MyCredit в премії PaySpace Magazine Awards-2019

1 листопада стартувала щорічна премія PaySpace Magazine Awards, в якій нагороджують кращих українських компаній і експертів в області фінансових технологій. MyCredit включений в номінацію "Кращий сервіс онлайн-кредитування", а співзасновник компанії Роман Катеринчик номінований на звання "Експерт року в сфері FinTech". Голосуйте! Ми дуже чекаємо на вашу підтримку.

Голосування в премії PaySpace Magazine Awards-2019 вже почалося і ми дуже чекаємо вашої підтримки!

PaySpace Magazine - популярний онлайн-ресурс про фінансові технології, електронну комерцію, платіжні системи та останні IT-розробки сфери фінтех.

Починаючи з 2016 року, PaySpace Magazine щорічно формує рейтинг лідерів українського ринку FinTech і e-commerce. За підсумками премії PaySpace Magazine Awards, два роки поспіль сервіс MyCredit входить в ТОП-3 сервісів онлайн-кредитування України. В цьому році ми претендуємо на перемогу відразу в двох номінаціях. Сервіс MyCredit номінований на звання "Кращий сервіс онлайн-кредитування". Співзасновник нашої компанії Роман Катеринчик - на звання "Експерт року в сфері FinTech".

Якщо ви вважаєте, що ми заслуговуємо цю нагороду - підтримайте нас і нашого співзасновника. Нам дуже важливий кожен ваш голос!

Як проголосувати?

  • Перейти на сайт "PSM Awards 2019" за такими посиланнями:

    1) щоб підтримати MyCredit в номінації "Кращий сервіс онлайн-кредитування" - https://psm7.com/awards-2019/nomination/company/mycredit/;

    2) щоб віддати голос за співзасновника MyCredit Романа Катеринчика - https://psm7.com/awards-2019/nomination/expert/roman/.

  • Натиснути на кнопку "Голосувати";
  • Далі оберіть метод голосування - за допомогою Facebook або електронної пошти;
  • Якщо ви голосуєте через Facebook і ви вже авторизовані - голос буде врахований моментально;
  • Якщо ви голосуєте за допомогою електронної пошти, необхідно ввести свою адресу. На неї буде надіслано лист з підтвердженням голосування. Потрібно відкрити лист і вже в ньому натиснути кнопку "Проголосувати".

Зверніть увагу! Віддати свій голос в номінації можна тільки один раз і тільки за одного претендента. Голосування триватиме до 30 листопада 2019 року.

Бонус за голосування

В знак подяки за вашу підтримку ми хочемо порадувати вас приємним бонусом - промокодом на 50% знижку в сервісі.

Щоб отримати промокод, надсилайте скріншоти голосів за MyCredit і Романа Катеринчика на пошту [email protected]

Важливо! Скріншот повинен бути зроблений таким чином, щоб у ньому було видно адресний рядок і посилання, за яким ви проголосували. Так ми зможемо зрозуміти, що ви віддали свій голос саме нам. Нижче ми підготували приклади скріншотів.Промокод відправимо протягом 48 годин після отримання вашого листа.

Якщо ви підтримуєте нас і вважаєте, що ми заслуговуємо на ці нагороди - голосуйте! Кожен голос може стати вирішальним.