Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Як сплатити заборгованість по комунальних платежах?

Як сплатити заборгованість по комунальних платежах?

05 жовтня 2017

У 2017 у 30% українців є борги по комуналці. Чому так? Тому що рахунки за комунальні послуги можуть дійсно перевищувати доходи. Особливо це актуально для тих, хто живе на пенсію або мінімальну зарплату. Що робити в такій ситуації і де можна знайти гроші?

Борги за комунальні платежі обов'язково супроводжуватимуться вимогами державних служб сплатити рахунки і погрозами, що незабаром можуть відключити газ, світло і воду. Несплата за квартиру в деяких випадках може закінчитися поданням позову до суду з подальшим арештом, продажем квартири і іншого майна. Борг за комунальні платежі (сума) при цьому не має значення, досить самого факту прострочення і систематичного порушення договору. Стягнення заборгованості за комунальні послуги можливо лише після винесення судом рішення, а його реалізація здійснюється Державною виконавчою службою.

Якщо заборгованість по комунальних платежах складає вже 5000-15000, а попереду новий опалювальний сезон, що робити в цій ситуації і як заплатити за комунальні послуги? Насправді, може бути багато варіантів: розстрочка, позика, кредит. Відкладати «на потім» борги за комунальні послуги ЖКГ в Україні не можна.

Що включають у себе комунальні послуги?

Борг по комунальних платежах може включати:

Яким способом дізнатись заборгованість по комунальних платежах?

Оплата заборгованості – не секретна інформація, тому вона завжди знаходиться у вільному доступі для користувача. Єдиною проблемою залишається спосіб, яким цю інформацію можна отримати. В більшості випадків потрібно йти в кожну із служб і вистоювати довгі черги, щоб попасти на прийом до співробітника. Але поступово Україна йде до автоматизації процесів і передачі їх в електронній формі, тому деяку інформацію вже можна отримувати онлайн без черг і не виходячи з будинку.

Як заплатити за комунальні послуги, коли борг більш ніж зарплата?

З січня 2017 року стало відомо, яка мінімальна зарплата в Україні – 3200 (детальніше в статті «Яка мінімальна зарплата в Україні»). При цьому тарифи на електроенергію відносно доходів стають все більше. Вартість газу, холодної і гарячої води і електроенергії явно перевищує заробіток і пенсію. Несплата комунальних послуг тривалий час (більше 6-12 місяців) може привести до судового спору, а стягнення заборгованості по квартплаті реалізовуватиметься вже через 2-3 місяці після подання позову до суду.

Способи, якими можна скористатися, щоб вирішити проблему:

На сьогодні Майкредит є одним з кращих сервісів кредитування в Україні. Ви можете взяти кредит без довідки про доходи і закрити всі свої борги.

Відкладати погашення і думати, що борги за комунальні послуги можна заплатити пізніше, сенсу не має. Звичайно, пеня на суму боргу нараховуватися не буде, як і штрафи, але немає ніякої гарантії, що після певного терміну невиплати комунальники не відключать від комунікацій або не отримають судове рішення на руки. Тому що не завжди споживач послуг може вчасно отримати вимогу з погашенням або судову повістку поштою. А за певних умов, наприклад, судовий процес може бути проведений заочно без фізичної присутності відповідача.

Звичайно, після можна буде оскаржити рішення і спробувати зменшити борг за комунальні послуги, але це не дозволить уникнути погашення боргу в принципі.

Поради на майбутнє

Щороку тарифи постійно зростають. Якщо ваш дохід не встигає за зростанням тарифів, можна:

Сервіс кредитує в режимі 24/7 і практично нікому не відмовляє у видачі. На відміну від банків, не доведеться вистоювати великі черги у відділеннях, відповідати на питання менеджерів, які повідомлять про ваш кредит знайомих і колег. Також не потрібно збирати жодні документи, окрім паспорта і коду, а на оформлення заявки потрібно витратити всього 5-7 хвилин часу. Після успішного проходження реєстрації через 15-20 хвилин потрібна сума буде зарахована на карту. При цьому не потрібно дзвонити додатково, ні навіть виходити з будинку не потрібно.

Умови кредитування:

  • Мінімальний вік позичальника – 18 років;
  • Мінімальна комісія – 0,04%;
  • Термін – до 35 днів з можливістю пролонгації;
  • Можна самостійно продовжити термін дії договору;
  • Без прихованих нарахувань – сума до виплати завжди актуальна в особистому кабінеті.

Позику можна отримати на будь-які цілі, в тому числі і щоб оплатити борг жкг. Гроші після оформлення будуть миттєво зараховані на картку і з цієї ж картки можна відразу погасити заборгованість онлайн.

Оформлення займає не більше 15 хвилин і складається з трьох кроків:

  • клієнт на головній сторінці вказує, яку суму бажає отримати і на який термін;
  • заповнює невелику анкету, вказує мобільний телефон. При цьому на питання про те, навіщо ви берете позику, можна вказати, щоб позбутися від боргів жкг;
  • вказати банківську картку і чекати зарахування грошей на рахунок.

У будь-якому випадку, переживати не варто. Адже навіть якщо грошей і не виявиться під рукою, в Майкредит завжди можна отримати 100-10 000 грн. і без проблем закрити борги.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.