Як заробити гроші на подорож?

Відвідувати нові місця, пізнавати невідомі раніше культури, традиції - мрія багатьох людей, які проводять в офісі третину свого життя. А як хочеться змінити обстановку хоча б раз на рік. Але де знайти гроші на подорож, враховуючи, що вся зарплата йде на "життя": погашення рахунків, проживання, проїзди.

Чи реально самому пересічному українцеві накопичити грошей на відпочинок, і скільки часу це займе - розберемося в цій статті.

Скільки грошей потрібно для подорожі?

Щоб заробити гроші на відпочинок, для початку варто визначитися скільки потрібно. Повна вартість тріп залежить від:

  • Напрями (куди рухаємося);
  • Терміну відпустки;
  • Цілі (скромне подорож або відпочинок на всі сто).

Країни і частини світу відрізняються за рівнем життя і його вартості: в Азії на порядок дешевше, ніж в Європі, Америці. Бувалі туристи радять мати тисячу доларів на місяць, куди б ви не вирушили. Це базовий мінімум. Деяким "спритним" вдається прожити дикунами дешевше. Вони інформаційно підготовлені на 100% (які вигідні сайти бронювання житла, де недорого перекусити).

Способи знайти гроші на відпустку

Пропонуємо доступні варіанти накопичити на путівку:

  • Наполегливо працювати. Не важливо, за фахом або до душі, але стабільна робота приносить стабільний дохід. Не бійтеся братися за додаткові підробітки.
  • Економити. Утримуйте себе від емоційних і незважених покупок. Заведіть облік витрат, витрачайте тільки на необхідне.
  • Відкладати. Заведіть правило "десяти відсотків": відкладайте в конверт 10% кожної прибутку.
  • Приватна позика - єдиний спосіб знайти гроші швидко.

Пасивні способи доходу

Знайти гроші на відпустку, не докладаючи особливих зусиль і часу - можливо. Ознайомтеся з пасивними варіантами:

1) Перший спосіб - як економити гроші. Заощадження - друга стаття доходів. Багато хто навіть не підозрює, скільки можна зберегти засобів, не витрачаючи їх на дрібниці. Цей варіант часто недооцінений. Уявіть голограмні цінники на тих речах, які ви купили даремно. Непогана сума виходить?

2) Відкладайте "десятину" щомісяця. Так, якщо зарплата 10 000, то за рік тільки на цьому виходить 12 тисяч гривень.

3) Накопичити на подорож шляхом здачі в оренду нерухомості (у кого є) - квартири, будинки, дачі, землі.

Активні способи доходу

1) Основне джерело взяти гроші на подорож - праця. Працюйте інтенсивно. Не забувайте про те, що можна збільшити заробіток шляхом додаткових робіт. Наприклад, учитель - репетитор, майстер манікюру може приймати клієнтів вдома.

2) Додаткові доходи в Інтернеті доступний всім (продаж фотографій, текстів, на рекламі від відеоблогу).

3) Продавайте непотрібне. Напевно у кожного на верхній полиці лежить стос речей "викинути шкода". Hе викидайте, а продайте (на платформах OLX, групи "Дошка оголошень", "Куплю/продам" і т.д.).

Де знайти гроші?

Якщо зібрати потрібні кошти не вдалося або належить раптова поїздка, єдиний вихід - взяти миттєвий кредит. Далеко не всі організації банківського сектора надають можливість отримати кредит терміново, так як процедура прийняття рішення займає кілька днів.

Щоб не витрачати час на кредит в банку з імовірною відмовою, зверніться відразу ж в МФО. Сервіс онлайн-кредитування MyCredit узгоджує до 10 тисяч грн без довідок та інших відомостей, крім номера паспорта, ІПН і картки будь-якого українського банку. Кошти зараховуються на рахунок за 15 хвилин в день звернення; постійним клієнтам підтверджують автоматично.