Як обманюють адвокати та розводять на гроші?

У адвокатських послугах зацікавлені люди з проблемами. Скажімо, ви взяли гроші в борг, не змогли вчасно повернути, майно в заставу, насідає банк, загрожує судом. Природно, ви шукаєте адвоката, здатного оскаржити договір позики, звільнити майно від застави.

Інша ситуація: ви нарвалися на шахраїв, контрпартнер не хоче виконувати взяті на себе зобов'язання. Куди звертатися якщо вас обдурили? У суд. Знову ж таки — потрібен хороший фахівець.

Професіонал або шахрай?

На жаль, буває, що звернення до юристів загрожує новими неприємностями. На ринку юридичних послуг розплодилося безліч пройдисвітів, які вміють тільки виманювати гроші у клієнта.

Щоб не ламати голову над тим, як повернути гроші відправлені шахраєві, потрібно вміти відрізняти сумлінного фахівця від пройдисвіта з юридичним дипломом.

Як впізнати аферистів?

Як дізнатися чи не обманює адвокат? Є кілька ознак, що дозволяють це зрозуміти при першій же зустрічі.

 • Поважаючий себе фахівець не надає безкоштовні послуги. Мета безкоштовних «консультацій», пропозиціями яких переповнений інтернет, — заманити потенційного клієнта, а потім «розкрутити» на гроші. Справжні професіонали подібними прийомами не користуються.
 • Зазвичай адвокати-шахраї, не вивчивши обставини, вже запевняють, що справа «стовідсотково» виграшна. Професіонал ніколи не дає абсолютну гарантію, тим більше до ознайомлення з деталями.
 • Недобросовісні юристи вартість ведення справи вказують відразу, в телефонній розмові. Можете не сумніватися — реальна ціна робіт виявиться значно вище.
 • Якщо в юридичній фірмі пропонують оформити договір не від імені адвоката, який має відповідну ліцензію, а від імені суб'єкта підприємництва (ТОВ або ФОП), від укладення угоди краще відмовитися.
 • Зазвичай недобросовісні адвокати розводять на гроші, пропонуючи укласти «типовий договір». Послуги фірми в ньому описуються туманно. В результаті виявляється, що контора не несе перед клієнтом реальних зобов'язань, за кожну дію юриста доводиться доплачувати.
 • Шахраї кваплять з укладенням договору. Нерідко обманюють адвокати, заманюючи довірливих людей знижкою, що діє «останній день». Пам'ятайте — знижки дорого обходяться.
 • Коли в юридичній фірмі негативно реагують на бажання замовника подумати, це повинно насторожити.
 • Юристи-пройдисвіти не пояснюють алгоритм запланованих дій, відмовляються внести його в договір.

Відмінні риси сумлінних юристів:

 • Справжній професіонал ніколи не стане озвучувати вартість послуг до докладного ознайомлення з деталями справи.
 • На прохання клієнта викладе план дій, опише все докладно, пояснить необхідність кожного кроку, зафіксує план документально.
 • У договорі відобразить всі деталі, обсяг і вартість робіт.
 • Не буде поспішати з підписанням угоди. Впевнений в собі фахівець знає - проконсультувавшись в інших місцях, людина отримає той же відповідь.
 • Спрогнозує ймовірний результат справи, але не дасть стовідсоткової гарантії.

Якщо потрапив в пастку

Якщо адвокат обдурив вас і тільки «тягне гроші», від його послуг краще відмовитися. Однак сподівання на повернення коштів плекати не варто. Судитися з юристами-пройдисвітами майже завжди безглуздо - у відносинах з клієнтами вони вміють себе убезпечити. Просто пошукайте справжнього професіонала, здатного вам допомогти. А якщо кошти потрібні терміново, звертайтеся в MyCredit, де завжди готові надати фінансову допомогу всім, кому вона дійсно потрібна.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше