В якому банку найнижчі відсотки на кредит?

При виборі кредитора людина ретельно вивчає всі параметри та пропозиції на ринку (якщо у нього є на цей час, звичайно). В першу чергу, майбутній позичальник орієнтується на такі показники:

  • Максимально доступна сума;
  • Терміни погашення;
  • Який найнижчий відсоток кредиту в банку;
  • Чи є додаткові вимоги у вигляді поручителя, заставного майна, страховки.

Як правило, люди шукають вітчизняні банки з найнижчим відсотком по кредиту, щоб знизити щомісячні виплати та скоротити підсумкову переплату за позикою. Варто розуміти, що банк дає кредит під найнижчий відсоток тільки при найбільш придатних обставинах і забезпечує себе гарантіями.

У цій статті розглянемо банки з найнижчими відсотками по кредиту, розберемося в нюансах і з'ясуємо, в якому банку України найнижчий відсоток по кредиту.

Банки з найнижчими відсотками по кредиту

На практиці склалася така картина, що зазвичай банки, які дають кредит під низький відсоток, зустрічаються вкрай рідко. Так, в першу чергу має значення вид кредитування. У банку можна взяти кредит під найнижчий відсоток при цільовому використанні позикових коштів - на лікування, навчання, ремонт або інші конкретні речі, підтверджені документально.

Також банки дають кредит під низький відсоток при заставному фінансуванні. Яскравим прикладом виступають іпотечна позика, автокредит, позика на бізнес, адже кредитор має гарантії і не страхується підвищеною ставкою.

Значну роль відіграють кредитоспроможність і кредитна історія позичальника. Якщо перед банком-кредитором надійний відповідальний клієнт, який вчасно виконує фінансові зобов'язання, можна розраховувати на помірну розцінку.

Компанія-кредитор боїться зв'язуватися зі свідомо нестабільними категоріями, тому йому доводиться убезпечити свій капітал. Саме тому людям з простроченнями в минулому і активними боргами в сьогоденні складно знайти розуміючу банківську структуру.

Нижче в таблиці ми зібрали актуальні пропозиції зі зниженими тарифами за використання позикових фінансів, за підсумком кожен самостійно може визначити для себе, в якому банку України найнижчий відсоток на кредит.

Банк Ставка, % Термін кредитування, міс Сума кредиту, грн
ІдеяБанк Від 9,99 12-60 1000-40000 (без справки про доходи)
ЮнексБанк До 12,5 12-36 1000-30000 без підтвердження зарплати
ОТП-банк Від 10 12-84 5000-50000 грн без даних з роботи
ФорвардБанк 2,4-4 6-36 2-100 тис
А-Банк 2,9 6-36 До 100000

Що робити, якщо в банках не дають кредит?

Якщо взяти кредит в банку під низький відсоток не вдалося з різних причин (відмовили, не пройшли скоринг, не відповідаєте заданим критеріям), то є кілька шляхів вирішення:

  • Попросити позичити у родичів або друзів. Якщо пощастить, то можна обійтися навіть без переплати, оскільки в нашій культурі не прийнято брати з близьких людей плату за користування. Однак висока ймовірність того, що у них банально немає вільних фінансів;
  • Звернутися до приватних інвесторів. Пропозицій в інтернеті багато, проте всі вони мають спільну рису - занадто завищена розцінка за користування. Часто легальність і законність їх діяльності викликає сумнів, що не дуже хороший сигнал;
  • Якщо немає часу на пошуки і аналіз ринку, відразу звертайтеся в сервіс MyCredit, який не встановлює завищених вимог до заявників. Щоб скористатися дешевими мікропозиками, досить бути повнолітнім громадянином країни та проживати на її території.

Так, в якому б банку України найнижчі відсотки на кредит не були, в Майкредіт вони безумовно нижче. Стандартний розмір складає 1,99%, але на порталі завжди діють знижки, які досягають 90%, що робить продукт максимально доступним. Першу (ознайомчу) мікропозику пропонуємо з 50-відсотковою знижкою, щоб кожен зміг оцінити якість наших послуг.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше