Як заощадити на покупці меблів і де дешево купити нові меблі?

Вигідно купити якісні і довговічні меблі в будинок - завдання не з простих, але воно здійснене. В даному випадку важлива модель покупки, її новизна, ексклюзивність та оригінальність. Щоб розуміти, як заощадити на покупці меблів, необхідно вивчити нюанси:

  • Зараз в тренді мінімалізм. Один з найбільш елементарних способів заощадити - обмежити кількість. Не потрібно обставляти житло величезними сервантами і комодами, які, по-перше, давно вийшли з моди, а по-друге, відбирають багато простору.
  • Пошук в інтернеті і на блошиних ринках. Досить часто люди готові подарувати практично нову річ через те, що вона не вписується в інтер'єр, а бажання займатися продажем немає. Гарненько перешерстив різні форуми, цілком можливо потрапити на привабливий варіант за вартістю самовивозу з дому попередніх власників.
  • Непримітні дефекти. Один з варіантів, де найдешевше купувати меблі - на фабриках і у виробників. Бувають ситуації, коли в цехах залишаються відмінні екземпляри, які не пройшли стандарт через невеликий дефект. Такі речі продаються в кілька разів дешевше.
  • «Перетяжка» старої одиниці. Наступний спосіб ефективно економити гроші - не витрачати кошти на нові речі, а трохи виправити старі. Елементарна підфарбовування або заміна оббивки змінює меблі до невпізнання при цьому без значних витрат.
  • Акції та знижки. Не варто нехтувати привабливими пропозиціями магазинів. Намагайтеся планувати покупку в період розпродажів.
  • Торг. На перший погляд це може здатися безглуздим в меблевому магазині, але як не дивно, багато хто готовий йти на поступки, особливо якщо мова йде про велику суму.

Перераховані вище поради про те, як дешево і вигідно купити меблі максимально ефективні, якщо їх комбінувати між собою в різних варіаціях.

Що краще - купити або зібрати меблі?

Збирати меблі власноруч рекомендується тим, хто впевнений у навичках ремонтника, хто добре поводиться з різними інструментами і вміє робити потрібні креслення. Створення меблів за своїми заготівлями обійдеться значно дешевше, однак доведеться витратитися на фурнітуру, і за якість виробу нести відповідальність буде нікому, крім вас самих. З іншого боку, це відмінна можливість розробити оригінальну модель, яку не можна зустріти в меблевих магазинах.

Не знаєте, де взяти гроші на нові меблі?

Оновлення інтер'єру не дешеве задоволення, особливо якщо період ремонту накладається на додаткові витрати (наприклад, оплата ЖКГ послуг, оренди тощо). Якщо ви сплачуєте кредит на квартиру, прагнете швидше облаштувати житло, але коштів не вистачає, можна спробувати скористатися послугою від мікрокредіторов, що дає можливість отримання позики при наявності відкритих позик в банку.

Кредит онлайн від сервісу мікрокредитування Майкредіт можна оформити в будь-який час доби перед комп'ютером. Заявки клієнтів обробляються цілодобово, що дозволяє отримати кошти в найближчий час після відправлення запиту.

Взяти кредит в Mycredit значить:

  • Отримати миттєву допомогу за мінімальною процентною ставкою;
  • Скористатися першокласним сервісом з надійною системою захисту конфіденційних відомостей позичальника;
  • Отримати гроші без необхідності надання поручителів, довідок про доходи та ін.

Mycredit це швидка допомога у скрутній фінансовій ситуації.