Як дізнатися залишок по кредиту в ПУМБ банку?

ПУМБ на українському ринку з 1991 року. За цей час він став однією з найбільш популярних фінансових установ в країні. Якщо вірити статистичним даними, послугами банку користуються майже 1,5 мільйона клієнтів.

На офіційному сайті банку взяти кредит онлайн не становить труднощів. У переліку послуг багато пропозицій — від оформлення кредиток до надання великих сум під заставу.

Якщо ви є постійним користувачем Першого українського міжнародного банку та вже отримали гроші в борг, вам повинні видати схему та доступні варіанти погашення позики. Важливо не забувати, скільки залишилося платити по кредиту ПУМБ, щоб убезпечитися від надбавок та доплат.

Дізнатися заборгованість по кредиту ПУМБ можна таким чином:

  • Через інтернет-банкінг. У мобільному додатку або на офіційному сайті увійдіть в особистий кабінет, щоб дізнатися борг по кредиту ПУМБ.
  • Зателефонувавши на гарячу лінію. Розмір заборгованості легко уточнити по телефону. Повідомте співробітникам дані договору, і вони проконсультують по питанню.
  • У відділенні. Подивитися залишок по кредиту в ПУМБ банку разом з консультантом в підрозділі організації.
  • Якщо є кредитка, то перевірити залишок по кредиту ПУМБ найзручніше, замовивши виписку.

Розглянемо детальний алгоритм дій в кожному випадку.

Дізнатися залишок по кредиту за номером рахунку в ПУМБ

Найпростіше провести дану операцію у відділенні, з консультантом. Щоб отримати гроші в борг, доведеться оформити карту. При цьому відкривається рахунок, по якому буде відображатися вся інформація про проведені операції. Якщо у вас займ по кредитці, то за рахунком можна замовити виписку з операціями за певний період.

Ще один варіант — звернутися в УБКІ. Це державна організація, де міститися історії позик всіх українців. Дізнатися свою кредитну історію можна, замовивши її в Бюро. Приватним особам один раз на рік КІ надається безкоштовно, повторне звернення обійдеться в 50 грн. УБКІ формує чорний список боржників, і систематичні перевірки зведень дозволяють дізнатися, чи не припустився помилки попередній кредитор, позбавивши вас шансів на отримання позики.

Дізнатися залишок по кредиту в ПУМБ онлайн через інтернет

Дізнатися залишок по кредиту онлайн в ПУМБ може кожен зареєстрований користувач в інтернет-банкінгу. Для зручності можна встановити додаток на смартфон, щоб отримати можливість зробити операції, пропоновані банком, дистанційно, не виходячи з дому.

Щоб виконати перевірку, потрібно слідувати простому алгоритму:

Перейти на головну сторінку. Для входу потрібен телефон (логін) і пароль.

Сервіс ПУМБ

У розділі «Онлайн-сервіс» відкриється віконце чат-бота для допомоги, оберіть варіант «кредити».

Онлайн-консультант ПУМБ

Ввести дату народження і деяку інформацію про позику.

Чат-бот ПУМБ

Дізнатися залишок у ПУМБ за номером договору та ІПН

Дізнатися залишок по кредиту в банку ПУМБ за номером договору та ідентифікаційним кодом можна, скориставшись одним з представлених способів. Ці можливості актуальні як на етапі оформлення боргових коштів, так і на етапі погашення.

Погашення кредиту ПУМБ

Якщо ви вважаєте за краще уточнювати інформацію онлайн, рекомендуємо подбати про надійні паролі та максимальний захист персональних даних: зараз активно промишляють шахраї, застосовуючи різні схеми обману. Слід пам'ятати про своєчасне погашення боргів, тому що кредит з поганою кредитною історією банк не схвалить.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше