Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Які банки дають кредит за паспортом?

Які банки дають кредит за паспортом?

23 лютого 2017

Які банки дають кредит за паспортом?

Кредитування стало дуже популярним за останні 5 років в Україні. Для вирішення будь-яких питань, на будь-які суми, ми звертаємося в банки для оформлення кредитів. Нікого вже не бентежать ні відсотки, ні вимоги до позичальників. Кредит став європейським, цивілізованим методом вирішення проблем дорослої людини. Але чи так легко оформити позику в Україні як це обіцяють банки?

Фінансові проблеми можуть виникнути у кожного. Кому-то необхідно кілька сотень тисяч гривень для вирішення проблем, комусь достатньо 2000-3000 гривень. Сума, необхідна для вирішення, не скасовує того факту, що проблему потрібно вирішити швидко.

Щоб скористатися будь-якою послугою банку, потрібно мати при собі документи, тому навіть взяти кредит за паспортом - одне з основних правил. А якщо клієнт раптом потрапив в ДТП, пошкодив колесо, грошей в гаманці не виявилося? Опинившись на півдорозі до найближчого населеного пункту, не те, що банки, термінали можуть перебувати в 20 хвилин їзди. Паспорти при собі може не виявитися.

У цій, в інших подібних ситуаціях, слід знати, в якому банку дають кредит за паспортом, а де можна отримати позику без нього. На прикладі таблиці розглянемо, які банки дають кредити за паспортом, іншим документам (сума кредитування - 3000 гривень, термін - 3 місяці):

БанкСума переплати (грн)ПаспортДовідка про доходи
Альфа-Банк356ТакНі
ПУМБ420ТакНі
Креди Агриколь Банк420ТакНі
Идея Банк592ТакНі
Мегабанк795ТакНі

Виходить, взяти гроші в кредит за паспортом і без довідки про доходи в банку можна легко, а без документів не вийде, як би ви не просили співробітників банку. Навіть щоб отримати кредит онлайн за паспортом, слід подати оригінал паспорта - ні проста копія, ні нотаріально завірена копія або тимчасовий документ співробітників банку не влаштує.

Де дають кредит за ксерокопією паспорта?

Може здаватися, що якщо у вас немає оригіналу документа, то взяти кредит по копії паспорта не вийде. Але таке може бути тільки для банківського кредитування, з МФО це не так.

Мікрофінансові організації (МФО) будують роботу з клієнтом таким чином, щоб процедура оформлення проходила максимально швидко. І якщо поставити умову, що видача можлива тільки за наявності паспорта та коду в оригінальному вигляді (а погодьтеся, ми не завжди з собою їх носимо), отримати мікропозику буде не завжди можливим. Тому онлайн-сервіси просять вказати дані в анкеті (при першій реєстрації), а для цього і копія документа не потрібна (хоча деякі МФО можуть попросити надати фото або сканкопіі, фото з паспортом в руках).

Але, наприклад, в Майкредіт експрес кредит по ксероксу паспорта можна отримати завжди. Клієнту достатньо на етапі оформлення просто вказати серію і номер документа, 10 цифр ІПН, заповнити анкетні дані і подати заявку.

Кредит за ксерокопією паспорта - зручно, оскільки:

  • Коли знадобилися гроші, не потрібно переживати, що з собою немає документів;
  • Практично і зручно, якщо паспорт загублений;
  • Якщо ви віддали його на переоформлення в паспортний стіл.

У всіх зазначених та інших ситуаціях не доведеться опинитися один на один зі своєю проблемою і переживати, що така причина стане приводом для відмови. Звичайно, банк обов'язково зажадав би оригінал і навіть за нотаріально завіреною копією відмовив би у видачі. МФО ж при обробці анкети клієнта перевіряють про нього інформацію через Бюро кредитних історій, звіряють дані банківської картки, чого цілком достатньо, щоб ідентифікувати позичальника. І якщо між отриманими даними і зазначеними клієнтом різниці немає, заявка буде схвалена в 98%.

Отримання коштів без документів

Якщо документів з собою немає, ви не знаєте, в якому банку можна взяти кредит онлайн, не впадайте у відчай, зверніться в інтернет-сервіс, наприклад MyCredit. Тут можна в будь-який час отримати споживчий кредит за паспортом і без нього. Заявка на отримання позики оформляється онлайн на сайті, всі, що потрібно вказати - ПІБ, мобільний номер телефону і номер банківської карти. Система автоматично перевіряє коректність введених даних і фактично не вимагає подання яких би то ні було документів, навіть паспорта.

Переваги Mycredit:

  • Можливість отримати кредит за паспортом без довідок і поручителів, довідок про доходи;
  • Можливість оформлення в будь-який час доби, в режимі 24/7;
  • Мінімальний вік позичальника - 18 років;
  • Максимальна сума кредитування - 3000 гривень, до 35 днів;
  • Можливість відстрочки платежу до 3-х днів;
  • Мінімальна переплата - всього 1,3% в день.

Як працює система MyCredit?

Якщо вас цікавить, які банки дають кредити за паспортом і чи можна спробувати отримати позику по закордонному паспорту, відповідь однозначна - ні. Навіть якщо банк закликає оформити кредит онлайн за паспортом, фактично без документів можна подати тільки заявку, за якою слідує обов'язкове підписання договору у відділенні банку з поданням оригіналу паспорта клієнта.

Онлайн-сервіси, такі як MyCredit, не прив'язані до оригіналів документів. Фактично, у разі зазначення позичальників своїх персональних даних (номер банківської карти), сервіс отримує доступ до даних, достатньою, щоб перевірити коректність ПІБ, адреси реєстрації та звірити їх із заповненою кредитної заявки. Тому отримати споживчий кредит за паспортом в MyCredit можна без проблем, не виходячи з дому.

Дізнатися, в якому банку дають терміновий кредит за паспортом в Україні - легко. Наявність паспорта громадянина України, що підтверджує особу клієнта - обов'язкова вимога по закону. Але якщо банки вимагають представити оригінал документів, в MyCredit завжди можна отримати позику без документів, що виручить в будь-якій ситуації, де б ви не знаходилися.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.