Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Де взяти гроші на покупку будинку?

Де взяти гроші на покупку будинку?

09 лютого 2017

Де взяти гроші на покупку будинку?

Людина прагне до успішноого, незалежного життя. Що для цього потрібно? Сім'я, робота і власний будинок. Але що робити, якщо держава не надає підтримку, відкладеної зарплати ледь вистачить на половину вартості нерухомості, а допомогти нікому? Добре, якщо є друзі, заможні родичі, але в більшості випадків єдиним варіантом залишається кредит.

Шляхи вирішення фінансової проблеми

Кредит на купівлю будинку - важливий крок, тому перш ніж зрозуміти, де взяти гроші, яка сума потрібна, необхідно проаналізувати ситуацію. У зв'язку з економічною кризою в Україні позичити велику суму стало проблематично, тому основні варіанти, це:

З початку 2017 року Україні залишилося працювати 97 банків, близько 40% з них кредитують і тільки деякі зможуть видати велику суму готівкою. Куди звертатися - рішення клієнта. Процедура оформлення договору практично у всіх фінансових установах однакова. Щоб отримати кредит на покупку будинку, банк не повинен сумніватися в благонадійності позичальника - збирається максимальна кількість інформації, яка свідчить про платоспроможність.

  • По-перше, довідка про доходи. Доходи можуть бути як офіційні, так і неофіційні (додатковий заробіток, дивіденди, оренда житла, тощо). Потенційний позичальник повинен перебувати на останньому місці роботи не менше 1-2 років, тому що якщо людина змінює роботу часто - це ризик для банку, що він може стати неплатоспроможним.
  • По-друге, наявність особистого майна. Розглядається одноосібна власність на квартиру без прописаних в ній неповнолітніх дітей, транспортні засоби, банківські вклади та ін. Банк повинен отримати гарантію, що в разі, якщо оплати в рахунок погашення боргу перестануть приходити, в судовому порядку можна буде забрати майно;
  • По-третє, період отримання кредиту для покупки будинку з моменту подачі заявки і до моменту отримання грошей становить не менше 14 днів. На завершальному етапі позичальник зобов'язаний відкрити банківський рахунок, особисто приїхати до відділення для підписання договору.

На отримання позики впливає хороша кредитна історія, причому не тільки позичальника, але і його родичів. У деяких випадках потрібно надати довідку про несудимість, довідку про стан здоров'я (у разі додаткового укладення договору страхування).

Кредитна спілка - альтернатива банку, де можна взяти кредит на покупку будинку. Але за угодою з КС клієнт переплачує більше. Крім того, союз - менш надійний і стабільний в порівнянні з іншими фінансовими установами. Тому при виборі, потрібно зрозуміти, чи вистачить часу на збір необхідних документів і чи будуть витрати виправдані.

Альтернативний варіант позики - MyCredit

З розвитком онлайн-систем оплат в Інтернеті, популярністю починають користуватися кредит-сервіси, де можна взяти кредит на покупку будинку. Одним з таких сервісів є MyCredit, завдяки якому отримати гроші на банківську карту можна вже через 20 хвилин. Ніяких довідок про доходи і з місця роботи не потрібно. Єдиний документ - це паспорт, який підтверджує громадянство України і повноліття.

Оформіть кредит не виходячи з дому

У MyCredit отримати кредит на покупку будинку - просто: досить зайти на сайт, вибрати параметри (суму і термін кредитування), залишити мобільний номер телефону. Максимально доступна до оформлення сума - 3000 гривень, термін - до 35 днів. Інформація по оплатах, сумі до повернення доступна в особистому кабінеті. Прихованих комісій і відсотком немає - інформація відкрита і публічна для позичальника. Так, суми не вистачить, щоб купити будинок, але швидко вирішити другорядні завдання - реально.

Одним з головних переваг є швидке отримання позики без відвідування офісу, відділень для підписання договору (досить електронного підпису). Зарахування грошей на рахунок можливо навіть вночі або у вихідний день - сервіс працює в режимі 24/7. Повернення коштів можливий через касу будь-якого банку України, термінали самообслуговування або онлайн-банкінг в особистому кабінеті.

Квартирне питання залишається головним для кожного, а вирішити, де взяти гроші на покупку будинку - складно. У кризовий час ціни на будівельні матеріали, послуги робочих ростуть щодня, тому витрачати час на проходження всіх етапів банківської процедури для того, щоб отримати кредит на покупку будинку може коштувати дорого. Особливо, коли не вистачає тільки невеликої суми. Онлайн-сервіс MyCredit допоможе вирішити проблему і підкаже вигідний вихід з ситуації.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.