Скільки коштує отримати права? Ціни на курси водіння в Києві, Харкові, Одесі, Кривому Розі

Ритм великого міста диктує свої правила. Жителі мегаполісів повинні бути максимально мобільними. Тому з кожним роком все більше українців прагнуть вчитися та здати на права на машину.

Спочатку необхідно поцікавитися, скільки коштує отримати права в Україні, і які надійні ДОСААФ-організації функціонують в окрузі.

Середня вартість навчання на водійські права в Україні становить 5500-6000 гривень. Цей прайс стабільний вже кілька років, і є підстави говорити, що ціна на здачу прав в 2019-2020 залишається колишньою.

Деякі джерела повідомляють, що настає підвищення цін на навчання водінню автомобіля на механіці, проте на сьогоднішній день МКПП є дешевше, ніж АКПП (автомат) на 500-1000 грн.

В цій статті детально розберемося, у скільки обійдеться навчання в різних містах і де зробити права категорії В вигідніше.

Ціни на уроки водіння в Києві

Зазвичай ціни на навчання на водійські права в Україні обумовлюються населеним пунктом, чим більше місто - тим дорожче. Приміром, у центрі Києва вартість курсів водіння сягає десяти тисяч.

Важливо розуміти, що прайс-лист залежить від вибору розряду. У більшості організацій здачі на права надаються всі категорії прав:

 • категорія А (мототранспорт), А-1 - скутери, мопеди;
 • категорія Б (легкові ТЗ, мікроавтобуси до 7 пасажирів);
 • категорія С (вантажівки, важковаговики).

Ми будемо порівнювати класичний варіант - другий різновид, оскільки він найбільш затребуваний серед автолюбителів.

Курси водіння Київ Розцінка, грн Термін навчання, міс Що входить в програму?
АвтоЛенд 5500 2-3 Класні заняття, їзда, паливо
Академія водіння 5600 2,5-3

Ціни на курси водіння в Одесі

У порівнянні зі столицею вартість водійських прав помітно нижче. Так, стартовий поріг - 2400 за повномірні курси автоводіння, протяжністю 8-10 тижнів. Часто пальне не включене в основний рахунок, тому доводиться уточнювати цей момент у адміністратора.

Автошкола Одеси Розцінка, грн Термін навчання, міс Що входить в програму?
Профтех 4950 3 Теоретична частина, практична, бензин
Водій 2700-2900 Від 2-х

Ціни на курси водіння в Харкові

Вартість уроків водіння в автошколі варіюється 3-5 тисяч. Деякі фірми пропонують прискорене навчання на права, проте дана послуга оплачується окремо.

Автошкола Харкова Розцінки, грн Термін навчання, міс Що входить в програму?
Форсаж 21 3950 2

Література, теорія, практика, внутрішній екзамен,

бланк свідоцтва, здача в ТСЦ с представником.

Сутра 4100 2

Ціни на курси водіння в Кривому Розі

Ціни на курси водіння автомобіля для початківців в областях не поступаються мегаполісам. Так, права водія тут обходяться, як правило, в 4 тис.

Автошкола Кривий Ріг Розцінка, грн Термін навчання, міс Що входить в програму?
Автомобіліст 4300 2,5 Теор., практ., бенз.
Первомайська 3800 2-3 Без автотоплива

Скільки коштують приватні уроки водіння з інструктором поза курсів?

Якщо школа водіння успішно закінчена, а страх сісти за кермо залишився, приватний інструктор посприяє у вирішенні цієї проблеми. Викладач з водіння позбавить від хвилювань при інтенсивному русі, багаторівневих магістралях, незручних розв'язках, вузьких парковках. Хороший інструктор з водіння встановлює індивідуальний підхід до кожного учня, щоб домогтися якісних результатів за мінімальну кількість зустрічей.

Сьогодні ціни на приватні уроки водіння автомобіля формуються за кількома критеріями:

 • Рівень кваліфікації;
 • Стаж роботи;
 • Комфортність авто;
 • Тип коробки передач.

Так, мінімальна столична вартість водіння з інструктором за годину становить 300 грн, а одне заняття водіння з інструктором у віддалених регіонах - від 150.

Доступні пакети пропозицій, розраховані на десять пар, які йдуть за спеціалізованим проектом. Такий спосіб вибирають для:

 • Відновлення навичок водіння;
 • Поліпшення власної впевненості;
 • Розвиток швидкості реакцій, алгоритмів.

Скільки коштує здати на права без проходження навчання?

Якщо було вирішено здавати в експрес форматі, потрібно бути готовим до складнощів і дотримуватися ряду порад:

 • Вивчити ПДР, знайти посібник з тестами для самостійного вивчення матеріалу;
 • Підготуватися до їзди. Тут будуть до речі практичні курси з водіння в місті;
 • Отримати письмовий дозвіл від начальника УДАІМВС.

Так, вам доведеться викласти 400-600 доларів. Однак співробітники ДАІ наполегливо рекомендують проходити по стаціонарній схемі.

Хочете отримати права, але немає грошей на курси водіння?

Зібралися вчитися на права, а коштів і часу їх збирати немає? Є універсальний вихід - освітній кредит, який разово вирішить нестачу фінансів для здійснення намічених планів.

Дієвий метод - взяти кредит від Mycredit за 15 хв через інтернет. Сервіс онлайн-кредитування дає до 6 000 без відсотків при першому зверненні. Постійним клієнтам передбачені знижки, регулярні акції та автоматичне схвалення.

Порівняно з банківськими структурами, подавати документи в онлайн-МФО простіше, адже тут досить мати під рукою номер паспорта, ідентифікаційний код, діючу особисту банківську картку та смартфон.

Головна перевага Майкредіт - кредит на навчання та інші цілі можуть отримати українці з різним доходом, у тому числі студенти, безробітні, багатодітні, пенсіонери, з низькою зарплатою.

Таким чином, в Майкредіт можна оформити позику на простих і лояльних умовах, і не відкладати уроки в автошколі в довгий ящик.