Як економити паливо? Способи як зменшити витрату палива на автомобілі

Вартість пального в Україні не влаштовує більшість автомобілістів, внаслідок чого їм доводиться знаходити ефективні способи економії палива на авто. Бажання вберегти свої фінанси від надмірних витрат цілком виправдане, враховуючи середню зарплату в країні. Якщо ви бажаєте і далі продовжувати пересуватися по місту з комфортом своїм ходом, але при цьому економити гроші та не віддавати більшу частину доходу на заправках, рекомендується більш уважно вивчити методи економії пального і активно застосовувати на практиці.

Як краще їздити, щоб економити паливо на автомобілі

Щоб зрозуміти, як економити паливо при їзді на автомобілі в місті, слід дотримуватися рекомендацій найзавзятіших автолюбителів, які на власному прикладі змогли довести, що правильна їзда на автомобілі сильно впливає на споживання бензину або газу. Основні поради:

 • дотримуйтеся оптимальної швидкості. Не розганяйтеся вище 80 км/год, особливо взимку, а також намагайтеся менше потрапляти в завантажений трафік, так як у заторі «з'їдається» величезна кількість пального і сильніше зношується двигун;
 • вчіться водити так, щоб натискання на педаль було якомога рідше. Таким чином можна зменшити витрату палива в кілька разів;
 • утримуйте оптимальний показник обертів двигуна. Їзда на дизелі - 2000, на бензині - близько 2500 об/хв. Занадто низькі або навпаки високі обороти ведуть за собою перевитрату.

Новачки в водінні, не здатні спочатку з легкістю обходиться з педалями в машині, а також надмірно різкі водії, сильно натискають на акселератор, не замислюються, що їх неправильний стиль водіння провокує зростання споживання пального. Розмірене і спокійне їзда дозволяє знизити витрату дизеля до 25%.

Чи варто встановлювати ГБО для економії палива в авто

Чи є сенс установки газобалонного обладнання в вашого залізного коня? Відповідь очевидна - є! Про це в першу чергу говорять цифри на табло біля заправок, так як ціни на дизельне пальне або бензин в рази вище газу. Однією установкою ГБО вирішити питання глобальної економії все одно не вийде. Навіть після установки обладнання на свою «ластівку» буде потрібно озброїтися знаннями з приводу того, як економити газ на автомобілі. І перш за все слідувати порадам:

 • користуйтеся тільки перевіреною заправкою, в якості продукції якої у вас немає ніяких сумнівів;
 • ретельно стежте за станом вашого транспорту, своєчасно міняйте зношені деталі і некоректно працюючі компоненти;
 • в зимовий час в процесі прогріву не перестарайтеся з часом і не перегрівайте даремно двигун;
 • користуйтеся допоміжними функціями транспорту (грубка, кондиціонер, підсвічування та ін) тільки в разі потреби;
 • тримайте рівень тиску шин в стані, сприятливому для прохідності по снігу і сухому дорожньому покриттю.

Щоб розуміти, як краще економити витрати палива на інжекторі на автомобілі слід в обов'язковому порядку дотримуватися перерахованих правил. Однак, якщо в період тривалої експлуатації ви не буде помічати позитивних змін, доведеться звернутися за допомогою або консультацією до фахівця, який виконає професійний огляд транспорту, вивчить його загальний стан і знайде причину проблеми.

Як заправлятися, щоб зменшити витрату палива

Найбільш ефективна економія палива досягається за допомогою покупки гібрида. Однак, коштує таке авто чималих грошей, тому не всім буде по кишені.

Ще одним цікавим способом зниження паливних витрат є рух в «повітряному мішку». Дане поняття має на увазі їзду за попереду рухомим транспортом на максимально близькій відстані. Мінімізація опору повітря сприяє зниженню витрати. Але і тут є мінуси:

 • багатьом не подобається подібний «хвіст» на дорозі, тому мало водіїв допускають такий вид пересування;
 • їде позаду машина приймає на себе вихлопи йде попереду;
 • невелику відстань між машинами вимагає особливої уваги, щоб уникнути зіткнень.

Зменшити витрати бензину можна за тими ж правилами, які описані вище для газу. Хороший стиль водіння, якісне пальне і дбайливе ставлення до свого засобу пересування діють на мінімізацію споживання палива в першу чергу.

Потрібно заправити автомобіль, а грошей немає? Mycredit допоможе!

Заощадити паливо на авто взимку і влітку буває вкрай проблематично, в результаті чого ми змушені систематично платити на заправках кругленькі суми. Якщо на найближчий час ви задумали далеку поїздку, але грошей не вистачає тільки на повний бак авто, це не привід засмучуватися і відкладати плани на невизначений термін. У разі виникнення подібних проблем найкращим рішенням буде оформити позику на картку в сервісі онлайн-кредитування Майкредіт.

Переваги компанії:

 • цілодобова робота співробітників, оперативний call-центр і завжди інформативні консультації;
 • лояльні вимоги до позичальника при оформленні позики;
 • відсутність необхідності в особистій присутності;
 • запит на видачу кредиту в будь-який час доби;
 • час очікування відповіді і грошових перерахувань не більше 30 хвилин.

Компанія Майкредіт це сучасний сервіс, який дає клієнтам при наявності у них інтернету і будь-якої банківської карти України отримати потрібну суму за найкоротший термін. Для здійснення процедури кредитування позичальникові необхідно вказати:

 • номер телефону;
 • ПІБ;
 • паспортні дані, ІПН;
 • дані картки будь-якого банку України.

Виконавши ряд нескладних дій, швидка матеріальна допомога виявиться на вашому рахунку без зволікань.