Як оформити шенгенську візу без довідки про доходи

Подорожі - відмінний спосіб перезавантажитися, набратися нових сил, відпочити від буденності. Але перед бажаною поїздкою виникають бюрократичні труднощі в особі збирання безлічі паперів. Важливо подбати заздалегідь про:

У цій статті розберемося, як зробити візу без довідки з роботи, розглянемо інші шляхи довести свій достаток і благонадійність.

Які документи можуть замінити довідку про доходи для отримання візи?

Шенгенська віза без довідки про доходи все-таки можлива. Головне, мати допоміжні інструменти показати фінансову незалежність. Відкритий рахунок в банківській структурі - найкраще рішення. Якщо є накопичувальний депозит - хвилюватися нема про що.

Тут два варіанти:

1) виписка про залишок;

2) повна звітність за 3-6 місяців.

Як свідоцтво про нерухомість полегшить отримання візи?

Оформлення шенгенської візи без довідки з роботи можливе власникам особистого житла (будинку, квартири). Погодьтеся: наявність свого кута говорить про те, що людина має намір повернутися, йому є де проживати, оплачувати ЖКГ-послуги. Цей спосіб задекларувати забезпеченість не найефективніший, але в комплексі з іншим(и) спрацює на 100%.

Наявність автомобіля на Батьківщині, як доказ, що ви повернетеся

Оформлення шенгенської візи без довідки про доходи ймовірно шляхом надання реєстрації транспортного засобу в країні громадянської приналежності. Це свідчить про те, що заявник не планує залишати рідні краї надовго. Стан машини ніхто не перевіряє, тому немає різниці - новенький форд або старий жигуль. Копія свідоцтва помітно підвищить шанси схвалення інспектором.

Чи можна отримати шенген, якщо ви - індивідуальний підприємець?

ПП-шник також може отримати довідку про доходи у вигляді податкової декларації. Папір підтверджує, що "вдома" є джерела до існування, успішна прибуткова справа, яка:

 • Забезпечує фінансово;
 • Гарантує повернення людини;
 • Мінімізує ризики порушень візового контролю.

Що таке спонсорський лист і як він може допомогти отримати шенгенську візу?

Якщо хвилюєтеся, що самостійно не впораєтеся, спонсорський лист - дієвий метод. Це письмова гарантія від третьої особи, яка гарантує повну оплату витрат мандрівника. Обов'язково додається підтвердження його прибутку, плюс копія паспорта відповідача. Стати "покровителем" може родич (батьки, подружжя), друзі, колеги.

Чому можна отримати відмову у візі?

Уповноважений орган може відмовити у видачі документа з наступних причин:

 • Недостатнє підтвердження матеріальної спроможності (має бути мінімум 50 євро на кожен день);
 • Неправильно оформлена медична страховка, що покриває не повний період знаходження (сума покриття - від 30 000);
 • Судимість розглядається консулом як потенційна загроза суспільству;
 • Порушення візового контролю в минулому;
 • Фальсифіковані папери, недостовірні відомості;
 • Відсутність зворотних квитків.

Як бути, якщо не вистачає грошей на шенген?

Швидко знайти гроші на турпоїздку можна:

 • Оформити кредитну картку з достатнім відкритим лімітом. Але цей спосіб може зайняти кілька днів. Також співробітник банку запросить дані про працевлаштування, зарплату.
 • Взяти терміновий кредит без довідки про доходи в сервісі онлайн-кредитування MyCredit навіть за годину до подачі. МФО працює цілодобово. Досить вказати номер паспорта, коду ІПН, картки - через 15 хв мікропозика буде зарахованою.