Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення:Повертаєте: грн
До:
Головна   Блог   Як позбутися від боргів по кредитах?

Як позбутися від боргів по кредитах?

19 березня 2018

Що робити в ситуації, коли не з вашої вини по кредиту з'явився борг, а банк і слухати не хоче всі доводи і не бажає йти на поступки? Чи є сенс умовляти співробітників ще трохи почекати або потрібно шукати альтернативні варіанти?

Україна пережила два економічні кризи й не дивно, що багато хто позбувся роботи або став менше заробляти. У зв'язку з підвищенням курсу долара ціни, які різко піднялися на квартири, продукти, одяг, послуги ще в 2014 році, через 3 роки не тільки залишилися на тому ж рівні, але і продовжують зростати. Витрати в кілька разів перевищують доходи, додаткового заробітку немає, а банки все продовжують звинувачувати клієнтів і не беруть до уваги ніякі аргументи.

Природно, за законом ні стан здоров'я, ні погіршення матеріального становища не впливають на оплати і не виправдовують прострочення. Позбутися від кредиту в Україні в такому випадку можна тільки самостійно.

Полюбляєте брати, але нічим віддавати?

Більшість виявляються в проблемних ситуаціях, тому що не особливо ретельно підходять до вибору кредитора. Багато «купуються» на яскраві реклами, а деякі беруть просто там, де дають. Насправді, вибір повинен бути юридично усвідомленим і важливо вивчати не тільки рекламу, а й договір, щоб потім не довелося думати, як позбутися від кредиту. Але якщо прострочення вже виникла і кредитор вимагає повернути борг, розглянемо варіанти для виходу.

Спосіб 1: Позич у родичів або у друзів

Спосіб, безперечно, зручний, але не завжди ефективний. З одного боку це хороша можливість швидко позбутися від боргів і зайняти ту суму, яка потрібна, спокійно домовитися про терміни. Але як бути впевненим, що у друга чи батьків будуть гроші або коштів буде достатньо? Крім того, усна домовленість - формальність і повернути суму можуть вимагати в будь-який час.

Реструктуризація боргу?

Реструктуризація боргу - поступки з боку банку, коли змінюються умови договору. Зміни можуть виявлятися в 3-х видах:

  • Зменшення суми відсотків і продовження терміну;
  • Кредитні канікули - відстрочка на час;

Такий варіант, звичайно, зручний, оскільки дозволяє знизити фінансове навантаження. Але просто так сам банк пропонувати провести процедуру не буде (без вигоди), а з ініціативи клієнта домогтися її проведення вкрай складно. Крім того, це не дасть можливості позбутися від боргів по кредитах повністю, а тільки відстрочить проблему на час.

Спосіб 3: Візьми в іншому банку і погаси існуючий борг

Рефінансування дозволяє оформити новий кредит, щоб погасити старий. Найчастіше умови досить лояльні і вигідні, але переплата все одно буде і по суті це те ж саме, що позичити знову гроші, яку навіть своїми очима не побачиш. Але найстрашніше може бути тоді, коли виявиться, що сума нової переплати знову космічна і тепер потрібно шукати гроші для двох банків. Виходить, що ні фінансове навантаження не знижено, ні проблема не вирішена. Більш детально читайте в статті «Де взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку»?

Майкредіт - позбавить від боргів!

Не варто відкладати рішення в довгий ящик і думати, як позбутися від кредитів якщо нема чим платити. Більшість українців вже давно користуються послугами онлайн-сервісів, наприклад Mycredit. Тут взяти кредит можна до 3000 грн навіть з поганою кредитною історією всього за 20 хвилин і після відразу внести ці гроші на оплату боргу. А далі вже можна приступати до конструктивної розмови з кредитором і доводити, що ви вже частково виправили ситуацію. Адже поступки будуть тільки коли, коли до клієнта буде повернуто довіру і в цьому випадку вже внесений платіж - буде найкращим доказом.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.