Кредит і розстрочка - в чому різниця?

Кредитори постійно розширюють список надаваних послуг і регулярно додають нові. Інтуїтивно ми розуміємо їх значення завдяки рекламі, але, якщо копнути глибше, чи знаємо ми їх принципові відмінності? Люди старшого покоління скажуть, що це одне і теж.

Зараз найбільш затребуваними банківськими продуктами є кредит і розстрочка. Грубо кажучи, перший передбачає сплату відсотків за користування, а друга - рівномірні частини без надбавок. Ми розібралися, яка різниця між кредит і розстрочка і що для споживача краще розстрочка або кредит.

Що таке кредит в розстрочку

Це маркетинговий термін, створений для залучення клієнтів, насправді, ці поняття взаємовиключні. Часто цю комбінацію використовують в продажах, щоб замаскувати відсотки або приховані умови, надавши максимальну вигоду вдалим словосполученням. Потенційним покупцям слід бути уважними і не піддаватися хитрощам.

Що таке розстрочка і чим вона відрізняється від кредиту?

Розстрочка відрізняється від кредиту тим, що в неї спочатку не входять відсотки за користування. Це форма оплати, яка призначена виключно на оплату товарів в магазинах.

Ще нюанс, в чому відмінність розстрочки від кредиту - угода полягає безпосередньо між покупцем і продавцем прямо в торговому залі за кілька хвилин і не передбачає додаткових документів, крім громадянського паспорта, коли кредитування оформляється безпосередньо у відділенні при наданні цілого ряду документації. Різниця полягає і в термінах фінансування: як правило, розстрочка дається на кілька місяців (до року), а класичне кредитування - більше року.

Чим відрізняється безвідсотковий кредит від розстрочки?

Якщо говорити про безвідсоткову позику, то різниця розстрочки і кредиту практично непомітна простому покупцеві. Однак є підводні камені:

  • Безвідсотковий кредит оформляється через банківського співробітника, уповноваженого працювати в магазині;
  • В умовах договору передбачені комісії за користування, штрафи і пеня, так що продукт, як правило, не виходить безвідсотковим;
  • Набір документів і вікові параметри для оформлення різні: більш жорсткі - у представників банківської сфери.

Перед підписанням паперів ознайомтеся з умовами, і обов'язково уточніть, з якою організацією будете співпрацювати.

Що вигідніше кредит або розстрочка?

Існує думка, що кредит краще ніж розстрочка через статусність банківських структур. Однак обидва варіанти мають власні переваги та недоліки. Ми рекомендуємо вибирати ситуативно, виходячи з пропозицій. Можливо, святкові знижки або персональні пропозиції здадуться вам найбільш вигідними серед іншого. Не завжди варто сліпо довіряти рекламним гаслам і усміхненим продавцям, адже їх основне завдання - продавати. А Ваше завдання - купити найбільш вигідно, тому досліджуйте ринок перед великими покупками.

Де взяти гроші, якщо відмовили в кредиті і розстрочці?

Щоб в періоди безгрошів'я не обмежувати себе в необхідних речах, можна взяти гроші в борг. Так, ефективним варіантом буде взяти кредит онлайн в сервісі MyCredit, де вже при першому зверненні видається безвідсотковий кредит до 6000 гривень. При цьому, з документів потрібен номер паспорта та ІПН-код, а також активна банківська картка, на яку будуть зараховані кошти.

Компанія постійно розширює функціонал для поліпшення якості роботи і комфорту користувачів. Серед різноманітних опцій доступна пролонгація кредиту: якщо немає можливості погасити заборгованість, можна продовжити договір на аналогічний період, сплативши тільки відсотки. Послуга безкоштовна, її можна використовувати необмежену кількість разів.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше