Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Де найкраще взяти кредит готівкою в Україні?

Де найкраще взяти кредит готівкою в Україні?

19 січня 2017

Де найкраще взяти кредит готівкою в Україні?

Кожен з нас стикався з проблемою, коли не вистачає грошей: день народження родича, терміновий ремонт в квартирі, покупка техніки або просто мобільного телефону, який зламався в самий невідповідний момент. Нам властиво планувати бюджет, але деякі витрати передбачити не вдається. І якщо раніше ми могли зайняти гроші у когось, а саме слово «кредит» було чимось страшним і незнайомим, то зараз найкраще взяти кредит готівкою онлайн, тому що саме так ви економите час і можете швидко вирішити будь-яке фінансове питання.

На відміну від звичайної процедури оформлення кредиту з обов'язковим відвідуванням відділення банку, набагато зручніше взяти кредит готівкою швидко, просто заповнивши анкету і вже через 20 хвилин отримати гроші на банківську карту навіть без виходу з дому.

Порівняння ТОП-5 банківських онлайн-сервісів України для отримання кредиту.

Оформлення кредиту - підхід до вирішення своїх фінансових проблем дорослої людини. Але ринок банків в Україні великий - у нас працюють 97 банків. Як же зрозуміти, де краще взяти кредит готівкою в Україні?

Безліч незрозумілих комісій, невиразні умови договору, колосальні переплати, постійні дзвінки і СМС-повідомлення з банку - все це викликає у звичайного клієнта непорозуміння. Адже ніхто не хоче переплачувати зайві гроші і опинитися у вічній борговій кабалі.

Де краще взяти кредит готівкою в Україні, вирішувати виключно Вам, але варто подивитися на основні негативні моменти оформлення кредиту в банку:

  • Укладення договору у відділенні;
  • Неможливість перенести термін оплати наступного платежу;
  • Штрафні санкції за прострочення;
  • Складна система ідентифікації клієнта для входу в систему.

Можна порівняти популярні кредитні сервіси провідних банків, де найкраще взяти кредит готівкою.

У банку «ПУМБ» можна отримати кредит онлайн, але без попереднього оформлення кредитної картки це неможливо. Власник карти, якому схвалена видача кредиту, повинен підійти у відділення для підписання договору, тобто взяти кредит готівкою швидко не зовсім вийде. Довідка про доходи не вимагається для отримання суми до 50 000 гривень. Та й взяти кредит може тільки громадянин України віком від 25 років, що не зовсім правильно по відношенню до повнолітніх осіб молодшого віку.

В системі онлайн-кредитування «Альфа-Банку» доступна сума до видачі - 1000-50000 гривень. Після подачі заявки рішення про видачу кредиту приймається протягом 20 хвилин. Клієнту не обов'язково їхати до відділення, для підписання договору можна викликати кур'єра банку на будинок, але це займає 3-8 годин часу клієнта.

Отримання грошей онлайн в «Приват Банку» також пов'язане з відкриттям кредитної картки. Сума кредиту буде залежати від ліміту по карті, одержання якого - тривала процедура. Тільки після відкриття кредитного ліміту у користувача з'являється можливість провести оплату, наприклад, купити товар онлайн, а ось взяти кредит готівкою швидко не вийде.

«Укрсиббанк» дозволяє клієнту тільки подати детальну заявку онлайн, всі інші дії приймаються з боку банку, коли клієнт приходить до відділення, хоча максимальна сума кредиту складає значні 150000 гривень.

«IdeaBank» пропонує взяти кредит готівкою швидко. Користувач заповнює заявку на сайті, але остаточне оформлення документів відбувається знову ж тільки в відділенні. Максимальна сума кредиту - 200000 тисяч гривень.

Виходить, що навіть якщо банки і пропонують швидке оформлення кредиту, для якого потрібно просто залишити інформацію на сайті, клієнтові в тому чи іншому випадку потрібно буде зіткнутися з підписанням договору у відділенні банку. Тому більш зручною і сучасною альтернативою є отримання кредиту через онлайн-сервіси, наприклад MyCredit, який дозволяє отримати гроші на будь-яку банківську карту вже через 20 хвилин.

Чому MyCredit - це швидко і доступно?

Практичність. MyCredit пропонує зрозумілу систему сайту, на якому клієнт за допомогою інтерактивного меню самостійно вибирає необхідну суму (до 3000 гривень) і термін кредитування (до 35 днів). Тут же клієнт бачить, коли він зможе отримати гроші (точний час) і дату їх повернення.

Без зайвих документів. Для отримання кредиту клієнту не потрібно надавати довідку про доходи або довідку з місця роботи. Ви просто вводите необхідні дані на сайті, вказуєте мобільний номер телефону і відразу отримуєте гроші на банківську карту. Єдина вимога - бути повнолітнім громадянином України.

Режим роботи 24/7. На відміну від банків, які працюють за графіком і банківських інтернет-сервісів, які проводять операції на наступний або через день, MyCredit працює в режимі 24/7. Ви можете взяти кредит онлайн навіть вночі і в вихідний день. За кожним клієнтом закріплюється власний менеджер, який завжди готовий допомогти і проконсультувати.

Гроші відразу на карту. Клієнт не витрачає час на підписання договору. Після схвалення видачі кредиту, договір підписується за допомогою електронного підпису і необхідна сума відразу надходить на карту будь-якого банку України, тобто все відбувається онлайн. Вам не потрібно їхати в офіс і вистоювати черги.

Відсутність штрафів. Навіть якщо у вас не виходить внести оплату в строк, в своєму особистому кабінеті є можливість відстрочити виплату кредиту на зазначену дату. Ніяких штрафних санкцій не буде, клієнт оплачує тільки комісію за пропущений платіж.

За допомогою MyCredit у вас завжди є можливість отримати гроші на карту вже через 20 хвилин. Максимальна доступність, зручний сайт, клієнтська підтримка, можливість відстрочки платежу дозволять вам самим прийняти правильне рішення, де краще взяти кредит готівкою в Україні. Тепер не потрібно вистоювати черги в банку, збирати документи, переживати, а чи зможете ви взяти гроші в цьому банку або потрібно йти в інший. MyCredit готовий вирішити всі ці питання в один клік.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.