Ціни на комп'ютерні курси від IT шкіл України

В епоху цифрового перевороту ми чітко усвідомлюємо, що затребуваність в хороших програмістах зростає з кожним роком. До того ж ця професія гідно оплачується. Багато людей, спостерігаючи цю тенденцію, приймають рішення перекваліфікуватися. Також далекоглядні батьки шукають для своїх діточок комп'ютерні курси, що в майбутньому відкриє для них великі можливості в кар'єрі.

У цій статті розберемося, яка актуальна вартість комп'ютерних курсів Україні (Харкові, Одесі, Дніпрі), співвідносна вартість навчання у ВНЗ Києва з експрес-курсами, і які доступні форми підготовки існують.

Вартість комп'ютерних курсів в Києві

Для початку необхідно розуміти, що є різновиди формації:

  • Навчальний центр зі стаціонарними класами;
  • Дистанційні заняття онлайн;
  • Приватні уроки у вигляді індивідуального репетиторства.

Ціни на комп'ютерні курси в першу чергу залежать від обраного формату. Так, ціна на IT-курси від авторитетних фірм не буде низькою. Однак, це однозначне безпрограшне вкладення, і економити при виборі компанії-ментора не слід.

IT-курси Напрямок Вартість навчання, грн Термін навчання
Академія ШАГ Мережі та кібербезпека 3 170 (за місяць) 2,5 роки (3 відвідування на тиждень)
Luxoft Training Розробка ПЗ 8 200 (одноразово) 108 навч.годин

Вартість комп'ютерних курсів для дітей

На ринку достатньо пропозицій для навчання всіх вікових категорій, включаючи молодший вік (дошкільнята, школярі, підлітки). Всі вони розроблені при врахуванні особливостей сприйняття інформації, викладачі використовують цікаві та незвичайні підходи до юних учнів.

Школа програмування Напрямок Вартість навчання, грн Термін навчання
Main School Робототехника та Arduino 2400/міс 4 роки
Coddy ВЕБ-мастеринг 1800/міс Один раз на тиждень по 3 години

Крім класичних скул-центрів, також діють онлайн школи програмування для дітей у Києві, Львові, Запоріжжі та інших містах.

Скільки коштують комп'ютерні курси онлайн?

Через підвищену зайнятість все більше людей вибирають для себе онлайн-формат. Це скорочує час в дорозі, дозволяє займатися, де завгодно (на відпочинку, дачі). Зазвичай ціна за годину онлайн-уроку виходить дешевше, ніж традиційні лекції. Тому вартість навчання комп'ютеру на дому стає цілком конкурентною, проте вона окупається за рахунок практичності та зручності.

Комп'ютерні курси Напрямок Ціна навчаня, грн Строк навчання
Wezom.Academy Веб-дизайн 4840 16 занять
Mobios Graphic design 8550 3 міс

Не вистачає грошей на курси?

Вчитися ніколи не пізно, але далеко не завжди на це є гроші. Щоб встигнути до нового набору, можна оформити освітній кредит, який швидко вирішить проблему нестачі коштів.

Найпростіше отримати кредит на навчання в сервісі онлайн-кредитування Mycredit, де максимально знижені вимоги до заявників:

  • Вік від 18 років;
  • Українське громадянство;
  • Наявність активної банківської картки.

На порталі оформити кредит можуть як студенти, так і безробітні, багатодітні, ті, що мало заробляють, громадяни з поганою кредитною історією. Експрес кредит дає шанс освоїти високооплачувану професію мрії всім бажаючим.