Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Як взяти кредит готівкою, щоб не залишитися вічним боржником?

Як взяти кредит готівкою, щоб не залишитися вічним боржником?

30 січня 2017

Як взяти кредит готівкою, щоб не залишитися вічним боржником?

Кожна людина, якій потрібен кредит готівкою, спробує з'ясувати, на яких умовах і де можна отримати позику. Банківські кредити не видаються такими страшними як кілька років тому, але розібратися зайвий раз і нагадати собі, що насправді ховається під рекламними пропозиціями від банків, все ж варто. Адже одні клієнти беруть готівку в кредит з разу в раз, інші - не можуть закрити, здавалося б, невелику суму протягом 3-5 років. Одні банки пропонують оформити моментальний кредит готівкою онлайн без відсотків, інші привертають відсутністю комісій, а треті - і зовсім безпроцентної розстрочкою. Але ж кредитор не залишиться без вигоди, а за законом видавати безпроцентні позики заборонено. Також можна отримати вигідний експрес кредит готівкою в онлайн сервісах, наприклад, MyCredit. Варіантів безліч.

Звичайній людині розібратися у всіх цих тонкощах без звернення до фахівця - складно. Не кожен навіть прочитавши договір, зможе зрозуміти, що там написано. То як вигідно взяти кредит готівкою і не відчувати себе обдуреним? Як дійсно не прогадати і прийняти правильне рішення, яке не укладе вас в «вічну кабалу»?

Важливі моменти для уточнення

Перш ніж вибрати фінансову установу, в якій можна оформити кредит готівкою без довідки про доходи під низький відсоток, зверніть увагу на наступні критерії:

 • Сума загальної переплати. У рекламних буклетах, на сайтах банків і сервісів, як правило, великим шрифтом розміщується інформація «Кредит під 0% річних». Насправді переплата може становити 50% і більше. Просто якщо річна ставка дійсно становить 0% або 1% і нараховуватимуться на суму позики, суму за залишком, основну частину переплати можуть становити комісії.
 • Комісії по кредиту, їх вигляд і порядок нарахування. Насправді, немає прихованої інформації і прихованих комісій, відсотків - є неуважні клієнти. На момент отримання вигідного експрес кредиту готівкою потрібно встановити, чи оплачується комісія (плата за обслуговування) за відкриття рахунку. У деяких банках ця сума може складати до 25% від суми позики. Плата може оплачуватися щомісячно і бути «закладеної» в суму щомісячного платежу, а може оплачуватися в кінці терміну кредитування разом з останньою оплатою.
 • Штрафні санкції. У деяких випадках штрафи залежать від суми щомісячного внеску, а в деяких - нараховуються у вигляді фіксованої суми. Гарантії, що сума штрафу може перевищувати суму платежу - немає, а ось невдоволення позичальника гарантовано.
 • Додаткові послуги. Банки воліють надавати клієнту додаткові сервіси - SMS-банкінг, інтернет-банкінг, оплата проїзду в метро за допомогою банківської карти, різні спільні партнерські програми з магазинами. Але отримати кредит готівкою терміново в Україні можливо і без додаткових переплат.Сума за послугу може бути невеликою, але на цьому можна заощадити, якщо звернутися з письмовою заявою про відмову надання того чи іншого виду послуги.
 • Укладання додаткового договору страхування. Коли терміново потрібен кредит готівкою, клієнт погоджується на багато умови не дивлячись. Але підписання додаткових угод збільшує розтрати по виплаті. Договір підписується на випадок втрати працездатності, інвалідності або смерті позичальника, тому дорослій людині важливо оцінювати можливі ризики.

Де в Україні взяти гроші в кредит готівкою?

Станом на лютий 2017 року Україні діє 96 банків і тільки 40% з них кредитують. Оформлення позики завжди можливо в інтернет-сервісах, наприклад MyCredit, де можна оформити вигідні кредити готівкою онлайн. Умови кредитування в порівнянні з банками розрізняються.

На прикладі таблици нижче можна побачити: скільки клієнт дійсно переплачує за кредит, наскільки можливо оформити швидкий кредит онлайн готівкою в Україні; де краще брати позику - в банку або онлайн-сервісі. За основу береться сума позики 10 000,00 грн.

Банк або сервісСума початкової комісії (грн)Сума переплати (грн)/Строк кредитуванняДовідки про доходиМожливість оформлення онлайн
IdeaBank15001 975 /3 місяцяНіТак
Кредит Агріколь Банк4601 401 /3 місяцяТакНі
Альфа-Банк602 278 /3 місяцяНіТак
Globalcredit01291/7 днівНіТак
Credit3650980/7 днівНіТак

А чи вигідна угода?

Оформити швидкий кредит готівкою, коли гроші потрібні терміново - можливо. Вигода і економія власного бюджету обов'язково повинні супроводжуватися детальним вивченням договору. Не потрібно соромитися і задавати питання менеджеру про нарахування комісій, відсотків, штрафів. Насправді таке поняття як «1% річних» клієнтом розуміється як «Сума позики + 1%». Це помилкова формула і реальна переплата становить більше ніж 50%. Тому краще робити вибір на тому договорі, де буде мінімум комісій, складних нарахувань відсотків і штрафних санкцій.

В інтернет-сервісі, наприклад MyCredit, де ви можете оформити швидкий кредит онлайн готівкою, скритих платежів не має. Ви отримуєте ряд переваг:

 • Можливість отримати суму до 3000 гривень строком до 35 днів;
 • Отримання грошей на банківську карту вже через 20 хвилин;
 • Сума до повного погашення відображається відразу на момент подачі заявки, доступна в особистому кабінеті;
 • Ніяких довідок про доходи та інших документах, крім паспорта, не потрібно;
 • Оформлення вигідних кредитів готівкою онлайн в режимі 24/7;
 • Можливість відстрочки платежу;

Якщо необхідно швидко отримати кредит готівкою онлайн, приймання рішення, звертатися в банк або онлайн-сервіс, залишається за вами. У будь-якому випадку, якщо сума переплати буде приблизно однакова, навіщо витрачати час на відвідування відділення для підписання договору та збір документів, якщо отримати кредит готівкою терміново в Україні можна через 20 хвилин не виходячи з дому завдяки сервісу MyCredit? Вчіться цінувати час і можливості і не бійтеся приймати правильні рішення!

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.