Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Кредит без перевірки кредитної історії

Кредит без перевірки кредитної історії

26 січня 2019

Найчастіше експрес-кредит без перевірки кредитної історії – єдина можливість знайти потрібні кошти позичальникам, що порушували договірні зобов'язання в минулому. Всі відомості про прострочені платежі та інші порушення з виплат будуть внесені в історію позичок, а співробітники банку приймають рішення про видачу тільки після її вивчення.

Якщо клієнта вважатимуть ненадійним, гроші в борг не нададуть, адже пріоритетом у банківських структурах вважається не тільки можливість отримати прибуток, але і максимально зберегти свої гроші. Позика без відмови і перевірки КІ в банку неможлива, оскільки аналіз платоспроможності клієнта - це обов'язкова умова видачі грошей.

Недисциплінованість в погашенні псує фінансову репутацію, і в майбутньому це може стати перешкодою до отримання позики в банківській організації. Навіть за умови, що у клієнта були тимчасові труднощі, і він не є злісним неплатником.

Так що ж робити, якщо проблема вже виникла, і чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії в Україні?

Де взяти кредит без перевірки кредитної історії в Україні?

Зрозуміло, що в банк з таким питанням звертатися не варто, але все ж можливість знайти потрібну суму до зарплати існує, і про це важливо пам'ятати.

  • Наприклад, мікрофінансові компанії надають кредити без перевірок кредитної історії. І саме туди варто звертатися тим, кому потрібна термінова позика, і тим, у кого КІ не зовсім ідеальна. В МФО оформлення запиту та отримання коштів не займе більше півгодини, і швидкість розгляду заявок є значною перевагою. Ще одним буде те, що такі компанії не просять приводити з собою поручителя, надавати дані про доходи та безліч інших документів. Щоб взяти гроші на картку онлайн без перевірки кредитної історії, потрібно заповнити анкету, ввести паспортні дані та ідентифікаційний номер, а також номер картки будь-якого банку країни, на яку надійдуть гроші. А також вказати телефон, куди прийде смс про рішення, і електронну пошту.
  • Є й інший спосіб взяти кредит онлайн в Україні без перевірок кредитної історії – звернення в ломбард. Але в подібних організаціях видадуть позичку під заставу майна, і в цій якості можуть виступати коштовності, техніка і ще кілька категорій речей. Але необхідно пам'ятати, що при невиплаті “тіла” і нарахованих відсотків в термін, речі можуть стати власністю ломбарду: саме таку угоду підписує кожен заявник.
  • Також позики без перевірки кредитної історії пропонують і брокери, але й у них є нюанси, які не всім підходять.
  • Існує і приватне кредитування, коли позичити пропонує приватна особа або група осіб. Тут точно будуть високі відсотки і, як правило, від вас вимагатимуть заставу. У кожному випадку, коли оформляється велике заставне майно, потрібна його оцінка, і експертизу сплачує клієнт. Коли потрібні гроші терміново, їх можуть запропонувати під досить високу ставку.

Які МФО дають кредит без перевірки кредитної історії (КІ)?

Як ми вже з'ясували, відповісти на питання «які банки дають кредит без перевірки кредитної історії» просто: вони цього не роблять. Крім того, при необхідності отримати фінанси терміново, ви можете зіткнутися з тим, що організаційні питання займають багато часу.

Як правило, необхідно зібрати різноманітні довідки, заповнити кіпу документів, і очікувати рішення. Його приймають нешвидко, і до моменту отримання схвалення, проблема вже може бути вирішена.

Взяти кредит без перевірки кредитної історії можна в МФО. Але подібних організацій на території країни більше семи сотень, і людині, яка незнайома з даним сегментом, складно визначитися з тим, куди саме звернутися. Насправді, важливо прочитати реальні відгуки і вибрати компанію, яка схвалює максимальну кількість заявок.

Також важлива чесність, адже багато хто веде нечесну конкуренцію. Порівнюючи обіцянки і реальність, можна відстежити, що в деяких компаніях позика стає дорожче початкової ціни. І це означає, що навіть коли необхідний терміновий кредит без перевірки КІ, варто скористатися калькулятором сайту, щоб побачити повну вартість.

Таким чином, слід порівняти кілька пропозицій, і вибрати найвигіднішу. Щоб скористатися калькулятором, знадобиться всього пара хвилин.

Якщо ж говорити про вигідність позик, простіше проаналізувати їх можна, користуючись таблицею, в якій зібрано основні показники компаній, що пропонують взяти позику онлайн без перевірки кредитної історії.

МФО Сума, тис грн Строк кредитування Відсоток, % Документи
Miloan 7 1-30 1,3 Паспорт, ІПН, картка банка
MoneyVeo 15 1-30 1,66
СashPoint 7 7,15 2,5
CreditOn 15 1-30 1,9
MyCredit 10 1-30 1,6
creditplus 10 3-30 1,8
soscredit 10 1-30 1,6
кредит маркет 10 1-35 3
Дінеро 15 7,14,30 0,96
Алекс Кредит 10 5-30 1,7

З таблиці випливає, що найбільш вигідно звернутися в сервіс онлайн-кредитів MyCredit. Переваги сервісу - вигідні умови, знижки для постійних користувачів і швидке прийняття рішення за запитом.

Ви отримаєте
гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка за промокодом My_BtDay
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: грн
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.