Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення:Повертаєте: грн
До:
Головна   Блог   Є гроші: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

Є гроші: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

31 березня 2017

Ринок мікрофінансових послуг в Україні стрімко розвивається. Тільки за останній рік відкрилося більше 30% МФО і тепер їх більше 650. Клієнту, який ніколи не користувався послугами сервісів або навіть ніколи не брали кредити, зробити правильний вибір буде досить складно. По-перше, не зовсім зрозуміло, до кого звертатися, по-друге, де буде позичити суму вигідніше.

Сервіс Є гроші - досить популярна серед українців організація, яка давно працює на ринку, але при цьому має свої недоліки і переваги, які ми обговоримо далі.

Фірма давно на українському ринку і входить в ТОП-10 онлайн-сервісів, де можна отримати кеш на особистий рахунок. Організація офіційно зареєстрована як юридична особа і має всі необхідні для ведення діяльності документи. В тому числі, внесена до реєстру Національної комісії. З правовою інформацією про організацію можна ознайомитися на сайті або знайти дані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб фізичних осіб-підприємців.

Отримати позику можна тільки подавши заявку на сайті (відділень немає), але відсутність відділень в 2018 році - скоріше перевага, ніж недолік. Тому що більшість клієнтів прагне саме до того, щоб не витрачати час на відвідування офісів, дорогу, розмови з менеджерами, "паперову тяганину", а хочуть зайти на портал з мобільного телефону або комп'ютера і подати заявку. Це займаємо мінімальну кількість часу, і дозволяє майже відразу отримати потрібну суму на картку.

Крім того, компанія одна з небагатьох в Україні, хто пропонує авторизацію за допомогою BankID, коли користувач може авторизуватися, вказавши дані банківської картки.

Умови кредитування в Є гроші

Умови значно відрізняються від тих, які пропонують конкуренти. По-перше, нові користувачі не мають ніяких привілеїв, по-друге, передбачений термін 30 днів, коли інші МФО забезпечують максимальний зазвичай 35 днів (а в деяких і 60).

У таблиці нижче наведені загальні умови для ознайомлення.

Є гроші Вимоги та умови
Максимальна сума кредиту до 20 000 грн
Сума при першому зверненні до 3 000 грн
Відсотки в день 2%
Доступний період 1 - 30 календарних днів
Способи оформлення онлайн на картку
Вік від 21 року
Кредитує по всій Україні крім Україна (крім Криму, зони АТО) - прописка в Україні
Пакет документів

паспорт, ІПН, банківська картка,

мобільний телефон, email

Сервіс не пропонує особливих умов «новачкам» - діє кредит «Європейський». Наприклад, більшість конкурентів видають «новачкові» суму за 0%. Є гроші ж пропонують знижки, але не такі вигідні як у інших (0,33% щодня). Але при цьому така знижка діє для всіх позичальників (а не тільки для нових), які хочуть позичити до 3 000 грн. Умови отримання зниженої комісії такі:

 • максимум – 3 000;
 • знижена ставка - 0,33%;
 • термін дії - тільки до 11 днів;
 • починаючи з 12-го календарного дня - діють стандартні 2%.

Без акції знижена ставка становить 0,99%.

І якщо «Європейський» - акційний продукт, то передбачений і стандартний - «Вигідний для всіх», за яким максимальний ліміт досягає вже 20 000 грн, а термін - 2 місяці з моменту оформлення.

Принципи кредитування однакові для обох продуктів - реєстрація та подача заявки на сайті.

Відсотки кредитування Є гроші

Організація пропонує не найвигідніший відсоток по Україні серед конкурентів. Не варто звертатися новим користувачам, які в інших МФО ті ж 2 000-3 000 можуть взяти під 0%.

Тут же їм пропонують до 3 000 під 0% строком до 11 календарних днів, що не завжди буде практично - кошти часто беруться, коли не вистачає до зарплати (а її можуть затримувати більше ніж на 2 тижні), або коли потрібно вирішити складне грошове питання або трапилися непередбачені фінансові витрати (і щоб «вирівняти» сімейний бюджет, 11 днів буде недостатньо). Хоча, з іншого боку, такий стислий період може мотивувати на більш швидке повернення взятого і недопущення прострочення.

Кредитування є в містах України

Сервіс не має оффлайн-відділень, тому відвідати офіс, щоб взяти є гроші кредит - не вийде. Але фізичні відділення - не зовсім сучасний спосіб кредитування. Навіщо витрачати час на проїзд та бесіди зі співробітниками, коли можна просто зайти на сайт, залишити заявку і за 5 хвилин отримати позику на картку? У той же час, незалежно від того, де ви знаходитесь, у вас є можливість швидко отримати кошти на будь-які потреби, що особливо актуально, коли ви приїхали в чуже місто, або просто на вирішення питання залишається не більше півгодини.

