В якому банку мінімальний відсоток по кредиту в Україні?

Банківське кредитування - це складний продукт, що складається з безлічі факторів, які впливають на його вигідність. Так, потенційний позичальник оцінює основні з них:

  • Максимальну суму;
  • Терміни фінансування;
  • Розмір тарифу за користування коштами;
  • Вимоги до клієнтів.

Природно, що кожен шукає найбільш підходящий варіант з невеликою підсумковою переплатою кредитору. Однак мінімальний відсоток кредиту в банку України знайти вкрай складно, адже банківська структура - не благодійник, а комерційна організація, яка заробляє гроші.

У цій статті зважимо за і проти взяти кредит в банку під мінімальний відсоток, а також розповімо про альтернативні варіації.

Переваги та недоліки отримання кредиту з мінімальним відсотком у банку

Перед тим як взяти кредит в банку з мінімальним відсотком, необхідно зіставити всі мінуси і плюси. Для початку перерахуємо переваги:

  • Зазвичай банківська структура - це перевірена надійна організація, особливо якщо мова йде про великий державний концерн;
  • Різноманітність видаваних позик - цільові, споживчі та інші.

Що стосується негативних моментів, то їх значно більше:

  • Як правило, банк дає кредит під мінімальний відсоток при дотриманні обов'язкових норм підстраховки. Наприклад, заставне майно або працюючий поручитель з хорошою КІ;
  • Якщо уважно вивчати договір, стає зрозуміло, що банки дають кредити під мінімальний відсоток, при цьому налічують щомісячні комісії, які за розміром перевищують середньоринкові ставки;
  • Також банки з мінімальним відсотком по кредиту частіше знижують плату, коли мова йде про цільове призначення - лікування, навчання, автокредит. Споживчі позики не відрізняються пом'якшеними умовами.

Виходячи з перерахованого вище, кожен повинен самостійно визначитися, в якій компанії оформляти позику. Вивчіть для початку інформацію, в якому банку мінімальний відсоток по кредиту в Україні, але не забувайте розглянути інші параметри, включаючи додаткові платежі, комісії та наявність обов'язкових вимог (страховки, застави, поручителів).

Що робити, якщо в банку відмовили?

Ніхто не застрахований від відмов у кредитуванні, особливо в сучасних банківських реаліях. Приводом може послужити банальна відсутність офіційного працевлаштування або установу не влаштує зарплата заявника. У такій ситуації не варто опускати руки, адже вихід є.

Можна попросити в борг у друзів або родичів, так би мовити, під розписку. Ви отримуєте безвідсоткову позику без документів.

Простіше і швидше отримати кредит з мінімальними відсотками в сервісі MyCredit, і вам не доведеться сповіщати про фінансові труднощі близьких людей.

Подати онлайн-заявку можуть повнолітні українці, які проживають на території країни. Необхідно мати активну банківську картку, паспорт, ІПН і доступ до інтернету - більше немає ніяких наполягань.

Стандартна ставка в Майкредіт - одна з найбільш помірних - 1,6%, але компанія завжди дарує знижки, що досягають 70%, як новим користувачам, так і постійним. Це значно скорочує витрати і тому до нас завжди повертаються.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше