Квітневі починання MyCredit

30 квітня 2021

Весна — час нових планів і надій. Незважаючи на черговий локдаун, наша команда плідно працювала весь місяць, порадувала вас вигідними пропозиціями і підтримала корисні ініціативи.

Давайте згадаємо, як пройшов квітень MyCredit:

 1. Запустили акцію «Подвійний удар»

  Ви вже бачили оновлені умови нашої реферальної програми? Якщо запрошений вами друг оформить кредит до 16 травня, ви гарантовано отримаєте 250 грн на бонусний рахунок і зможете взяти участь в розіграші 300 грн на мобільний рахунок для двох.

  Не пропустіть шанс на подвійну вигоду, час ще є!


  Детальніше
  Подвійний удар
 2. Вийшли на ТБ

  MyCredit на ТБ

  У квітні відбулася велика ТБ-прем'єра MyCredit! Всі, хто встиг зробити фото нашої реклами на улюблених телеканалах, отримали секретний промокод на знижку 60%.

  На цьому сюрпризи не закінчуються, слідкуйте за оновленнями на сайті та в соціальних мережах.

 3. Підтримали кампанію #ЗнайСвоїПрава

  Наш сервіс приєднався до Всеукраїнської інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава, яку Нацбанк запустив разом з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

  Пропонуємо подивитися короткий відеоролик і дізнатися, чи не порушують ваші права при підписанні кредитного договору.


  Детальніше
  #ЗнайСвоїПрава
 4. Передали медобладнання в дитячі будинки

  MyCredit помогает детдомам

  Карантин — непростий час, особливо для дітей, позбавлених батьківської підтримки.

  У квітні ми встигли зробити багато добрих справ: закупили медобладнання, маски і антисептики для Дитячого будинку сім'ї Хуторних (Київ), Будинку маляти (Кременчук) і Центру соціально-психологічної реабілітації (Чернівці).


  Детальніше
 5. Розігруємо 17 000 грн у великодній акції

  Готові до великодніх розваг? А до розіграшу реальних грошей? Тільки в MyCredit ви можете отримати 10 000, 5000 або 2000 грн просто на банківську картку!

  Щоб виграти гроші, вгадайте, скільки яєць в банці і зареєструйтеся в розіграші. Ми назвемо переможців 14 травня в прямому ефірі Instagram.


  Детальніше
  Справа в яйцах

Квітневі починання подарували нам багато ідей і яскравих емоцій. З радістю стартуємо в теплий травень, щоб знову радувати вас корисними оновленнями, класними акціями й робити доступними гроші.

Не пропустіть все найцікавіше — залишайтеся з MyCredit!

Сподобалися нововведення або з'явилися ідеї як поліпшити наш сервіс? Діліться своєю думкою на нашій сторінці в Facebook або в Direct Instagram. Ми обов'язково прислухаємося до ваших порад та реалізуємо їх в майбутньому.

в мобільному додатку
Гроші пiд 0%* та
Кешбек 50 грн
*Ставка 0,01%
Детальніше