Як не платити комунальні послуги? Або як скоротити вартість до оплати? - Mycredit

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Як не платити комунальні послуги?

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

22 травня 2017

Незважаючи на те, що мінімальна заробітна плата українців збільшилася з січня 2017 року два рази, на практиці це сталося не скрізь: мінімальна пенсія так і становить трохи більше 1000 гривень, а деякі роботодавці продовжують платити «зарплату в конверті», яка менше законних 3200 гривень. З урахуванням того, що збільшилися сума «продуктовий кошик», комунальні тарифи, ціни на одяг і розвага, важливо знати, де можна взяти гроші, можна мінімізувати, зовсім уникнути, за житло потрібно платити завжди.

Коли немає грошей заплатити за комунальні послуги

Новий опалювальний сезон асоціюється у більшості українців з чимось жахливим і виникає ситуація, коли нічим оплатити комунальні послуги: великі рахунки за газ, тепломережа, гарячу воду. При доходах у 3500-4500 гривень Понад 70% доведеться віддати за платежі. Навіть беручи до уваги різні державні програми, які повинні зменшити фінансове навантаження, сімейному бюджету легше не стає. Вартість комунальних послуг в Україні зростає щорічно. Підвищення тарифів часто необгрунтовано і за що конкретно потрібно платити багато хто не розуміє. Чому платежі стають більше, а в будинку як і раніше Холодно взимку і вода за розкладом? Але йти на принцип і не платити за рахунку - протизаконно. Це - порушення договору, підписаного з комунальним підприємством і в разі виникнення заборгованості останнім вправі подати позов до суду про стягнення суми на підставі порушення ст.ст. 611, 906 Цивільного кодексу України.

Як економити на оплаті комунальних послуг?

Знизити навантаження на бюджет допоможе оформлення субсидій, отримання пільги багатодітним сім'ям. Процедура тривала, вимагає збору великої обсягу документів, що не зовсім зручно, та й право мають не всі. Можна пробувати платити наперед в літню пору, щоб взимку було легше або якщо є порожня квартира, здавати її в оренду, але такі варіанти також доступні небагатьом. Пільги на комунальні послуги - законне право певної категорії громадян.

Якщо немає грошей заплатити за комунальні послуги, скористайтеся послугами:

 • Банку;
 • Ломбард;
 • Родичів і знайомих;
 • Онлайн-сервіси, наприклад, MyCredit.

В середньому, ціни на комунальні послуги в Україні за місяць становитимуть 2000-3000 гривень, чекати закінчення сезону, щоб заплатити відразу за 3-4 місяці не варто через негативні юридичних наслідків.

Що важливо в позику, якщо тарифи на комунальні послуги зростають:

 • Отримати гроші в борг швидко;
 • Час на збір документів немає;
 • Мати доступ до оформлення позики в будь-який час;
 • Мінімальна переплата, вигідні умови.

Банк не кожен місяць видавати невеликі суми, ломбарди працює тільки під заставу, родичі сам потрібно оплачувати рахунки, залишається один оптимальний варіант - інтернет-кредитування.

Вигідно платити комуналку за рахунок MyCredit

На відміну від банків і інших альтернативних варіантів, отримати кредит в MyCredit щоб погасити заборгованості, може будь-який повнолітній українець, незалежно від місця роботи і міста проживання, що буде особливо важливо студентам і пенсіонерам, яким доводиться найскладніше.

Вода, газ і інша комуналка в Україні, навіть якщо не вистачає грошей до зарплати, може оплачувати в кредит завдяки МайКредіт. Термін кредитування - 35 днів з правом пролонгації. За дострокову сплату заборгованості штрафів немає.

Беріть кошти в MyCredit і ви отримуйте:

 • Найнижчою комісії в Україні - 0,99% в день;
 • позику від 100 до 3000 грн;
 • Можливість отримати кредит без довідки про доходи та поручителів;
 • Право скористатися послугами сервісу в будь-який час доби при наявності тільки банківської картки та мобільного телефону.

Не потрібно виходити з дому - все відбувається онлайн. Оформіть заявку на сайті з комп'ютера або телефону і вже через 15-20 хвилин кошти будуть у вас на карті. При фінансові проблеми можна скористатися різними варіантами, але навіть будь то субсидія або банк, доведеться збирати документи і витрачати час. Скористайтеся MyCredit і швидко погашайте борги, щоб уникнути судових розглядів з кого-ми підприємствами.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.