Подача онлайн-заявки можлива як з комп'ютера, планшета, так і з мобільного.

Як погасити кредит в Є гроші? Способи погашення

Погасити борг можна усіма функціональними сучасними способами:

 • онлайн (буде зручно, тому що відразу зарахується повернення);
 • через каси банків-партнерів;
 • у терміналі самообслуговування.

Реквізити для останніх двох способів оплати можна взяти в режимі онлайн.

Можливість продовження кредиту

Пролонгація - зручна додаткова опція кредиту і особливо допомагає тоді, коли не вистачає часу або грошей погасити борг. Доступна вона тільки відповідальним заявникам, які не допускають заборгованості. Максимальний термін продовження - до 60 днів.

Активувати опцію кожен заявник може без попереднього узгодження зі співробітником, просто в особистому кабінеті.

Детальні умови пролонгації такі:

 • час - 10, 20 або 30 діб;
 • активувати продовження можна протягом 3-х днів після закінчення терміну договору;
 • відсотки: 2% основних + 3% пені за кожний день.

Як Є гроші поводиться з боржниками?

Якщо гроші не виплачується вчасно, настає борг, за який доведеться платити штрафні санкції. Крім стандартних 2% в день, буде нараховуватися пеня в розмірі 3%. При цьому боржникові будуть дзвонити представники з вимогою повернути всю суму і дзвінки будуть частими.

Якщо пропуск допущений, з виплатою краще не затягувати. Повернення позики - юридичне зобов'язання, яке в будь-якому випадку буде виконано (добровільно, через колекторські організації або через суд). Тому, чим раніше сам клієнт погасить тіло кредиту та штрафні санкції, тим більше заощадить грошей і сил.

Програма лояльності та акції Є гроші

МФО передбачає стандартні бонуси: промокоди, накопичувальну систему. Так, наприклад, система випадково може вибрати сама серед клієнтів того, хто може скористатися знижкою 50%.

МФО Є гроші: контакти

Ознайомитися з правовою інформацією організації, знайти телефони гарячої лінії або інші дані можна на сайті. Але вся необхідна інформація виведена в таблиці нижче.

Сайт
Номер телефону 099 100 1000
Юридична адреса м Дніпро, вул. Гоголя, будинок 15
Графік роботи З ПН - ПТ
Час роботи З 9.00 – 18.00

Відгуки клієнтів про Є Гроші

В цілому користувачі задоволені кредитуванням в компанії. В інтернеті можна знайти досить багато позитивних є гроші відгуки. Більшість з них відзначає зручність і швидкість оформлення угоди, знижену ставку в період акції. Але і негативні відгуки також є (вони стосуються високої комісії за прострочення). Ось кілька коментарів з інтернету.

Підіб'ємо підсумки

Компанія Є гроші давно веде діяльність в Україні і кожен день видає гроші сотням українців. Тут дійсно можна швидко отримати позику. Хоча, як видно з відгуків, іноді реальний розгляд запиту може затягуватися до доби. При цьому працівники, щоб перевірити дані, можуть обдзвонювати всі контактні номери, а в підсумку відмовити. Що, по-перше, призводить тільки до витрати часу, а по-друге, ставить позичальника в незручну ситуацію, коли йому потрібні кошти, він спеціально звертається в МФО, щоб самому вирішити фінансову проблему, а в результаті співробітники дзвонять за контактними номерами і ставлять всіх до відома, але в підсумку не схвалюють.

Крім того, тут більш високі в порівнянні з конкурентами процентні ставки для нових клієнтів і не з усім системна робота нарахування бонусів (кому дати 50%, система вирішує самостійно).

На відміну від Є гроші, кредит онлайн на картку від MyCredit передбачає більш надійні умови:

 • 0% для нових клієнтів;
 • чітка програма лояльності, з якою можна ознайомитися на порталі і в персональному кабінеті;
 • є тільки один продукт з одними правилами (для всіх);
 • більш низька комісія для постійних позичальників - 1,6% замість 2%;
 • менший відсоток за прострочення;
 • більший термін (35 днів замість 30);
 • Майкредіт не дзвонить родичам і знайомим.

Різниця невелика, але вона може допомогти заощадити кілька сотень гривень. Але ж коли сам борг невеликий, наприклад, 2 000 грн, навіть зекономлені 100-200 грн будуть відігравати суттєву роль.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.