковий кредит до 5000 гривень тільки за номером паспорта, ідентифікаційного коду та банківської картки. Взяти позику онлайн для вирішення тимчасових труднощів за 15 хвилин і без нервів — це про нас.

Тут не потрібні довідки про рівень заробітної плати/офіційне працевлаштування, поручителі та заставне підтвердження. Ми схвалюємо 95% онлайн-заявок в той же день без зволікань, включаючи малозахищених громадян (пенсіонерів, студентів, людей без стабільної роботи, з низьким доходом).

Головні правила платформи - простота та лояльність, адже для постійних клієнтів розроблена система знижок/акцій, і підвищується допустимий ліміт до 10 тисяч гривень.