Де найнижчий відсоток на споживчий кредит?

Кожен українець хоч раз стикався з необхідністю отримати споживчий кредит. Побутові проблеми, що вимагають грошового вирішення, трапляються різко і не заплановано. Вивчаючи пропозиції кредиторів, майбутній позичальник повинен порівняти такі фактори:

  • Максимально доступна сума;
  • Терміни повернення;
  • Тариф за користування фінансами;
  • Вимоги до потенційних клієнтів.

На кредитно-фінансовому ринку, безумовно, зустрічаються банки з низьким відсотком за споживчим кредитом, проте варто враховувати певні нюанси, а саме додаткові щомісячні комісії, страхування позики, порука та надання заставного майна. Всі перераховані перешкоди часто заважають скористатися банківським продуктом через відсутність власності або з будь-яких інших причин.

Тому все частіше українці звертаються до альтернативних джерел - мікрокредитних організацій, які пропонують найнижчий відсоток споживчого кредиту, а також більш м'які умови, знижені вимоги та ліберальне ставлення до заявників.

Найнижчі відсотки в МФО України

Як відомо, сектор мікрофінансування налічує понад 700 МФО по всій країні, що перетворює процес вибору потрібної організації в тривалі пошуки та аналіз об'ємної інформації.

Для полегшення вибору ми зібрали в таблиці МФО, що пропонують найнижчі відсотки за споживчим кредитом.

Назва мікрокредитної організації Сума позики, грн Процентна ставка, % Термін, днів
Moneyveo 50-15000 1,66 1-30
Dinero 300-17000 1,3 7, 14, 30
AlexCredit 100-12000 1,7 5-30; 45
Быстрозайм 300-10000 2 7-30
Loany 1000-25000 0,3-0,89 1-30 либо 12 мес

Як видно з таблиці, найнижчі відсотки на споживчі кредити в середньому варіюються від 1 до 2%, що є досить невеликим показником (особливо, порівнюючи з банками).

Багато мікрокредитних компаній надають додаткові знижки на послуги, які доступні як новим, так і постійним користувачам. Таким чином, Ви отримуєте не тільки найнижчий відсоток на споживчий кредит, але і прості умови співпраці, що робить процедуру кредитування максимально легкою і зрозумілою.

Куди звернутися, якщо скрізь відмови?

Серед найбільш лояльних мікрофінансових організацій, найнижчий відсоток по споживчому кредиту пропонує сервіс MyCredit, який за роки своєї роботи заслужив репутацію надійного та відповідального джерела експрес-позик.

Взяти споживчий кредит під низький відсоток можуть:

  • Новачки, для яких діє спеціальна пропозиція - ставка 0,01%;
  • Постійні позичальники стають учасниками програми лояльності, одним з привілеїв якої є промокоди до 90%. Таким чином, можна отримати практично безвідсотковий кредит на найбільш м'яких умовах.

Оформити позику можуть повнолітні громадяни, які проживають в межах країни. Для подачі онлайн-заявки необхідно заповнити анкету, ввести дані паспорта та ідентифікаційного коду, а також банківської картки, на яку будуть зараховані кошти протягом 15 хв. Це найбільш швидкий спосіб отримати мікрокредит за невеликим тарифом та людськими умовами!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше