Як правильно економити гроші на продуктах харчування?

Величезна частина бюджету більшості сімей залишається в касах супермаркетів, ринків, продуктових магазинів та ін. Питання, як навчитися правильно економити гроші на продуктах харчування хвилює кожного, хто рахує свої гроші і намагається особливо не розтрачуватися, а таких людей в нашій країні більшість. Дивлячись на сьогоднішні ціни, це може здатися нереальним, але керуючись корисними порадами, можна економно витрачати гроші на продукти і навіть почати відкладати.

Вчимося економити на продуктах. Меню на тиждень

У питаннях продуктової економії особливе місце займає планування. Рекомендується складати список продуктів на тиждень, що рятує від незапланованих і непотрібних витрат. У магазинах через достаток продуктів «розбігаються очі», але строго дотримуючись списку, можна навчитися стримуватися від імпульсивних покупок.

За які продукти можна платити менше?

Коли ми вчимося економити на продуктах, одночасно досліджуємо всілякі торгові точки і віддаємо перевагу тим, які сприятливі з точки зору якості продукції та її вартості. Нам слід враховувати, що купувати їжу на оптових базах набагато дешевше і вигідніше. Мінус цього варіанту лише в тому, що ці бази частіше розташовуються за містом або в промисловій зоні, куди довго або лінь добиратися. Тут доводиться робити вибір - йти на поводу у ліні і продовжувати витрачати більшу частину доходу на продукти, або пожертвувати вільним часом один день в тиждень і тим самим на крок наблизитися до своєї мрії про заможне і стабільне життя.

Відмовтеся від напівфабрикатів і придивіться до субпродуктів

Заощадити на продуктах харчування допоможе відмова від напівфабрикатів. Забудьте про покупку заморожених котлет, пельменів, вареників та іншого - вчіться готувати самостійно. По-перше, оброблені продукти ніколи не коштують дешевше сировини, а по-друге - власноручне приготування дасть можливість контролювати вміст тарілки, не розраховуючи на порядність фірми-виробника. Домашня куховарство смачніше, корисніше і безпечніше, не кажучи вже про ціну.

Купівля субпродуктів ще один спосіб як економити гроші на їжі. Різні страви з курячої або яловичої печінки можуть цілком замінити дороге м'ясо, а печінковий торт зможе прикрасити будь-який святковий стіл.

Користуйтеся сезонними продуктами

Чому бажано вибирати сезонну продукцію:

  • користь - вони в основному надходять в супермаркети і на прилавки магазинів буквально «з грядки», а це виключає всіляку хімічну обробку і небезпечні добрива;
  • смак - фрукти і овочі, які тільки-тільки встигли, мають неповторний смак, який не зможе передати консервація, Маринівка або інші кулінарні маніпуляції;
  • вигода - через відсутність потреби в довгостроковому зберіганні, продукція не потребує додаткових зусиллях виробничого процесу, а значить її вартість значно нижче.

Коли ми складаємо список і бачимо, скільки грошей йде на харчування, починаємо розуміти, що слідувати порадам щодо грамотної економії вкрай важливо, щоб нарешті навчитися правильно розпоряджатися фінансами і в кінці місяця не просто зводити кінці з кінцями, але і дозволяти собі розвагу або відкладати кошти на дорогу покупку.

Не забувайте про заготовки в літній період

Кінець серпня і перша половина осені це не тільки пора врожаю, але і відмінний період знижок на сезонну продукцію. Напевно, всі помічали, що саме в цей сезон цінники на овочі та фрукти помітно знижені. Така тенденція дозволяє запасатися необхідними обсягами улюблених джерел вітамінів, консервувати і ласувати ними навіть в зимову пору, не витрачаючи нечуваних грошей.

У магазині не вистачає грошей на необхідні продукти? Mycredit допоможе!

Постійне зростання цін і не найвищі зарплати змушують нас все частіше і більше турбуватися в супермаркетах при перегляді цінників. На вихідні запланували невелику святкову вечерю, а в гаманці порожньо? Знайти вихід з ситуації допоможе сервіс онлайн кредитування Майкредіт. Оформити позику на картку на потрібну суму з його допомогою можна протягом 5 хвилин в будь-який час доби, сидячи перед своїм ПК. Mycredit - це ніяких довідок про доходи, великої кількості паперів і поручителів, тільки комфорт, вигода і оперативність!