Найбільш мінімальний відсоток на кредит в Україні

При виборі кредитного продукту вирішальним аспектом зазвичай виступає розмір плати за користування позиковими коштами. Кожен позичальник намагається знайти найбільш мінімальний відсоток по кредиту в Україні, щоб заощадити і менше переплачувати компаніям-кредиторам. Однак мінімальний відсоток на грошовий кредит може містити підводні камені і в кінцевому підсумку обійтися вдвічі дорожче. Тому варто докладніше розібратися в цій тематиці, щоб не потрапити на гачок маркетологів, а оформити дійсно якісний продукт.

Статистика по банкам

На сьогоднішній день банки з мінімальним відсотком по кредиту зустрічаються рідко. Якщо в умовах вказано мінімальний відсоток за кредит, то клієнта очікують можливі додаткові вимоги:

  • Щомісячні комісії;
  • Страхування заборгованості;
  • Договір з благонадійним поручителем;
  • Заставне майно.

Також варто відзначити, що найбільш мінімальні відсотки по кредиту в банках видають лише у випадках цільового використання коштів. Наприклад, автокредит або іпотечна позика. У цьому випадку мета виступає ще й гарантійними зобов'язаннями (заставою), тому банк-кредитор ризикує мінімально, тому дозволяє позичальникові низьку ставку.

ТОП мікрофінансових організацій з мінімальним відсотком по кредиту

На поточний момент мінімальний відсоток кредиту в Україні пропонують організації небанківського сектора - МФО. Вони відрізняються:

  • Невеликими сумами позик;
  • Короткими періодами фінансування (в середньому - місяць).

Саме ці параметри дозволяють встановлювати мікрокредитним компаніям невисокі тарифи. Також деякі МФО надають знижки як для нових, так і для повторних користувачів.

У таблиці представлені найбільш привабливі пропозиції від МКК з низькою ставкою по заборгованості.

Назва Ставка, % Термін, днів Максимальна сума, грн
KF.ua 1,85 5-180 500-15000
Ваша Готивочка 2 1-16 До 9000
Мілоан 1,3 1-30 500-12000
Манівео 1,66 1-30 50-17000
Алекс Кредіт 1,7 5-45 100-12000

Головні переваги MyCredit перед іншими МФО

Як відомо, в Україні діє більше 700 мікрокредитних організацій. Як з такого розмаїття вибрати першокласний продукт? Не витрачайте час на пошуки, звертайтеся відразу до перевірених джерел. У сервісі MyCredit кожен повнолітній українець може взяти кредит під мінімальний відсоток при першій заявці до 6000 грн, а при наступних - до 12000.

Стандартний тариф становить 1,6%, але Майкредіт знижує вартість, впроваджуючи знижки для новачків (до 50%) і повторних клієнтів (до 70%). Якщо додати інші бонуси і спеціальні пропозиції, то в підсумку клієнт отримує практично безвідсотковий кредит на найбільш м'яких умовах.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше