Які медичні послуги надаються безкоштовно, а які платно? - Mycredit

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Які медичні послуги надаються безкоштовно, а які платно в Україні?

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

15 травня 2017

Охорона здоров'я - важлива соціальна складова будь-якої держави. В Україні за Законом медичної допомоги надається безкоштовно, але законодавство систематично змінюється і вже в 2017 р р вводиться плата на деякі послуги. Чого очікувати від МОЗ і де брати гроші на лікування?

Що очікувати українцям від МОЗ у 2017 році?

У 2017 році урядом впроваджуються основні зміни, тому важливо знати, які медичні послуги надаються безкоштовно.

Новації складаються з 3 елементів:

 • Медична реформа в Україні;
 • Програма страхування громадян;
 • Програма «Доступні ліки» для отримання ліків без грошей.

Згідно з реформою, безкоштовна медицина для вагітних залишається при не ускладненою формі вагітності, в інших випадках стягується плата.

Також доведеться платити за мікробіологічні, хімічні, паразитичні аналізи. Покриваються витрати за пологи, швидка допомога, онкологічне і термінове хірургічне лікування, психіатричні дослідження - все те, що є не відкладним.

Безкоштовна медицина в Україні за страховою програмою залишається для категорій громадян:

 • Пенсіонери;
 • Студенти і діти;
 • Безробітні;
 • Інваліди;
 • Вагітні.

Ціни на медичні послуги в Україні

Залежно від того, куди ви вирішили звернутися, в приватному або бюджетної клініці, Ціна на медичних послуги, на аналізах, консультація буде різний. Наприклад, УЗД в приватній клініці коштуватиме від 250 гривень, в державному - від 100 (добровільного внеску). Платна медицина для дітей в клініках, як правило, надається за спеціальними програмами і обстеження дитини обійдеться в 2500-5000 гривень.

Новий Закон визначає, що з квітня 2017 громадянин, який звернувся до лікаря і отримав рецепт за програмою «Доступні ліки» може без оплати придбати такі ліки: аміодарон, Атенол, верапамол, нітрогліцерин, бісопролол (серцева група); будесонид, беклометазон (астмотіческая); метформін, гліклазид (для людей з діабетом 2 типу) та ін. Скористатися «пільгами» можуть всі категорії громадян і попит на медичні послуги при цьому не постраждає.

Ціни на медичні препарати в Україні

Розцінки на популярні таблетки від головного болю (анальгін, гліцесед) вітчизняного виробництва складають близько 10,00 грн, від серцевої - 8,00 грн. Жарознижуючі Імпортні ( «Фервекс») коштує 21,20 грн, від тиску ( «Тенорик») - 59,40 грн. Але якщо займатися комплексним лікуванням, наприклад, ГРВІ, потрібно витратити в середньому 700 гривень (консультація, таблетки, вітаміни).

Що робити, якщо немає грошей?

Якщо справа стосується власного здоров'я і життя родича, важливо, щоб в гаманці виявилася потрібна сума. Якщо коштів не вистачає, звертайтеся в кредит-сервіс MyCredit, який на відміну від банків і кредитних спілок видає кредити навіть на персональне лікування. Банк такий кредит не видасть, тому що існують певні ризики невиплати боргу і позичальників з проблемами зі здоров'ям організації не кредитують.

У МайКредіт можна за 20 хвилин отримати гроші на банківську карту навіть не виходячи з дому, щоб оплатити медичні препарати і покрити витрати на медичні послуги.

Умови кредитування:

 • Термін - до 35 днів з можливістю пролонгації договору;
 • Не потрібно відвідувати офіс і відділення - договір підписується онлайн за допомогою електронного підпису;
 • Без застав, поручителів;
 • Отримати кредит в будь-який час доби, навіть вночі і на вихідних;
 • Немає заборони оформлення позики родичам і членам сім'ї, а це значить, що якщо необхідно 6000 або 9000, можна оформити позику чоловікові, дружині і батькам і вирішити проблему абсолютно без допомоги сторонніх.

Перевага кредитування

Щоб отримати кошти, досить зайти на сайт МайКредіт, вказати ПІБ, номер мобільного телефону, банківської карти і пройти реєстрацію. Завдяки зручна інтерактивний онлайн-калькулятор, при вказівці суми і термін кредиту, ви відразу бачу, скільки потрібно буде виплатити. Кредитна історія практично не впливає на схвалення заявки, тому навіть якщо у вас є прострочення по незакритим кредитами, отримати гроші в борг у МайКредіт можливо. Якщо платна медицина «по кишені б'є», оформивши позику на сервісі, можна вчасно подбати про своє здоров'я.

За кожним клієнтів закріплюється персональний менеджер, доступний в режимі 24/7, готовий відповісти на всі питання за номером гарячої лінії.

Оплачувати борг можна онлайн, через термінали самообслуговування або каси банків-партнерів. Онлайн оплата зручна тим, що клієнт сам вибирає, оплачувати всю суму відразу, або тільки тіло, комісія.

MyCredit - оптимальний і найвигідніший варіант, якщо потрібно оплатити лікарське дослідження і особливо буде актуально для майбутніх мам - безкоштовні медичні послуги вагітним тепер будуть надаватися не в повному обсязі. Під вигідну комісію (0,99% в день), за 1000 грн, отриманих на 10 днів, ви переплатите за все 99 грн.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.