Де зняти гроші з карти Монобанк?

Перший український банк, що працює виключно в онлайн-режимі, — Monobank, був відкритий в 2017 році. Зараз число його користувачів наблизилося до 3 мільйонів. В останні роки у Моно з'явилися і прямі конкуренти — Sportbank, O.Bank, Izibank, однак за популярністю вони значно поступаються першовідкривачу.

Всі «мобільні» фінустанови працюють за ліцензією материнського банку (для Моно це Universal Bank). Фактично вони являють собою спеціальний сервіс для смартфонів, що дозволяє здійснювати ряд типових банківських операцій, безпосередньо або за допомогою кредитки — відкрити депозит, оплачувати покупки.

Питання, яким способом можна зняти гроші з карти Монобанк без комісії люди задають досить часто — переведення коштів в мобільних банках в готівку має певну специфіку. Немає власних відділень, немає банкоматів, як же забрати свої кровні?

В якому банкоматі можна зняти гроші з карти Монобанк

В принципі, зняти гроші з картки Монобанк можна в будь-якому банкоматі України, а ось комісія в одних випадках буде, в інших — ні. Якщо банк, чиїм банкоматом ви вирішили скористатися, не відноситься до числа партнерських, доведеться заплатити йому додатковий відсоток. Банкомати партнерів — Universal Bank і А-банку її не беруть.

Крім того, всі банки, партнерські чи ні, встановлюють ліміти на зняття готівки в банкоматах. Вони різні, найчастіше — 1000 грн.

Де зняти гроші з карти Монобанк без комісії?

Зняти гроші монобанк без комісії неможливо — сам Моно завжди стягує певний відсоток. Доведеться заплатити 0,5% за отримання власних коштів і цілих 4%, якщо мова йде про кошти кредитні. Кредити Monobank рекомендується використовувати лише для безготівкових розрахунків, розплачуючись в магазинах, на СТО, АЗС або в інтернеті.

  • Як уже зазначалося, в відділеннях і банкоматах Universal Bank і А-Банку від суми нічого не нараховується, але відсотки Monobank заплатити доведеться.
  • Перевести в готівку кошти можливо і через касу Універсал банку, А-банку і ТАСкомбанку. Зняття грошей з карти Монобанк можливо тільки у відділеннях цих трьох фінансових установ, причому ТАСкомбанк візьме за проведення операції додатковий платіж — 0,5%.

Розуміючи, що такі умови не радують, банк пропонує покласти кошти на депозит. Мабуть, мається на увазі, що депозитні відсотки з лишком компенсують неминучі втрати при необхідності розрахуватися готівкою. Але депозит — це трохи інша тема, для екстреного зняття грошей такий варіант не підійде.

Як зняти гроші з Монобанк без карти?

Іноді власник банківського рахунку хоче забрати з нього готівку, але пластика під рукою не має — наприклад, залишив його вдома, в іншій куртці. У такій ситуації, можуть виявитися і клієнти Monobank. Виникає питання як зняти гроші без картки в банкоматі? На жаль, якщо мова йде про Моно, відповідь: «Ніяк». Так, в банкоматах ПриватБанку є опція, що дозволяє забрати готівку без фізичного носія. Однак скористатися нею можуть тільки клієнти Привату, і власникам рахунків Моно вона не доступна.

Разом з тим, вони мають можливість отримати готівку без пред'явлення кредитки в супермаркетах мереж Сільпо, VARUS і Фора, а також на заправках WOG та OKKO. Правда, зробити це можуть, тільки власники техніки, оснащеної технологією ближнього безконтактного зв'язку (NFC) — смартфонів, що використовують систему платежів Apple Pay, Google Pay або Mi Pay, а також володарі «розумних» годинників з Garmin Pay.

Щоб зняти гроші без картки Монобанка достатньо:

  • придбати будь-який товар, на будь-яку суму і розплатитися за нього, використовуючи смартфон з NFC;
  • сказати касиру, що ви бажаєте взяти готівку зі свого рахунку, зробити необхідні дії в смартфоні;
  • підтвердити операцію, ввівши на терміналі PIN-код;
  • забрати готівку.

На жаль, одноразово до отримання доступна сума до 500 грн. Але кількість таких транзакцій не обмежена — операцію можна повторювати. Правда, доведеться щось купувати, і витрачати додатковий час.

Потрібні гроші на карту Монобанк? Допоможе MyCredit

Існує кілька способів знімати гроші Монобанк. Причому більша частина варіантів досить комфортна. Одна біда — повністю уникнути додаткових витрат неможливо. Monobank пропонує чимало цікавих «фішок» — приємні відсотки по депозитах, привабливий кешбек. Але працювати з ним краще в безготівковій формі.

Залишається додати, що, при необхідності, в MyCredit ви можете взяти кредит на карту Монобанк в будь-який день тижня, в будь-який час. Звернутися до нас можна, будучи клієнтом будь-якого іншого банку. Оформлення займе кілька хвилин.

Автор статті: Софія Ейсмонд Редактор, MyCredit
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше