Кредит із закритими простроченнями

Мабуть, всім відомо, що проблеми з банками в минулому обіцяють неприємності в майбутньому, адже дані зберігаються в індивідуальній кредитній історії, доступ до якої мають всі офіційні структури. Перед схваленням проходить обов'язкова перевірка даних в БКІ, в результаті якої співробітник побачить, чи були неприпустимі з його боку порушення договору, тобто є заявник надійним і відповідальним клієнтом.

Якщо такі були зафіксовані, рейтинг клієнта значно падає, і, відповідно, шанси на фінансування теж знижуються. У цій статті розберемося, де взяти кредит із закритими простроченнями в Україні (Харкові, Києві, Дніпрі).

Які банки дають кредит із закритими простроченнями?

Деякі банківські структури співпрацюють з людьми, що допускали порушення кредит-договору. У таблиці зібрані варіанти, де кредит в банку можливий. Однак варто врахувати факт підвищених відсотків, а також додаткових вимог у вигляді страхування, поруки, заставного майна. Більш детальну інформацію про існуючі пакети надають менеджери в офісах у форматі консультацій.

Назва банку Кредитний ліміт, тис грн Відсоткова ставка, річна (%) Термін кредитування, міс
Альфа-банк 50 25 3-36
Кредит-Дніпро 50 От 0,001 12-60
ІдеяБанк 200 51,1 12-60
ОТП-банк 30 36 12-60
Мегабанк 25 15 1-24

Які МФО дають кредит із закритими простроченнями?

Якщо стовідсоткових гарантій в банківському кредиті немає, то з МФО справи йдуть інакше. Мікрокредитні компанії встановлюють не такі "жорсткі" запити до потенційних позичальників., вони пропонують більш м'які умови, щоб їх послуги були доступні якомога більшому колу людей. У таблиці представлені середньоринкові пропозиції "експрес-позик", де доступний кредит з закритими простроченнями (і відкритими також).

Назва МФО Кредитний ліміт, тис грн Відсоткова ставка, в день % Термін кредитування, днів
Miloan 12 1,6 1-30
Alexcredit 12 1,7 5-30
Євро-Гроші 10 1,9 1-30
Є гроші 20 1,9 1-31
Mycredit 10 0,01-1,6 1-30
Швидко-Гроші 10 2 3-14
MoneyBOOM 15 1,75 5-30

Чому можуть не дати кредит із закритими простроченнями?

Як правило, кредит з простроченнями (навіть погашеними) складно отримати відразу. Несумлінне дотримання обов'язків у минулому сигналізує про те, що людина може знову виявитися ненадійною і допустити запізнення, ігнорування.

Ясна річ, що банк-кредитор не бажає зв'язуватися з завідомо проблемним клієнтом. Звідси і виходить статистика відмов.

Можливо, кредит-менеджер вимагатиме додаткові способи страхування (застава, поручитель), а також підвищить ставку з метою компенсації ризиків.

Якщо ніде не хочуть давати кредит із закритими простроченнями, то зверніться до нас

Відхилення заявки в подібній ситуації - цілком закономірний результат. Тому важливо швидко знайти більш лояльну компанію-кредитора. Терміново оформити кредит онлайн може повнолітній українець в сервісі онлайн-кредитування MyCredit за 15 хвилин. Головне, мати доступ до Інтернету і активну картку (кредитку, зарплатну, соціальну).

Тут дають зелене світло в 95% випадків, включаючи такі групи населення, як студенти, безробітні, з низьким окладом, пенсіонери, з поганою КІ, з поточними боргами в інших організаціях.