Який банк видає кредит безробітним? - Mycredit

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

В якому банку краще взяти споживчий кредит?

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

06 березня 2017
В якому банку краще взяти споживчий кредит?

Коли виникають фінансові проблеми, кожен хоче вирішити їх швидко. Ситуації бувають різні: весілля, день народження, а може просто не вистачає грошей до зарплати. Допомогти може інтернет-кредитування, завдяки якому можливо швидко отримати гроші на карту навіть не виходячи з дому.

Хто такі безробітні? Це група людей, що мають не офіційне джерело доходу: студенти, пенсіонери, що працюють за договором підряду. Офіційне працевлаштування - важливий момент при отриманні кредиту, тому якщо вам потрібні гроші, але ви працевлаштовані неофіційно, потрібно знати, в якому банку можна взяти кредит безробітному. Вивчіть критерії оцінки клієнта, що впливають на видачу кредиту.

  • Документи: паспорт, ІПН, довідка про доходи і т.д. Список документів може бути різним, і уявлення певного переліку документів є обов'язковим для отримання кредитів у багатьох банках.
  • Постійне офіційне місце роботи. В Україні мало банків видають кредит безробітним. Клієнт повинен бути влаштований офіційно і бажано, щоб на останньому місці роботи позичальник працював не менше 1 року, тому як якщо клієнт часто змінює роботу - це критерій ризику для банку.
  • Наявність особистого майна (квартира, машина). У разі якщо зобов'язання за договором будуть порушені і банк звернеться до суду, у нього будуть гарантії, що майна боржника вистачить, щоб покрити збитки за кредитом.

Деякі банки вимагають внести заставу, інші - залучити поручителя, який в разі невиконання зобов'язань буде нести повну юридичну відповідальність за договором. Тому просто так отримати кредит без довідки про доходи, інших документів - складно.

Ідеальний клієнт для банку - доросла працююча людина у віці від 30-50 років, що знаходиться в шлюбі, має 1-2 повнолітніх дітей, з наявністю будинку і автомобіля, купленого в протягом останніх 5-ти років. Саме такі критерії свідчать про те, що у клієнта стабільний дохід, а в разі виникнення проблем з оплатою, є чим розплатитися і кому допомогти. Тому банки з небажанням видають кредит студентам, і ще більше - кредит пенсіонерам.

В якому банку можна взяти кредит безробітному?

Нижче наведено порівняльну таблицю, по якій можна визначити, в якому банку України можна взяти кредит безробітному. За основу взята сума 5000 гривень, термін кредитування - 12 місяців.

БанкРазова комісіяПереплатаДовідка про доходи
Альфа Банк 750 1690 Ні
Идея Банк 230 2025 Ні
Кредобанк 0 2195 Ні
Мегабанк 600 3415 Ні
БТА Банк 0 4140 Ні

Порівняння дозволить дізнатися, де можна взяти кредит пенсіонерам, кредит студентам, тому як критерії віку позичальника не вказані. Але, як правило, банк не видає кредити особам молодше 21 року і старше 75 років, тому що є певні ризики невиплати.

Інтернет-кредит - 100% результат

Останні 2-3 роки в Україні користується популярністю онлайн сервіси, наприклад MyCredit, що дозволяють взяти кредит без довідки про доходи сумою до 3000 гривень. Позику оформляється в будь-який час доби і вже через 20 хвилин з моменту подачі заявки гроші зараховуються на карту клієнта.

Чому взяти кредит для пенсіонерів і студентів в MyCredit - вигідно:

  • Гроші можна отримати в режимі 24/7;
  • Ніяких документів, крім паспорта громадянина України, не потрібно;
  • Обов'язково тільки наявність мобільного телефону і банківської карти;
  • Без застав і поручителів;
  • Переплата складає всього 1,3% в день;

Пенсію, стипендію часто можуть затримувати, а у клієнтів сервісу MyCredit є можливість відстрочити виплату до 3-х днів. Для цього потрібно всього лише зайти в особистий кабінет, щоб активізувати опцію. Відстрочка платежу не супроводжується виплатою штрафів, не впливає на кредитну історію, що дозволяє взяти кредит пенсіонерам або студентам повторно без проблем.

Крім того, деякі банки звертають увагу на кредитну історію, MyCredit рідко коли відмовляє у видачі кредиту навіть студентам, тому оформивши позику на сервісі, є можливість придбати хорошу кредитну історію, щоб після звернутися в банк.

Звичайно, багато хто знає, в якому банку можна взяти кредит безробітному в Україні, які видають кредити студентам, кредити пенсіонерам, але 100% впевненості в тому, що банк схвалить заявку, немає. Сервіс MyCredit дозволяє швидко отримати кредит без довідки про доходи і вирішити невеликі фінансові проблеми, де б ви не знаходилися, в режимі 24/7.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.