Як зробити економний ремонт у ванній кімнаті? Бюджетний ремонт ванної своїми руками

Власники житла, плануючи економний ремонт квартири, задаються питанням, як економно зробити ремонт у ванній, адже зазвичай прийнято починати саме з неї. Також відомо, що це найбільш витратний фрагмент житлоплощі, адже в ідеалі має бути покрити водонепроникною поверхнею, поміняти каналізаційні відводи. Щоб отримати недорого ремонт у ванній, спочатку слід підготуватися матеріально:

  • економити гроші тривалий період, відмовляючи собі в звичних задоволеннях;
  • взяти кредит в банку, МФО, щоб не затягувати з запланованими діями і тут же втілити мрію. Оскільки ремонт квартири вартість має не копійчану, багато кредитних структури оформляють кредит на квартиру і на поліпшення умов в ній. Так, сервіс онлайн-кредитування Mycredit видає позики до 10 тисяч гривень в день звернення на лояльних умовах.

Фінансова складова - ключова, адже процес може зупинитися на півдорозі через банальну нестачу грошей. Тому доцільно спочатку скласти повний кошторис, врахувати всі можливі аспекти, потім приступати до шопінгу.

У цій статті розберемося, як зробити недорогий ремонт у ванній кімнаті своїми руками поетапно і по поличках.

З чого почати ремонт у ванній?

Ремонт в квартирі своїми руками стартує з вивчення незнайомої теми, консультацій із знаючими людьми, пошуку готових алгоритмів на форумах і в персональному спілкуванні. На це витрачається часовий ресурс. Все дізналися - пора за справу.

Економічний ремонт у ванній починається з закупівлі будматеріалів. Фахівці рекомендують брати з запасом в 15% (може розбитися, опинитися браком). Більш бюджетний пункт - великі будбази, буд-гіпермаркети, ніж невеликі магазинчики за рогом. Так можна зберегти до 30% витрачених коштів. Найчастіше діють дисконт-карти і бонусні системи. Уточніть мінімум для картки, оформіть чек на фіксовану суму, решту по списку оплатіть вже зі знижкою.

Безпосередньо бюджетний ремонт ванної кімнати своїми руками починається з самого брудного і пильного заняття - демонтаж старих матеріалів і техніки. Потрібно оббити всю штукатурку, зняти фарбу, винести будівельне сміття. Тепер приміщення готове до змін.

Як заощадити на сантехніці в ванній кімнаті?

Купівля душової кабіни, унітазу, умивальника займає левову частку витрат. Так, ванна кімната економ класу виключає вищу німецьку якість, чеські мармурові раковини і аналогічні вироби. Недорого буде звернутися до вітчизняного виробника, вибрати предмети з економ лінійки.

Або поцікавтеся про примірники з невеликим браком. Це може бути вм'ятина/надкол на задній стороні, невидимий для очей. На такий зразок можна зважитися, якщо він від авторитетного розробника (Данія, Чехія, Німеччина). Тут виграє багаторічна експлуатування продукту.

Також ремонт у ванній кімнаті своїми руками недорого реалізувати, якщо придбати стару душ-кабіну, тумбу-умивальник. При чому можна виявити б/в в ідеальному стані.

Є один лайфхак, як заощадити на ремонті ванної, це використовувати один змішувач, що рухається гусаком. Але ось змішувач економ сегмента прослужить щонайбільше півроку, і обов'язково потече. Тому вибирайте з середнього цінника, розрахований на 3-5 річну експлуатацію.

Як замінити труби у ванній самому?

Дуже економний ремонт у ванній передбачає відмову від найму професійних сантехніків, адже їх робота оцінюється приблизно один до одного до вартості сировини. Щоб зробити недорогий ремонт ванної кімнати своїми руками людині, далекій від цієї сфери діяльності, доводиться заздалегідь ознайомитися з технологією заміни поліпропіленового трубопроводу. Навчитися цьому можна за допомогою роликів на Ютуб-ресурсі, де викладені повнометражні інструкції, передбачені питання "чайників", все показано-розказано від А до Я. Головне, мати належний інструментарій (паяльник, спеціальні ножиці, с/т ключі). Дорогий інструмент можна орендувати за відсутності у володінні потрібного агрегату, а можна запитати сусіда.

Ремонт стін. Що дешевше для обробки ванної кімнати?

Недорогий ремонт у ванній кімнаті можна оформити, скориставшись пластиковими панелями для обшивки, замість класичного плиткового облицювання. Цей продукт коштує в три рази дешевше, а виглядає також ефектно, якщо підібрати цікаві кольори. Тут важливий момент - герметизація швів прозорим силіконом, щоб уникнути проникнення вологи всередину і заплесневіння покриття. Плюс метод не передбачає наявності плиткорізної установки.

Ще спосіб, як красиво і недорого відремонтувати ванну кімнату, обкласти плиткою тільки ту частину, яка буде постійно контактувати з водою, а інші стіни - пофарбувати водоемульсійною фарбою. Так знадобитися всього близько трьох пачок. У магазинах часто залишаються непродані екземпляри, яких залишилося в наявність до 5 упаковок. В даному випадку можна отримати хорошу знижку, адже ймовірність продати залишки колосально низька.

Якщо санвузол спільний, дизайнери радять поєднати два майданчики в одну. По-перше, забирається витрата обробки на цілих 2 зайвих стінки, не потрібні другі двері, стане більше простору і збільшуються варіації облаштування.

Скористайтеся вищепереліченими рекомендаціями, і переконайтеся, що швидко і бюджетно зробити ремонт у ванній може кожен.