Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Moneyboom кредит

Moneyboom кредит

18 травня 2017

Протягом декількох років ринок небанківських фінансових організацій, що займаються мікрокредитуванням, активно розвивався. За даними на перше лютого 2018 року, в Україні зареєстровано 824 мікрофінансові організації. Актуальність цієї теми обумовлює нагальну потребу дослідження найпопулярніших сервісів кредитування. У статті мова піде про сервіс Moneyboom кредит, який вийшов на ринок в 2014 році і, фактично, є одним з першовідкривачів ринку.

Умови кредитування

Щоб взяти кредит в Манібум необхідно заповнити форму реєстрації та прив'язати банківську картку. В анкеті необхідно вказати особисті та паспортні дані, ІПН, інформацію про працевлаштування, доходи, а також номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Слід зазначити, що для отримання коштів в цьому сервісі фото з паспортом не потрібно, що значно спрощує процедуру і скорочує тривалість подачі заявки.

Скористатися послугами Манібум можуть всі громадяни України, які досягли 20-ти років, потрібно лише мати банківську картку будь-якого банку України і вихід в інтернет.

У Майкредіт отримати кредит онлайн на картку можливо вже з 18-ти років, що може стати в нагоді студентам. Заявки тут обробляються з 9:00 до 22:00, при цьому обробка повторних заявок відбувається автоматично в будь-який час.

Послуга в режимі онлайн доступна в будь-який час. Цілодобово можна подати запит, але обробляються вони згідно з графіком роботи. Час роботи служби підтримки Moneyboom не вказано на офіційному сайті, що, однозначно, є недоробкою, оскільки потенційному позичальнику важливо знати, коли він може отримати кошти.

Відсотки кредитування Манібум

Процентна ставка є одним з найбільш значущим для користувачів фактором при виборі організації-кредитора. Чим нижче відсоток - тим привабливіше компанія для клієнтів.

У Мoneyboom відсоток становить 1,75% за день, що в порівнянні з Майкредіт є досить великою ставкою. Ця компанія надає один з найвигідніших відсотків серед мікрофінансових організацій - 1,6%. При цьому для тих, хто користується сервісом вперше, надається можливість забрати кошти під 0, 01%.

Максимальна сума кредитування від Манібум

Максимально можлива сума, яку можна отримати в даній компанії складає 2 000 грн для тих, хто оформляє позичку в сервісі вперше і 7 000 для позичальників, які звертаються в сервіс повторно.

У Майкредіт сума для клієнтів-первичників становить 3 000 грн. При регулярному зверненні відкривається можливість брати кредит до 10 000 грн.

Кредитування в містах України

На відміну від стаціонарних організацій, прив'язаних до певного місця і відділення, в сервісах, які працюють онлайн, гроші видаються на банківську картку, не відвідуючи установу. Відповідно, скористатися послугами подібних організацій можна перебуваючи в будь-якій точці України, в тому числі Київ, Харків чи інших містах.

Як погасити кредит в Moneyboom? Способи погашення

Погасити кредит від Майкредіт або Манібум можливо декількома способами:

Зверніть увагу, що в Майкредіт позика буде закрита тією датою, коли платіж був здійснений. Якщо ви зробили оплату вчасно, але платіж ще не надійшов - можете бути спокійні, ніяких додаткових відсотків і штрафів нараховано не буде.

Якщо ви розумієте, що не встигаєте сплатити борг вчасно, ви можете скористатися функцією пролонгації і таким чином продовжити термін користування.

У Мoneyboom пролонгація кредиту здійснюється на наступних умовах:

  • необхідно сплатити відсотки, що накопичилися за позикою на момент продовження;
  • період пролонгації не може перевищувати строк, на який спочатку було оформлено позику.

Правила пролонгації в Майкредіт досить прості. Необхідно сплатити відсотки за бажаний термін продовження - 7, 15 або 30 днів. Залежно від терміну клієнт отримує і знижку на кредит - 10%, 20% і 30% відповідно.

Також в цій компанії запропонована функція "реструктуризація боргу". Вона дозволяє виплатити заборгованість частинами і доступна тим, хто вже потрапив в прострочення. Підключення здійснюється в особистому кабінеті і не вимагає звернення до служби підтримки.

Послуга реструктуризація в Манібум не пропонується, проте, якщо клієнт прострочив платіж, він може спробувати в індивідуальному порядку домовиться про розподіл заборгованості на частини з фахівцями клієнтської підтримки.

Як Манібум поводиться з боржниками?

Якщо борг не погашено або не продовжено до настання кінцевої дати користування кредитними коштами, яка вказана в договорі - клієнт потрапляє в прострочення. Прострочення в Манібум передбачає нарахування пені в розмірі 3% за добу невиплати.

Згідно з законом України, сервісам кредитування доступна можливість передачі прострочень третім особам. Цей момент повинен бути включений в договір, відповідно, щоб не опинитися в ситуації, коли дзвонять колектори або вже подано позов до суду, перед підписанням угоди необхідно вивчити її максимально уважно.

У Moneyboom прострочення на довгий час може привести до того, що кредитна історія позичальника буде зіпсована і доступ до кредитування буде для нього закритий на досить довгий час. Щоб уникнути таких наслідків потрібно відповідально і сумлінно виконувати зобов'язання кредитного договору.

Відгуки клієнтів про Манібум

Відгуки про сайт Moneyboom досить різнопланові. Про негативний досвід співпраці, як правило, розповідають користувачі, які або порушували умови кредитного договору, або не виконували їх в строк. Ті, у кого не було проблемних кредитів, і хто чітко дотримувався договору, пишуть позитивні відгуки про Манібум.

Як приклад можна навести відгуки, опубліковані на фінансовому порталі giraf.ua.

Виходячи з коментарів клієнтів, стає ясно, що проблеми виникають у тих, хто не виконує повернення вчасно. Якщо ж ви сумлінно підходите до виконання кредитних зобов'язань - з такими проблемами ви не зіткнетеся.

Підіб'ємо підсумки

Виходячи з результатів аналізу, можна зробити висновок, що за всіма найбільш значимим параметрами лідирує МyCredit.

У цьому сервісі для клієнтів розроблені більш вигідні умови, спеціальні пропозиції та програми, які дозволяють знизити процентну ставку ще більше, а також умови роботи, які забезпечують більш комфортний процес подачі заявки й зручність користування.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.