Кредит з простроченням в Україні без відмови від Mycredit

Практика показує, що багато хто оформляють мікропозики для швидкої оплати вже існуючих боргів в інших кредитно-фінансових структурах. Або ж взятих раніше коштів не вистачає на реалізацію планів (покупки техніки, лікування). Тому важливо розуміти, де українцям дають кредит для боржників з простроченнями. На щастя, на ринку діють організації, де можна взяти кредит онлайн на картку з простроченнями в Україні. Так, сервіс онлайн-кредитування MyCredit без проблем дасть кредит з простроченнями в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах.

Тут кожен повнолітній українець може взяти кредит з наявними непогашеними простроченнями терміново (за 15 хвилин), заповнивши онлайн-анкету з персональними даними та номером банківської картки. Це найшвидший спосіб отримати онлайн кредит з простроченнями на картку.

Що таке прострочення по кредиту?

Всім відомо: коли береш гроші в борг, їх необхідно повернути в зазначений в договорі час. Якщо цього не сталося, позика перетворюється на прострочений кредит, що зазвичай тягне за собою неприємності у вигляді штрафних санкцій, підвищення пені, погіршення кредитної історії (КІ).

Відповідальність настає на наступний день. Сума покарання залежить виключно від строку, але в будь-якому випадку (навіть якщо вона двох-трьох денна) доведеться відповідати фінансово перед кредиторами:

 • Штрафом (фіксований розмір встановлюється в контракті);
 • Пенею (або зростаюча сума, або відсотки).

Подібні нарахування "виростають" в пристойну суму і стають проблемним доповненням, тому фахівці рекомендують уважно стежити за графіком платежів і вносити їх вчасно, щоб уникнути великих відсотків і розладів з кредитної стороною.

Важливо відзначити, що Майкредіт пропонує клієнтам грейс-період - 3 дні без штрафів після закінчення терміну договору.

Як фінансові установи дізнаються про прострочення

Коли оформляється терміновий кредит, співробітники обов'язково перевіряють відомості про заявника:

 • Рівень доходів;
 • Джерела до існування;
 • Платоспроможність;
 • Інші активні позики;
 • Минулі порушення.

Ці показники фахівці-кредитори знаходять у спеціальній базі - Бюро кредитних історій. Класична перевірка не займає багато часу. Якщо клієнт "чистий", то відразу отримує кредит без відмови. Однак, при наявності проблем в КІ, оформити кредит терміново з простроченнями в банку ледь вийде, адже у них одна з головних вимог - хороша КІ.

Найпростіше взяти кредит, щоб погасити інші кредити з простроченнями, в організаціях небанківського сектора. Як правило, вони більш лояльні до споживачів.

Як прострочення впливає на кредитну історію?

Якщо людина раніше порушувала угоду, її рейтинг падає, вона стає неблагонадійним суб'єктом.

У зв'язку з цим, не кожен банк-кредитор дає кредит боржникам з простроченнями. Зазвичай закономірна відмова, хоча, можливо, зустрічаються рідкісні винятки.

Якщо заявник виявився ненадійним, компанія ризикує втратити свої вкладення, тому пов'язуватися з такими людьми не буде. Імовірність підвищується, якщо позичальники дадуть додаткові гарантії (порука, заставне майно).

Простіше йдуть справи з мікро-фінансовими компаніями. Позичальникам можна взяти кредит з простроченнями в МФО, оскільки їх вимоги лояльніші:

 • можна отримати кредит з простроченнями в минулому і сьогоденні;
 • взяти кредит із заборгованістю можуть студенти, пенсіонери, з низькою зарплатою, безробітні, багатодітні, матері-одиначки.

З якими простроченнями вам видадуть позику в МайКредіт?

Таким чином, звернувшись в Mycredit, умовний громадянин може взяти гроші з простроченнями по кредиту (будь-якого формату):

 • Поточними;
 • Діючими;
 • Відкритими;
 • Закритими.

Значним плюсом для багатьох служить факт схвалення, щоб покрити позику в іншому місці. Це одна з класичних причин звернення. Подібним чином частина населення вирішує труднощі, пов'язані зі зростаючими відсотками і штрафами. Важливо підкреслити наявність привабливої адекватної процентної ставки (1,66%) і перша позика - безвідсоткова (0,01%).