Бюджетний відпочинок в Греції 2019

Еллада відома не тільки різноманітністю екскурсійних програм і пам'яток архітектури давніх часів на своїй материковій частині, а й оточена великою кількістю островів, розташованих в водах трьох морів. Кожен з них по-своєму унікальний і лише відвідавши всі, можна дійсно зрозуміти, наскільки прекрасна і багатогранна ця країна.

Материкова Греція

Плануючи бюджетний відпочинок в Греції в 2019 році, слід бути готовим до того, що за один раз відвідати і материкову частину, і острова не вийде - краще для початку вибрати щось одне.

Туристам, які бажають спланувати подорож самостійно, буде цікавий варіант з орендою автомобіля. Він дозволить поїздити по країні, подивитися на більшу кількість пам'яток, зруйнованих древніх міст, експонатів музеїв. З найбільш популярних регіонів виділяють:

  • Аттику;
  • Фракію;
  • Фессалію;
  • Пелопоннес;
  • Македонію;
  • Епір.

Найдешевше відпочити, і при цьому насолодитися красою природи і Егейського моря можна в північній частині країни - на півострові Халкідікі, гарячі тури Греція, як правило, пропонуються саме сюди. Пляжі тут чисті, вода тепла, а заселитися в довколишніх містечках вийде не так дорого, як у всесвітньо відомих.

Острови Греції

Острівна частина Еллади радує не менше материкової, і деякі її курорти підійдуть, щоб провести незабутній, дешевий відпочинок на морі. Щоб потрапити сюди, необхідно перший справою дістатися до Афін або Салоніки, а там вже вибрати відповідний внутрішній рейс.

Кос - острів економії

По праву найбюджетнішу подорож до Греції проводять відпочиваючі на Косі. Тут вигідно все: від житла, до продуктів та одягу. Хвойні ліси сприяють м'якому клімату, а розмірене життя сіл, разом з мальовничістю пляжів допоможуть насолодитися тишею і спокоєм.

Крит - острів для відпочинку з дітьми

Молоді сім'ї з дітьми, дбайливо планують бюджет, можуть із задоволенням відпочити на широких піщаних пляжах Криту. Повітря тут чисте, а місцева кухня не тільки сподобається любителям смачно поїсти, а й допоможе заощадити на харчуванні. Оселитися же можна в Ретімно - невеликому містечку, з прилеглими до нього курортними селищами.

Іос - острів розваг

Любителі весело провести час, можуть тут приєднатися до грецької молоді та туристів з усіх країн світу. Нічне життя цього місця насичене, але доступне, на відміну від інших, більш розкручених курортів.

Коли дешевше відпочинок в Греції?

Відпочинок в Греції дешево доводиться на період з листопада по березень. Бажаючі дешево відпочити в Греції в цей час зможуть купити дешеві авіаквитки і заощадити на дорозі. Звичайно, покупатися і позасмагати взимку не вийде, але можна насолодитися місцевою архітектурою, походити по магазинах або ж оздоровитися в термальних джерелах.

Любителям проведення часу влітку рекомендується придивитися до варіанту з покупкою гарячого туру в Грецію. Ціна поїздки стає вище, ніж в несезон, але це дозволить більш повно відчути красу природи місцевих пляжних курортів.

Бюджетне харчування в Греції

Найдешевший відпочинок в Греції передбачає і недороге харчування. Одним з головних варіантів як економити на їжі, вважається покупка продуктів в супермаркеті і самостійне приготування. При цьому періодичне відвідування кафе або недорогих ресторанів дасть можливість познайомитися з національною кухнею.

Стандартний набір продуктів обходиться в середньому в 50 євро на сім'ю з трьох осіб, включає в себе м'ясо, овочі та фрукти з напоями. Вистачає його на два дні, включаючи додатковий обід або вечерю в місцевих закладах, де вартість варіюється в залежності від замовлених страв - в середньому виходить 30 євро за трьох.

Дешеве проживання в готелях Греції - гарячі тури!

Економічний відпочинок в Греції має на увазі і бюджетне житло. Є два основні варіанти, щоб заселитися на час відпустки: зняти номер в готелі або орендувати апартаменти. Щоб знайти недорогий готель, можна ознайомитися з пропозиціями різних туристичних компаній. Гарячі тури відмінний спосіб отримати недороге житло на весь період подорожі.

Якщо у вас вийшло знайти привабливу пропозицію з поїздкою в сонячну країну трьох морів, але з якихось причин грошей не вистачає, ви в будь-який момент можете отримати онлайн позику на картку звернувшись в компанію MyCredit.