Які банки дають кредит за паспортом? - Mycredit
Гроші на вашій карті через 20 хв
Триває завантаження сайту...Зачекайте будь-ласка.

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Які банки дають кредит за паспортом?

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

23 лютого 2017
Які банки дають кредит за паспортом?

Кредитування стало дуже популярним за останні 5 років в Україні. Для вирішення будь-яких питань, на будь-які суми, ми звертаємося в банки для оформлення кредитів. Нікого вже не бентежать ні відсотки, ні вимоги до позичальників. Кредит став європейським, цивілізованим методом вирішення проблем дорослої людини. Але чи так легко оформити позику в Україні як це обіцяють банки?

Фінансові проблеми можуть виникнути у кожного. Кому-то необхідно кілька сотень тисяч гривень для вирішення проблем, комусь достатньо 2000-3000 гривень. Сума, необхідна для вирішення, не скасовує того факту, що проблему потрібно вирішити швидко.

Щоб скористатися будь-якою послугою банку, потрібно мати при собі документи, тому навіть взяти кредит за паспортом - одне з основних правил. А якщо клієнт раптом потрапив в ДТП, пошкодив колесо, грошей в гаманці не виявилося? Опинившись на півдорозі до найближчого населеного пункту, не те, що банки, термінали можуть перебувати в 20 хвилин їзди. Паспорти при собі може не виявитися.

У цій, в інших подібних ситуаціях, слід знати, в якому банку дають кредит за паспортом, а де можна отримати позику без нього. На прикладі таблиці розглянемо, які банки дають кредити за паспортом, іншим документам (сума кредитування - 3000 гривень, термін - 3 місяці):

БанкСума переплати (грн)ПаспортДовідка про доходи
Альфа-Банк 356 Так Ні
ПУМБ 420 Так Ні
Креди Агриколь Банк 420 Так Ні
Идея Банк 592 Так Ні
Мегабанк 795 Так Ні

Виходить, взяти гроші в кредит за паспортом і без довідки про доходи в банку можна легко, а без документів не вийде, як би ви не просили співробітників банку. Навіть щоб отримати кредит онлайн за паспортом, слід подати оригінал паспорта - ні проста копія, ні нотаріально завірена копія або тимчасовий документ співробітників банку не влаштує.

Отримання коштів без документів

Якщо документів з собою немає, ви не знаєте, в якому банку можна взяти кредит онлайн, не впадайте у відчай, зверніться в інтернет-сервіс, наприклад MyCredit. Тут можна в будь-який час отримати споживчий кредит за паспортом і без нього. Заявка на отримання позики оформляється онлайн на сайті, всі, що потрібно вказати - ПІБ, мобільний номер телефону і номер банківської карти. Система автоматично перевіряє коректність введених даних і фактично не вимагає подання яких би то ні було документів, навіть паспорта.

Переваги Mycredit:

  • Можливість отримати кредит за паспортом без довідок і поручителів, довідок про доходи;
  • Можливість оформлення в будь-який час доби, в режимі 24/7;
  • Мінімальний вік позичальника - 18 років;
  • Максимальна сума кредитування - 3000 гривень, до 35 днів;
  • Можливість відстрочки платежу до 3-х днів;
  • Мінімальна переплата - всього 1,3% в день.

Як працює система MyCredit?

Якщо вас цікавить, які банки дають кредити за паспортом і чи можна спробувати отримати позику по закордонному паспорту, відповідь однозначна - ні. Навіть якщо банк закликає оформити кредит онлайн за паспортом, фактично без документів можна подати тільки заявку, за якою слідує обов'язкове підписання договору у відділенні банку з поданням оригіналу паспорта клієнта.

Онлайн-сервіси, такі як MyCredit, не прив'язані до оригіналів документів. Фактично, у разі зазначення позичальників своїх персональних даних (номер банківської карти), сервіс отримує доступ до даних, достатньою, щоб перевірити коректність ПІБ, адреси реєстрації та звірити їх із заповненою кредитної заявки. Тому отримати споживчий кредит за паспортом в MyCredit можна без проблем, не виходячи з дому.

Дізнатися, в якому банку дають кредит за паспортом в Україні - легко. Наявність паспорта громадянина України, що підтверджує особу клієнта - обов'язкове вимоги по закону. Але якщо банки вимагають представити оригінал документів, в MyCredit завжди можна отримати позику без документів, що виручить в будь-якій ситуації, де б ви не знаходилися.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.