Де взяти кредит з діючими простроченнями в Україні?

Отримати кредит з простроченнями в інших установах складно, адже клієнт стає ненадійним, виходячи з його кредитної історії. Також важливо, чи вистачить йому коштів платити одночасно кілька позик. Тому, маючи відкритий проблемний кредит, людині буде важко знайти нових лояльних кредиторів.

У цій статті розберемося, де взяти кредит з діючими простроченнями в Україні, чи відрізняються умови фінансування від класичних.

Звернутися в банк

Перше, куди за класикою жанру звик йти українець - це банківська структура. Тільки мала їх частина готова співпрацювати з такими людьми. Проте все ж таки можна взяти кредит з діючими простроченнями, але важливо розуміти, що відсотки за користування будуть значно вище, щоб компенсувати непередбачені ризики. До того ж, можливі вимоги:

  • Страхування;
  • Порука фізичною особою;
  • Заставне майно;
  • Під депозит.
Назва банку Кредитний ліміт, тис. грн Процентна ставка, річна, % Термін кредитування, міс
ОТП-банк 50 тис 36 12-60
Грант 10 тис 50 12
МОТОР 25 тис 22,5 36

Надіслати запит до МФО

Набагато простіше та швидше взяти терміновий кредит з діючими простроченнями в організаціях небанківського сектора. Швидко-позики висувають не такі масштабні вимоги, вони більш демократичні по відношенню до своїх клієнтів:

  • Тільки два документи - паспорт та ідентифікаційний код;
  • Звичайний розмір плати за користування;
  • Моментальне прийняття рішення - до півгодини;
  • Максимальне число позитивних відповідей (в середньому - 9/10);
  • Без страховок, застави, гарантів.
Назва МФО Кредитний ліміт, грн Процентная ставка Термін кредитування
CreditON 15 тис 1,9 65-365
MoneyVeo До 17000 1,7 30
Mycredit 10 000 1,6 1-30
TOPcredit 15тис 1,5 10-62

Підіб'ємо підсумки: найкраще місце кредитування фізосіб з діючими простроченнями

Виходячи з вищевикладеного, стає очевидно, що "мікропозики" - найякісніше рішення для оформлення кредитування, якщо є борги. МФО завжди йдуть назустріч людям, які опинилися у скрутному становищі. Мінімум паперів і часу — це їх безумовна перевага перед іншими.

Так, будь-який повнолітній українець може замовити кредит з відкритими простроченнями в сервісі онлайн-кредитування Майкредіт, де статистика позитивних угод - 95/100. Тут завжди допоможуть студентам, безробітним, багатодітним, пенсіонерам, а також тим, хто числиться в чорному списку та має погану КІ.