Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Прилади для економії електроенергії

Прилади для економії електроенергії

09 жовтня 2017

В Києві для сім'ї з 2-х чоловік середня сума квитанції за світло – 300 грн. І це з урахуванням того, що електрикою користуються лише в неробочий час. Чи є варіанти заощадити і якщо так, яка різниця буде в сумі?

Багато хто думає, що фени, праски і чайники «не беруть» багато світла», але саме ця техніка своєю роботою «по парі хвилин 3 рази в день» і збільшує покази лічильників на декілька сотень гривень. Але обійтися без праски або фену – складно, тому важливо знати, чи можна знайти прилад для економії електроенергії, який дозволить хоч щось заощадити?

Холодильник

Є в кожній квартирі і з урахуванням того, що постійно підключений до мережі, багато хто думає, що якщо вимкнути холодильник, рахунок зменшитися у декілька разів. Але це не так. Енергоспоживання холодильника 55 Ват за годину, тоді як, наприклад, електрочайник споживає 2000. За статистикою час використання першого – 720 годин в місяць (40 кВт), другого – 5 (10 кВт). При підрахунку виходить, що за холодильник киянин заплатить 36 грн., а за чайник – 9.

Фахівці рекомендують звертати увагу на велику побутову техніку з класом енергоспоживання «А» і «А+», яка дозволить заощадити до 50% світла. Також радять для економії не дуже часто відкривати дверцята холодильника, оскільки техніка орієнтується в роботі на власні температурні датчики.

Телевізор

Середній час користування телевізором – 7,5 годин в місяць. Сучасні моделі оснащені LED дисплеєм, який набагато менш енергоємний, ніж попередники зі старими електро-променевими трубками, які споживали до 150 кВт/год (LED дисплеї споживають всього лише 40-45 кВт/год). При покупці рекомендують звертати увагу на моделі з невеликою діагоналлю (чим більша діагональ, тим більше споживатиметься енергії), а під час експлуатації не включати на повну звук і яскравість екрану.

Ноутбук

Ноутбук - прилад для зменшення витрати електроенергії. На відміну від стаціонарного комп'ютера з системним блоком і монітором, ноутбук споживає до 50% менше енергії. При цьому має ряд переваг у використанні (автономність, компактність, мобільність). А заряджати ноутбук можна на роботі, користуючись його ресурсами вдома.

Бойлер для нагріву води

Багато хто знає про проблему з гарячою водою в Україні, тому встигли купити бойлери. При активному користуванні бойлером, електроенергії може споживатися дуже багато, тому можна звернутися до фахівців і довго вибирати модель для економії, а можна використовуватися секрети, такі як не відключати бойлер від мережі до тих пір, поки нагріта вода в нім не вистигне.

Приклад розрахунку споживання електроенергії з урахуванням і без енергозберігаючих приладів

Прилади для економії електроенергії в квартирі можуть виявитися не такі ефективні, ніж якщо встановити двотарифний лічильник електроенергії – «День-Ніч». Лічильник працює за принципом підрахунку електроенергії, спожитої в нічний час (з 23:00 до 07:00) в два рази менше, ніж спожитої вранці (з 08:00 до 23:00). Економія при цьому дійсно складає практично 50%, а використання найенергоємніших приладів переносять на вечірній час.

Підведемо підсумки

Купити прилади однозначно варто, тому що зменшуються витрати. Але при цьому покупка приладів також коштує чимало грошей. Якщо грошей немає, можна оформити заявку на кредит, наприклад, в Майкредіт і вирішити фінансові питання з покупкою техніки. При цьому варто пам'ятати, що ціни на електроприлади стабільно зростають, а їх покупка залишається хорошою інвестицією до родинного бюджету.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.