Як економити на покупках в інтернеті?

Сьогодні вже не секрет, що шопінг в мережі виходить дешевше, ніж в звичному форматі (супермаркетах, торгових центрах, бутиках). В епоху цифрового перевороту кожен власник смартфона може економити на покупках в інтернеті, регулярно відвідуючи спеціалізовані майданчики.

Алгоритм придбання речей не складніше класичного способу:

  • Ввести в пошуковий рядок найменування продукту, що цікавить;
  • Переглянути всі ціни на різних ресурсах;
  • Вибрати оптимальну пропозицію;
  • Вказати місто, адресу і службу доставки;
  • Натиснути кнопку "Оплатити";
  • Ввести номер банківської картки і підтвердити транзакцію;
  • У зазначений термін посилка буде доставлена (в поштове відділення, склад, прямо в квартиру, на роботу).

Головна порада по економії - завжди порівнюйте ціну в різних магазинах

Рекомендації в області "економимо на покупках" зводяться до основного правила - моніторинг прайсів у всесвітній павутині. Це робиться просто і швидко. На етапі, коли ви визначилися з конкретною річчю, вивчіть її ціновий показник на всіх можливих майданчиках. Часто трапляється так, що в одному інтернет-шопі бажаний парфум коштує 2000, коли в іншому цей же товар - на 20-30% менше. Тому ніколи не замовляйте з першого-ліпшого інтернет-сайту, а пошукайте більш привабливу угоду.

У мережі функціонує кілька порівняльних прайс-платформ, де пропонуються всі доступні варіанти з обов'язковим ціновим маркуванням і умовами. Наприклад, майданчик E-katalog, Prom.ua, Price.ua і багато інших. Принцип роботи такий: вводите в пошуку назву і вибираєте. Можна встановити фільтр від найдешевшої і дивитися по порядку.

Онлайн розпродажі або як не попастися на вудку маркетологів

Зазвичай при слові "Розпродаж" покупці біжать в магазин, захопивши гаманець і готовність розлучитися скоріше зі своїми заощадженнями. Однак фахівці-маркетологи часто користуються довірливістю покупців і використовують свої хитрощі. Перед запуском програми цінники збільшуються на 25-30%, а потім перекреслюються - і вуаля - ви щасливий власник гарної знижки (якої по факту не було).

Не постановочні, а справжні розпродажі існують:

  • Коли сезон пройшов, а асортимент залишився і його реалізовують за собівартістю, а буває і нижче. Так, можна економити гроші на одязі та взутті, купуючи зимове - влітку і навпаки;
  • У разі закриття торгової точки. Тоді власник розпродає весь товар, поступаючись більше 50%.

Кешбек - вірний шлях до економії грошей на покупках в інтернет-магазинах

Заощадити на покупках можна за допомогою картки. Уже, напевно, не залишилося комерційних організацій, що не використовують Кешбек-технології (що працюють за типом партнерських програм). Дистанційна оплата хороша не тільки своєю незаперечною зручністю, але і можливістю повернути частину витрачених сум назад на рахунок.

Принцип зрозумілий: поблизу товару вказаний відсоток повернення (доходить до 30-50%), який через певний час "капне" на банківський рахунок в грошовому еквіваленті. Для цього уважно вивчіть списки партнерів, які компанії співпрацюють з вашим банком.

Як працюють бонусні системи

Ефективно заощаджувати гроші допомагають бонусні програми. Ця система вигідна як продавцеві, так і покупцеві, оскільки гарантує знижкові відсотки за регулярні покупки в певному місці, а господарям інтернет-сторінки - стабільні відвідування і придбання їхніх продуктів. Багато мас-маркетів впроваджують дисконт-програми, щоб залучити їх від конкурентних точок до себе і підвищити оборот.

Порада: якщо ви вибрали улюблений шоп в мережі, який відповідає вашим побажанням і бюджету, робіть шопінг в одному місці, щоб економити на косметиці, парфумерії, речах, гаджетах.

В інтернет-магазині розпродаж, а грошей залишилося трохи? Не біда, ми допоможемо Вам!

Якщо натрапили на цікаву пропозицію, від якої неможливо відмовитися, а грошей не вистачає, не поспішайте відмовлятися від бажаного, а скоріше зареєструйтеся у сервісі онлайн-кредитування Mycredit, де в той же день отримаєте кредит терміново до 5 000 гривень при першому зверненні безпроцентно.

Заповніть коротку анкету, введіть номер внутрішнього паспорта, податкового коду та банківського рахунку (без сканованих копій) - і через 15 хвилин відсутні кошти будлуть зараховані на картку, і ви готові розплатитися ними з будь-торговим майданчиком в ту ж хвилину.