Як заощадити на опаленні приватного будинку

Актуальна вартість газу в Україні сьогодні непомірно завищена і не пропорційна з реальними доходами населення. Тарифи ЖКГ ростуть практично щомісяця, не кажучи про те, що отримати субсидію може далеко не кожен. Сім'ям доводиться економити гроші, щоб оплачувати квитанції і не потрапити в ряди боржників.

У цій статті розберемося, як заощадити на опаленні в приватному будинку, розглянемо відомі альтернативні способи.

Економія грошей при опаленні будинку електрикою

У своїй споруді можна грітися по-різному. Є старі з пічним димоходом, а в новіших - форсунки, котли. В першу чергу (незалежно від типу), слід провести чистку обладнання. Якщо цього не зробити, витрати енергії підвищуються за рахунок забруднених проходів. По факту - лічильник крутиться, а жар не йде в достатньому розмірі.

Зекономити на опаленні приватного будинку можна, користуючись електроенергетичними нагрівачами. Так, тарифи на електроенергію надаються з десятипроцентною знижкою.

Технологія "тепла підлога" - найпопулярніший спосіб заощадити на опаленні приватного заміського будинку електрикою. Однозначна перевага - можливість регулювання температури в кожній кімнаті. Це допоможе реально економити на комунальних послугах, оскільки кожне приміщення має своє призначення. Наприклад, на кухні можна знизити на 2-3 градуси за рахунок приготування їжі.

Варіанти економії

Безумовно, ціни на комунальні зростають в 5-6 разів в опалювальний сезон, тому рекомендуємо використовувати додаткові варіації теплоізоляції:

  • Обшити фасад теплозберігаючих матеріалом (пінопластом, пензлем), адже будова, на відміну від квартири, постійно знаходиться під впливом холодних вітрів з усіх боків;
  • Утеплити і загерметизувати вікна, вхідні двері. Якщо віконні конструкції старі, краще їх замінити металопластиковими нового зразка. Таким чином ви виключаєте протяги і продування, які значно знижують кімнатну температуру;
  • Також можна економити на опаленні приватного будинку газом. Встановити котел, що працює на газовій основі. Його можна виставити по індивідуальним вимогам. Однак цей метод слід комбінувати з першими двома, щоб витрата ресурсів не здивувала незабаром в платіжках.

Що робити, якщо не вистачає грошей на оплату опалення

Оплата комуналки - цивільний обов'язок будь-якого власника житлоплощі, від якої нікуди не дітися, доводиться платити. Коли власних заощаджень не вистачає, можна оформити кредит, щоб вирішити тимчасові проблеми.

Взяти позику онлайн на найвигідніших умовах краще в сервісі онлайн-кредитування Mycredit, де вас обслужать за 15 хвилин. Перша позика 5000 грн - безвідсоткова, щоб оцінити лояльні параметри компанії. Постійних користувачів очікують регулярні знижки, розіграші призів і підвищення ліміту до 10 тисяч гривень.

З документів - тільки паспорт громадянина, податковий код і банківська картка. Решта відомостів (про зарплату, офіційне працевлаштування) не потрібні.