Що таке спільні покупки одягу та взуття?

Спільні покупки — це простий та доступний спосіб придбати красивий модний одяг або взуття за низькими цінами. Принцип СП полягає в наступному: організатор викладає фото пропонованих товарів в соцмережах або на спеціалізованих форумах та збирає замовлення з заздалегідь обумовленої кількості одиниць. Зібрати таку групу досить просто, тому що при такій організації немає обмежень по мінімальній сумі замовлення. Отримавши передоплату, координатор переводить гроші постачальнику, отримує товар та розподіляє його відповідно до поданих заявок. Такий варіант вигідний тим, що дозволяє істотно заощадити на одязі, взутті, домашньому текстилі і інших товарах.

Як зробити замовлення в спільних покупках?

Основним фактором, що впливає на подачу заявок та формування замовлення, є економічна вигода. Постачальники надають знижки навіть на найменші партії товару, тому вартість одягу, взуття, дитячих іграшок в СП набагато нижче за роздрібну. Завдяки доступній ціні учасники можуть придбати додатково інші необхідні речі. Певні незручності створюють умови спільних покупок:

  1. Доставка обраної одягу або взуття виконується в середньому протягом 10-14 днів.
  2. До моменту формування замовлення потрібної моделі може не виявитися на складі постачальника. Це викликано тим, що облік всіх позицій, вибраних учасниками, вимагає певних витрат часу. У таких випадках потрібно почекати, поки товар з'явиться на складі або заявляти скасування.
  3. Постачальник не надає чек та гарантійні зобов'язання для груп СП, тому ремонтувати браковані вироби доведеться самостійно.
  4. Куплені речі не підлягають обміну та поверненню.

Щоб мати можливість робити замовлення в спільних покупках, потрібно стати учасником групи. Для цього слід знайти відповідний сайт та пройти реєстрацію. Для зручного пошуку товари на головній сторінці розбиті по тематичним категоріям. У кожному розділі відображено перелік виробів, їх докладний опис, умови оплати, поточний стан, кількість учасників, готовність до викупу. Вибравши відповідну позицію, можна подавати електронну заявку.

Найпопулярніші сайти спільних покупок

Відповідні тематичні майданчики для того, щоб робити спільні покупки в Україні, слід шукати в соціальних мережах Facebook та Instagram. Потрібний одяг та взуття можна знайти в СП в YouTube, Pinterest та Telegram-каналі. Щоб знайти спеціалізований форум, потрібно забити запит «сайти спільних покупок» в пошуковий рядок Google. На подібних онлайн-майданчиках можна отримати детальну інформацію про організаторів й постачальників, знайти підходящі групи товару, ознайомитися з відгуками покупців про якість сервісу.

Де взяти гроші на спільні покупки?

Якщо ви знайшли потрібний сайт спільних покупок, але відчуваєте тимчасові фінансові труднощі і на придбання потрібної речі не вистачає певної суми грошей, рекомендуємо звернутися в мікрофінансову організацію MyCredit. На нашому сервісі можна без проблем подати заяву на позику онлайн. Потрібна сума надійде на особисту картку клієнта протягом 15 хвилин.

Ми пропонуємо клієнтам вигідні кредитні рішення:

Працюємо в усіх регіонах України. Якщо у вас є гаджет і доступ до інтернету, отримати позику в режимі онлайн можна, не виходячи з дому, в містах: Київ, Одеса, Харків, Суми, Маріуполь, Дніпро, Чернігів та інших.

Автор статті: Софія Ейсмонд Редактор, MyCredit
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше